1. 08.12.2008, 01:15 Mesaj #211
    Tele Röportaj Yapmışlar. Gerçi Hiç Mevlütün Sesine Benzetemedim Ama

Fenerbahçe İle Külübüm Görüşüyor Olabilir Ve Küçükken Galatasarayı Tutardım Gibi Birşeyler Söylemiş
  2. 08.12.2008, 01:16 Mesaj #212
    Fener aldı galiba. çünkü Sochaux da Sverkos'u aldı Banik Ostrava'dan. İsviçre - Çek Cumhuriyeti maçını hatırlayanlar varsa, sonradan girip golü atan adam.

bu arada Mevlüt'ün çok üst düzey bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Fener'in tek forvetli sisteminde zaten tutunamaz. boş transfer yaptılar yine.
  3. 08.12.2008, 01:20 Mesaj #213
  4. 08.12.2008, 01:21 Mesaj #214
    3. Kezman

Futboldan Anlayan Aziz Yıldıvım Ne Zaman Sisteme Göre Transfer Yapacak Merak Ediyorum
  5. 08.12.2008, 01:23 Mesaj #215
  6. 08.12.2008, 02:33 Mesaj #216
    Az Önce Futbolig Ekibi Mevlüt İle Bir Röpörtaj Yapmış. Mevlüte Gelen Teklif Yok Ama Kulübüyle Görüşülmüş Olabileceğini Söyledi Mevlüt. Mevlüte Şu Şekilde Bir Soru Soruldu ' Eğer 3 Büyüklerden Birini Seçsen Hangi Takım Olurdu ' Cevap İse ' Ben Küçükken Galatasaray'ı Çok Severdim ama Şimdi Ne Olur Bilmem '

Ben Burdan Şunu Çıkardım. Sayın Tanburacınında Dediği Gibi Mevlütün Küçüklüğünde Galatasaray Türkiye'de Ençok Sevilen Takımdı ( Halen Öyle ) Onun İçin Mevlütde Doğal Olarak GS'liydi.

Şimdi Ne Olur Bilmem Demesinde Para Herşeyin Anahtarıdır Demek İstedi Kanımca ...
  7. 08.12.2008, 02:44 Mesaj #217
    Potansiyeli var Ama Fenerde Harcanır Örnekler Çok

İlhan Parlakta Geleceğin Golcüsü Diye alınmıştı ama yatıyor
  8. 08.12.2008, 02:47 Mesaj #218
    Semih Guiza Devid Alex ilhan Mevlüt Sercan Bu adamlar bu kadar Forveti napıcak

Aziz Yıldırım parayı basıp Takımı 11 tane forvetten kurarsam durum düzelir diye düşünüyor Heralde
  9. 08.12.2008, 02:53 Mesaj #219
  10. 08.12.2008, 03:15 Mesaj #220

Mustafa A. Acar, post: 17116 Nickli Üyeden Alıntı

7 Tane Forvet Saydın Ama Bunların Sadece 1Tanesi Maçta Forvet Olarak Oynuyor .

2 Tanesi Zaten Daha idda olarak Geçiyor

1 tanesi Mecburen kanatta oynuyor

Alex'te yarım forvet ama Hepsini birleştirsen 1 tane BaroŞ Çıkmaz dermişim
  11. 08.12.2008, 08:31 Mesaj #221
    Yine yanlış tercih olur tıpkı Sercan'ın düşünülmesi gibi. Tıpkı Kezman'ın, Güiza'nın alınması gibi. Fenerbahçe'nin santraforu Semih'tir. O adama güvendikleri an Fenerbahçe gerçekten büyük yol alır. Ama görünüyor ki Fenerbahçe'nin hala yararlı değil popüler adam alma hastalığı geçmemiş. Yazık. Bu kadar iyi maddi imkanlara rağmen boşa saçılmamalı o paralar. Gerçekten Semih'e de, Fenerbahçe'nin bütçesine de yazık.
  12. 08.12.2008, 09:26 Mesaj #222
    Alaaddin Arslan
    Misafir
    • Alaaddin Arslan
    • Misafir
    Alsınlar çöpü.

Mevlüt her takımda oynayabilecek türden bir oyuncu değil.Çok değişik bir stili var ve fenerbahçe gibi küçük takımlarda oynayabileceğini hiç sanmıyorum.
  13. 08.12.2008, 10:03 Mesaj #223
  14. 08.12.2008, 11:33 Mesaj #224
    İlhan bize gelseydi, şu an Avrupa'daydı.

Fenerbahçenin prensipleri böyle. Genç oynatmıyor. İlhan, Kemal, Olcan vs. çok örneği vardı bunların...
  15. 08.12.2008, 11:47 Mesaj #225
    Saatler Kiev'e ayarlı

Fenerbahçe´de herkes Dinamo Kiev maçıyla yatıp, Dinamo Kiev maçıyla kalkarken, yönetim galibiyet primini 2 milyon Dolar olarak belirledi.

Kesenin ağzı açıldı

Geçen sezon çeyrek final oynadığı Şampiyonlar Ligi’nde bu sezon istediğini alamayan Fenerbahçe’de artık tüm planlar, son maçta Dinamo Kiev’i yenip, UEFA Kupası’nda mücadele etme hakkını elde etmek üzerine yapılıyor. Bu doğrultuda adeta seferberlik ilan edilirken, yönetim de kesenin ağzını açtı. Daha önceki 5 maçta prim vermeyen yöneticiler, Kiev maçının önemini dikkate alarak karar değiştirdi. Sarı-Lacivertiler, Ukrayna deplasmanından galibiyetle dönerlerse, toplam 2 milyon Dolar’lık prime konacak.

‘Ya tamam, ya devam’

Bu önemli karşılaşmada yönetimin tamamına yakın bölümünün takımla birlikte olacağı belirlendi. Denizli maçından beri Kiev’i ezberlemeye çalışan teknik direktör Aragones, yaptığı teke tek konuşmalarla da oyuncularını motive etme uğraşı veriyor. Bu sezonun en zorlu ve önemli maçlarından birine çıkacaklarını vurgulayan tecrübeli teknik adam, “Avrupa’daki yolumuza ‘tamam ya da devam’ maçı oynayacağız. Futbolcularım sorumluluklarını biliyor. İnanıyorum ki kazanacağız” dedi.

Özel uçakla gidiyorlar

Fenerbahçe, Kiev maçı için yarın Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkacak özel bir uçakla Ukrayna’ya gidecek. Sarı-Lacivertliler, akşam saat 19:30’da maçın oynanacağı Valery Labonovsky Stadı’nda bir çalışma yaparken, teknik direktör Aragones, idman öncesi bir basın toplantısı düzenleyecek.

Aliyev için oynayacaklar

Dinamo Kievli oyuncular, Fenerbahçe maçını kırmızı kart cezalısı arkadaşları Aliyev için oynayacaklarını söyledi. Arsenal maçında kırmızı kart gördükten sonra soyunma odasının kapısını tekmeyle kıran Aliyev’in sürekli, “Fenerbahçe’ye karşı oynamak istiyordum” demesi üzerine Kievli oyuncular, “Merak etme, senin için oynayacak ve kazanacağız” diye söz verdi.