1. 05.01.2009, 18:04 Mesaj #526
  2. 05.01.2009, 18:07 Mesaj #527
    Cevap: Bekir'in F.Bahçe heyecanı!

Fazla heyecan yapmasın 1-2 sene takılır geri döner Anadolu'da bir yerlere..
  3. 05.01.2009, 18:07 Mesaj #528

Fb'ye giden bütün oyuncular kendine yazık ediyor.Fb'ye giderse futbolu unutur.
  4. 05.01.2009, 18:17 Mesaj #529

M.Rasit ÜNVER, post: 58159 Nickli Üyeden Alıntı

Yazık eder kendine.

Semih Metin, post: 58162 Nickli Üyeden Alıntı

Fazla heyecan yapmasın 1-2 sene takılır geri döner Anadolu'da bir yerlere..

Burak İlhan SÖZGEN, post: 58164 Nickli Üyeden Alıntı

Fb'ye giden bütün oyuncular kendine yazık ediyor.Fb'ye giderse futbolu unutur.

ne kötü takım şe fenevbahçe yahu
  5. 05.01.2009, 18:39 Mesaj #530
    Cevap: Fenerbahçe Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]

FB A.Kadir Kayalıyı aldı galba tüh..yazık oldu.
  6. 05.01.2009, 18:48 Mesaj #531

F.BAHÇE'DE İMZALAR ARKA ARKAYA!

Fenerbahçe Ankaragücü'nün iki genç yıldızı Gökhan Emreciksin ve Abdülkadir Kayalı ile 4,5'ar yıllık sözleşme imzaladı. Abdülkadir Kayalı'nın menajeri Haluk Canatar, 18 yaşındaki futbolcu için yurt dışı ve yurt içinden birçok transfer teklifi geldiğini belirterek, ''Fenerbahçe Kulübü'nün ciddi ve profesyonel yaklaşımı neticesinde, doğru adresin Fenerbahçe olduğuna karar verdik. Fenerbahçe Kulübü ile 4.5 yıllık sözleşme imzaladık'' diye konuştu.

Menajer Canatar, Abdülkadir'in, İngiltere Premier Ligi'nde mücadele eden Chelsea ve Manchester City'nin de transfer listesinde olduğunu iddia ederken, ancak tercihlerini transfere ciddi yaklaşan Fenerbahçe'den yana yaptıklarını dile getirdi.

05.01.2009

Kaynak : Sporx.com ve AA
  7. 05.01.2009, 19:41 Mesaj #532

Yazık oldu gençlere.
  8. 05.01.2009, 19:41 Mesaj #533

Ankaragücü'nden bugün 4.5 yıllık sözleşmeye imza atarak Fenerbahçe'ye transfer olan genç milli futbolcu Abdülkadir Kayalı, ''Dünyanın en büyük kulübünde futbol oynamaya geldim''dedi.

Kayalı, Fenerbahçe ile sözleşme imzaladıktan sonra yaptığı açıklamada, çok heyecanlı olduğunu belirterek, ''Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpte oynamak her futbolcunun hayalidir. Ben, bu büyük formaya genç yaşta kavuştuğum için çok mutluyum. Bu formayı üzerimden hiç çıkartmamak için çok çalışacağım'' diye konuştu.

15 yaşından itibaren oynadığı milli takımlarda kaptanlık yapan Kayalı, bundan sonra Fenerbahçe'nin ve Milli Takım'ın değişmez futbolcusu olmak istediğini söyledi. Ankaragücü camiasını hiçbir zaman unutmayacağını ifade eden 18 yaşındaki futbolcu, başta kendisini yetiştiren antrenörü Arif Peçenek olmak üzere kendisini bugünlere getiren herkese teşekkür etti.

:eek:
  9. 05.01.2009, 19:42 Mesaj #534

Çağatay Aksu, post: 58291 Nickli Üyeden Alıntı

Ankaragücü'nden bugün 4.5 yıllık sözleşmeye imza atarak Fenerbahçe'ye transfer olan genç milli futbolcu Abdülkadir Kayalı, ''Dünyanın en büyük kulübünde futbol oynamaya geldim''dedi.

Kayalı, Fenerbahçe ile sözleşme imzaladıktan sonra yaptığı açıklamada, çok heyecanlı olduğunu belirterek, ''Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpte oynamak her futbolcunun hayalidir. Ben, bu büyük formaya genç yaşta kavuştuğum için çok mutluyum. Bu formayı üzerimden hiç çıkartmamak için çok çalışacağım'' diye konuştu.

15 yaşından itibaren oynadığı milli takımlarda kaptanlık yapan Kayalı, bundan sonra Fenerbahçe'nin ve Milli Takım'ın değişmez futbolcusu olmak istediğini söyledi. Ankaragücü camiasını hiçbir zaman unutmayacağını ifade eden 18 yaşındaki futbolcu, başta kendisini yetiştiren antrenörü Arif Peçenek olmak üzere kendisini bugünlere getiren herkese teşekkür etti.

:eek:

E yanlış yerdesin o zaman.
  10. 05.01.2009, 19:44 Mesaj #535
  11. 05.01.2009, 20:19 Mesaj #536
  12. 05.01.2009, 20:22 Mesaj #537
  13. 05.01.2009, 21:04 Mesaj #538

bu transferlerden sonra fener şampiyon diyebiliriz. :rolleyes:
  14. 05.01.2009, 21:33 Mesaj #539

Dünyanin en Büyük Kulübünemi gelmis..????

Vah evladim vah..vah kücük Genc vaah...sen hayatinin en büyük hatasini yaptiginin farkina bir iki yil sonra varirsin......

Simdi seni oynatirlar okadar yabanci Brezilyalinin arasinda.. Gerci Paf Takiminda arasira yer bulursun.....Sansin varsa Kafalari bir an calisirda seni bi yere kiralarlar...Yoksa Mac icerisinde o Alex in..Devid in..Carlos un..Guizanin...Luganonun..Edunun vs..vs..vs..cikinca oturacagi Yedek Koltuklar sicak olmazsa Fircayi yersin.....

Hadi simdiden Gecmis olsun 18 Yasinda Fenerbahce büyük Yürek.
  15. 05.01.2009, 22:14 Mesaj #540

bu oyuncuyu boluspordayken de çok iyi tanıyordum.gerçekten iyi oyuncu.sanırım lakabı turkish cristiano ronaldo.topa acayip hakim ,hızlı biri.iyi transfer olmuş.açıklamalarına gelince sarhoşken röportaj yaptılar heralde.fenerbahçe nin dünyanın en büyük klübü olmadığı bilecek kadar aklı vardır heralde.galatasaray da isterdim açıkcası bu adamı