1. 02.04.2009, 02:50 Mesaj #331
  Cevap: Gökhan Zan Wolfsburg'a  Avrupa Şampiyonası'ndan sonra takım bulamayıp mecburen Bjk'de kalan bir oyuncuyu şimdi isteyeceklerini hiç sanmıyorum...
 2. 02.04.2009, 09:57 Mesaj #332
 3. 02.04.2009, 15:16 Mesaj #333
 4. 02.04.2009, 18:50 Mesaj #334
 5. 02.04.2009, 18:53 Mesaj #335
 6. 02.04.2009, 18:59 Mesaj #336
 7. 02.04.2009, 19:41 Mesaj #337
 8. 02.04.2009, 21:49 Mesaj #338
  Cevap: F.Bahçe ve Beşiktaş'a büyük şok!  "Groyum emme bara bengde." der Yıldırım.Olur biter...
 9. 03.04.2009, 08:40 Mesaj #339
  Cevap: Beşiktaş Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]  Kartal'da 2. panzer harekatı! Beşiktaş, gelecek sezon planlaması için düğmeye basarken; yönetimin orta sahaya bir Alman futbolcu daha almayı hedeflediği ortaya çıktı...

  Beşiktaş, gelecek sezon planlaması için düğmeye basarken; yönetimin orta sahaya bir Alman futbolcu daha almayı hedeflediği ortaya çıktı.  Lig TV'nin haberine göre; Fabian Ernst'in çabuk uyum sağlamasını göz önünde bulunduran yöneticilerin, ismini gizli tuttukları Alman futbolcudan ilk görüşmede olumlu yanıt aldıkları ifade edildi.  Zaman zaman Alman Milli Takımı'na da çağrılan, teknik kapasitesinin yüksek olduğu belirtilen oyuncunun sezon sonunda serbest kalacağı da öğrenildi.

  ligtv
 10. 04.04.2009, 09:39 Mesaj #340
  Beşiktaş'ta tartışılacak tarihi karar

  Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, basınla bir araya geldi, gelecekle ilgili düşüncelerini dile getirdi...

  Başkan Yıldırım Demirören, mayıs ayında İnönü Stadı'na ilk kazmayı vurmayı planladıklarını açıkladı, "İnşaat süresince maçlarımızı Anadolu'nun çeşitli kentlerinde oynayacağız. Anadolu'ya gitmemizin temelinde buralara Beşiktaş sevgisini daha da aşılamak yatıyor" ifadelerini kullandı

  Demirören gelecek planlarını anlattı

  Milliyet'in haberine göre; Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, yazılı ve görsel medyanın genel yayın yönetmenleri, müdürleri ve spor yazarlarıyla bir araya geldi, gelecekle ilgili düşüncelerini dile getirdi.  Çırağan Otel'de gerçekleşen ve yaklaşık dört saat süren toplantıya katılımın büyük olması dikkat çekerken, Demirören, İnönü Stadı'nın yeniden yapılması için başlatılan girişimlerin son aşamaya geldiğini ve bu konuda medyanın desteğine ihtiyaç duyduklarını söyledi.  İnönü Stadı'yla ilgili kararın Anıtlar Kurulu'ndan çıkma aşamasında olduğunu vurgulayan Başkan Demirören, ilk kazmayı Mayıs ayının sonlarına doğru vuracaklarını açıkladı. Yeni stadın her türlü projesinin hazırlandığını vurgulayan Başkan Demirören, Beşiktaş'ın kasasından bir lira çıkmayacağını, yap-işlet modeliyle stadı kulübe kazandıracaklarını kaydetti.  110 milyon euro

  Tarihi İnönü Stadı'nın yeniden yapılmasının 110 milyon euroya malolacağını kaydeden Yıldırım Demirören, "Projeler hazır. Anıtlar Kurulu'nda işlemler hızla yürüyor. İznin çıkması halinde İnönü'ye ilk kazmayı Mayıs ayında vurmayı hedefliyoruz. Biz devletten yer istemiyoruz, var olan stadı yıkıp, yerine her yönüyle modern bir stad yapmayı hedefliyoruz. Bu rüyamızın gerçeğe dönüşmesine az kaldı. Şampiyonluklar elbette önemli, ancak tesislerle tarihe geçiyorsunuz. Daha önceki yönetimlerin başlattığı Fulya Projesi'nin bitirdik. Şimdi sırada İnönü var. Tribünleriyle, oto parklarıyla, localarıyla, beş bin kişilik konferans salonuyla örnek bir stad olacak. Yılda 30 milyon euro gelir getirecek" dedi.  Anadolu'ya gidecek

  İnönü Stadı'nı bir yıl içinde bitirmeyi hedeflediklerini de kaydeden Demirören, inşaat süresince Beşiktaş'ın kendi sahasındaki maçlarının büyük bir bölümünü Anadolu'nun çeşitli kentlerinde oynayacaklarını açıkladı. Olimpiyat Stadı'nı hiç düşünmediklerini, Anadolu'ya gitmenin temelinde, Beşiktaş sevgisini bu kentlere taşımak olduğunu belirten Demirören, "Anadolu'da müthiş sevgi ve yakınlık görüyoruz. Diğer rakip taraftarların da sevgisi üst düzeyde. Amacımız taraftar sayımızı daha da artırmaktır" dedi.  Toplantıya katılanların büyük bir bölümü, "Maçlar Anadolu'da olursa, şampiyonluk ne olacak? Bu büyük bir engel değil mi? Ya da şampiyonluğu bu süreçte rafa mı kaldıracaksınız?" şeklindeki sorulara Başkan Demirören, "Elbette şampiyonluğu yine kovalayacağız. Ama bu süreçte biraz hoşgörüye gereksinimimiz var. Bu demek değildir ki, şampiyonluğu o sezon rafa kaldıracağız. Yine hedefimiz zirve olacak. Ancak bu anlamda, bu yolda biraz sabır ve hoşgörü bekliyoruz camiadan. Şampiyonluklar geçiçidir, ama eserler kalıcıdır" diye yanıt verdi.

  Devamı gelecek!

  "Bu tür geniş katılımlı toplantıları sürekli yapacağız. İletişimin ne denli önemli olduğunu biliyoruz. Örnek mi? Bizler Del Bosque konusunda kendimizi anlatamadık. Davamızda haklıydık, ancak bu haklılığımızı bir türlü kamuoyuna yansıtamadık. Federasyon bizi haklı buldu, UEFA haklı buldu, CAS'tan döndü. Hocanın görevine son verdiğimiz gün sezon sonuna kadar tüm alacaklarını ödedik. Yani alacaklı bizdik, o oldu."

  Del Bosque hataydı

  "Del Bosque'yi göndermemiz büyük hataydı. Ama o anki ortamı size anlatamam. Müthiş bir kamuoyu baskısının yanısıra, bir de yönetim kanadından sıkıştırıldım. Düşünün altı yönetici arkadaşım onu göndermezsem, istifa edeceklerini söylediler. Bu tabloda benim de yapabileceğim başka bir şey yoktu. Şimdi olsaydı göndermezdim. O zaman Tigana'yı da getirmezdim. Yabancı hocalarla çalışmamız bir daha söz konusu olamaz."

  Lincoln kazanılmalı

  "Yıldız futbolculara sahip çıkılmalı. Özellikle yabancı futbolcular ülkemize uyum göstermekte sıkıntı çekiyorlar. Tabii ki kolay değil. Örneğin Lincoln. Çok yetenekli bir oyuncu. Ama tartışılıyor. Bence medyanın ve Galatasaray'ın Lincoln'e sahip çıkmaları şart. Onu kaybetmemek gerekir. Otursa da parasını zaten alıyor. Bu benim düşüncem. Biz kriz nedeniyle artık gençlere önem vereceğiz. Rezerv lig mutlaka kurulmalı."

  Fener'e imreniyorum

  "Beşiktaş'ın en büyük sıkıntısı taraftarın kulübü için para harcamaması. Yılda on dolar takımı için harcasa, diyelim ki on milyon taraftarın var, bu da eder 100 milyon dolar. Fenerbahçe'ye bu konuda imreniyorum. Stadın çevresinde satılan formaların yüzde 70 korsan. Taraftarlarımızı bu anlamda daha duyarlı olmaya çağırıyorum."
 11. 04.04.2009, 11:01 Mesaj #341
  Cevap: Beşiktaş'ta tartışılacak tarihi karar  Kesinlikle olma ihtimali yok böyle birşeyin, maçlarını bizim inşaat durumumuza göre ya Ali Samiyen'de yada Zeytinburnu stadında oynayacaklar.
 12. 04.04.2009, 11:03 Mesaj #342
  Cevap: Beşiktaş'ta tartışılacak tarihi karar  Oğuzhan Erdinç, post: 157551 Nickli Üyeden Alıntı

  Kesinlikle olma ihtimali yok böyle birşeyin, maçlarını bizim inşaat durumumuza göre ya Ali Samiyen'de yada Zeytinburnu stadında oynayacaklar.  Sami Yen'de mi?
 13. 04.04.2009, 11:44 Mesaj #343
  Cevap: Beşiktaş'ta tartışılacak tarihi karar  2 stad hakkı diye bir kural yok mu zaten isteselerde gidemeyebilirler Anadolu'da heryere...
 14. 04.04.2009, 11:47 Mesaj #344
  Cevap: Beşiktaş'ta tartışılacak tarihi karar  Anadolu da oynamaya Bursa'dan başlasınlar o zaman...
 15. 04.04.2009, 14:24 Mesaj #345
  Cevap: Beşiktaş'ta tartışılacak tarihi karar  Olabirse mantıklı gibi geliyor bana.Özellikle süperligde takımları olmayan şehirlere gidilebilir.Ama oyuncuları çok yıpratır bu olay.
Yukarı Git