1. 03.01.2009, 13:49 Mesaj #511
    Cevap: Fenerbahçe Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]

Emre'nin mutlu günü

Fenerbahçeli Emre Belözoğlu, dün akşam Tuğba Gürevin ile İstanbul’da evlendi. Swissotel’de gerçekleştirilen ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın kıydığı nikahta çiftin şahitliklerini, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yanısıra Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ve İstanbul B. Belediye Başkanı Göksel Gümüşdağ yaptı.
  2. 03.01.2009, 14:59 Mesaj #512

Emre dünya evine girmiş

Mutluluklar dilerim,

Umarım evlilik sözlemesi imzalamamıştır :rolleyes:
  3. 03.01.2009, 15:07 Mesaj #513

Aptallardan çuvalla para kopardı.Bende hiç beklemeden evlenirdim.Hatta hac falan ne kadar pahalı durumlar varsa hepsini yerine getirirdim.Bu kadar parayı bir daha bir arada görmesi mümkün değil tosuncuğun...
  4. 03.01.2009, 15:28 Mesaj #514

Fenerbahçe'nin İspanyol futbolcusu Daniel Gonzales Güiza, 2008'in en golcü oyuncuları arasında 10. sırada yer aldı.

Geçen sezon İspanya Ligi'nde Real Mallorca formasıyla ''Gol Kralı'' olan Güiza, attığı 27 golle Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu'nun (IFFHS) yaptığı değerlendirmede 2008'in en golcü 10. futbolcusu oldu. Şili'nin Colo Colo takımında oynayan Arjantinli Lucas Barrios, geçen sezon attığı 37 golle birinci sırada yer alırken, Hollandalı futbolcu Klaas Jan Huntelaar, geçen yıl Ajax formasıyla attığı 33 gol ile ikinci oldu. Peru'nun Sporting Cristal Lima takımında forma giyen Uruguaylı Miquel Ximenez de geçen yıl attığı 32 golle 3.'lüğü elde etti. IFFHS'nin 2008'in en golcüleri sıralamasında ilk 10 şöyle oluştu:

1- Lucas Ramon Barrios CSD Colo Colo Santiago 37

2- Klaas Jan Huntelaar AFC Ajax Amsterdam 33

3- Miguel Alejandro Ximenez Sporting Cristal Lima 32

4- Cristiano Ronaldo Manchester United 31

5- Daniel Emmanuel Ludueña Santos Laguna de Torreon 30

6- Giancarlo Maldonado Atlante FC Ciudad 28

7- Aleksandar Duric Singapore Armed Forces 28

8- Alfredo David Moreno Real Club de San Luis 28

9- German Gustavo Denis Independiente 27

10-Daniel Gonzalez Güiza Real Mallorca 27

Bu sene kaçıncı olcak bakalım :rolleyes:
  5. 03.01.2009, 15:30 Mesaj #515
    Cevap: Aragones küfür etti...

Çok mulayim birine benziyordu yaw :rolleyes:
  6. 03.01.2009, 15:34 Mesaj #516
  7. 03.01.2009, 15:46 Mesaj #517
  8. 03.01.2009, 17:34 Mesaj #518

Turkcell süper lig'in en itici 2.teknik direktörü. Birincisi ise Bülent Uygun
  9. 03.01.2009, 17:48 Mesaj #519

Murat KILIÇ, post: 55449 Nickli Üyeden Alıntı

küfürünü bitiremeden ıgh diye gidicen moruk yaw

Bunak ya
  10. 04.01.2009, 15:24 Mesaj #520

Bekir ezik olma yolunda!

Turkcell Süper Lig'in ikinci bölümü için hazırlıklarını sürdüren Fenerbostan'da transfer çalışmaları da devam ediyor. Sarı-lacivertli kulüp, Gaziantepspor'un genç stoperi Bekir İrtegün ile büyük ölçüde anlaşma sağladı.

Gaziantepspor'un savunma oyuncusu Bekir irtegün'ün hafta içinde Fenerbostan ile sözleşme imzalaması bekleniyor.

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Bekir için, Fenerbostan yönetiminin Can Arat ve para teklifinde bulunduğu belirtiliyor.

Gökhan Emreciksin'in transferinin resmiyet kazanması ise Ankaragücü ile genç futbolcunun eski takımı Boluspor'un arasındaki anlaşmazlık nedeniyle gecikti. Yöneticiler, bu transferi de hafta içinde sonuçlandırmayı hedefliyor.

Sarı-lacivertli kulüpte ayrıca, 5 Ocak Pazartesi gününden itibaren iç transferde de hareketlilik yaşanması bekleniyor. Alex de Souza, Lugano ve Deivid'in menajerleri İstanbul'a gelerek yöneticilerle masaya oturacak.
  11. 04.01.2009, 16:55 Mesaj #521

bekır ıyı bır yedek olur ha can ha bekır farketmez
  12. 04.01.2009, 17:40 Mesaj #522

Aragones'de küfürbaz çıktı.
  13. 05.01.2009, 00:51 Mesaj #523

Doruk Özyer, post: 57086 Nickli Üyeden Alıntı

Aragones'de küfürbaz çıktı.

Aziz yıldırımda Öyle

Takımdan Sövmeyen Kimse yok

Futbolcusundan, Başkanına, Hocasından, 2.Başkanına

Hepsi Küfürbaz
  14. 05.01.2009, 13:43 Mesaj #524

FB-Bursa kupa maçına Cüneyt Çakır verilmiş...
  15. 05.01.2009, 15:40 Mesaj #525
    Bekir'in F.Bahçe heyecanı!

Fenerbahçe'nin prensipte anlaştığı iddia edilen Gaziantepspor kaptanı Bekir İrtegün, transferiyle iligili gelişmeleri takımının Antalya kampında merakla bekliyor.

Ligin ikinci yarısının hazırlıklarını Antalya'nın Kundu bölgesindeki Mardan Spor Kompleksi'nde sürdüren Gaziantepspor'da takım kaptanı Bekir İrtegün'ün Fenerbahçe'ye transfer olacağı haberleri en önemli gündem konusu oldu.

Transfer haberleriyle ilgili olarak İHA'ya açıklamalarda bulunan tecrübeli defans oyuncusu, "Şu anda takımımla kamptayım. Fenerbahçe'nin beni transfer etmek istediğini biliyorum. Fakat, transfer imza aşamasında değil. Bu yüzden benim fikir beyan etmem etik olmaz. Hala formasını giydiğim bir takım var. Bu takımın da kaptanıyım. Başkanımız görüşüyor. Bekleyip göreceğiz" dedi.

Gaziantepli olduğunu ve Gaziantepspor'un altyapısında yetiştiğini belirten Bekir, "Bu takım sayesinde milli takıma gittim. Gaziantepspor bana çok şey vardı, ben de Gaziantepspor'a çok şey verdim. Mutlaka her futbolcunun hedefleri var. Ben de hedeflerim doğrultusunda iyi yerlere gelmek istiyorum. Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray büyük camialar. Oralalarda forma şansı bulmak Anadolu'dakinden daha zor olabilir. Ama sonuçta her futbolcunun kendine özgüveni var. Kendi yeteneklerine güvenir. Başarılı olacağıma inanıyorum" diye konuştu.

Bekir'in transferiyle ilgili gelişmeleri medyadan takip ettiklerini belirten Gaziantepspor Teknik Direktörü Nurallah Sağlam da, "Bekir, hala bizimle antrenmanlara çıkıyor. Gelişmeleri sadece duyuyoruz. Zaman ne getirir bekleyip göreceğiz. Mehmet Polat'ın ardından Bekir de giderse defansif anlamda büyük zaaf yaşayacağız. Bekir, bu şehrin evladı. Gaziantepspor'a altyapının her aşaması dahil uzun zamandır hizmet ediyor. Geleceği açısından böyle bir karara saygı duymak ve katkı sağlamak düşer. Kendisi de çok istekli. Bu transfer netlik kaznınca biz de transfer çalışmalarına başlarız" dedi.

Sağlam, Bekir'in Fenerbahçe'de başarılı olacağına da inandığını ifade ederek, "Bekir, çok farklı özelliklere sahip bir oyuncu. Özellikle bir defans oyunucusuna göre, ilk hamleleri çok çabuk yapabilen hava hakimiyeti çok iyi olan bir futbolcu. Gideceği takıma mutlaka katkı sağlayacağına inanıyorum" diye konuştu.

05.01.2009

Kaynak : İHA