1. 06.01.2009, 17:00 Mesaj #556
    Cevap: Fenerbahçe Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]

Onur ve Furkan isimli 2 gencin de peşindelermiş. Sercan + Özer'i de alırlarsa tamamdır.

bir de kum havuzu lazım. hahhahaha.
  2. 06.01.2009, 18:20 Mesaj #557

Öğütmedikleri genç kalmadı bu ezikoğlu eziklerin.Türk futbolunun en büyük düşmanıdır FB...
  3. 08.01.2009, 09:09 Mesaj #558

@Murat; Lig TV 'den aldığım bu alıntı sana mi ait?

muratkilic88 08.01.2009 - 06.36

vay abdulkadir'e, yanlis tercih, futbol hayati bitti...fener genc fidanlari harcamayi seven bir takim...yazik...turk futbola yazik

4. 08.01.2009, 09:58 Mesaj #559

Abdullah abi iyi yakalamışsın.Fb'nin aldığı oyunculara bişey demiyorum ama genç oyuncuları alarak önlerini kesiyorlar.Belkide o futbolcuyla milli takımda başarıdan başarıya koşacağız.
  5. 08.01.2009, 14:11 Mesaj #560

Fatih Tüfekci, post: 59226 Nickli Üyeden Alıntı

Fener yine kac yil önceki ayni politikayi izliyor önüne gelen genc oyuncuyu aliyor. sanki gencleri yetistirmesini biliyorlar. yazik valla. oyuncular da isi biliyor, daha parlamadan Fener ile 5 yillik kontrat imzalayarak islerini saglama aliyorlar. ne gerek var avrupada macera aramaya degil mi? zaten ingilizce filan bilen de yok aralarinda. yazik valla, bizim bu türk toplumu kadar hirs ve yenilikten uzak bir toplum yok.

o zaman alınan futbolcular kimdi ? Selçuk, Kemal, Tuncay, Serkan, Volkan bunların Kemal hariç hepsi şu anda halen milli takım futbolcusu nasıl bir harcamaymış bu anlayamıyorum, G.S'dan da bir sürü gençe futbolcu sirkulasyonu oluyor bundan kimse bahsetmiyor aldığımız G.Emreciksin sizin altyapınızdan çıkmış Appiah'ı yarama diye siz gönderdiniz, geçen senelerde süper yıldız denilen Yaser ile Cafercan neden Arda gbi olmadı, çünkü her futbolcu aynı değil.

Neden Fenerbahçe Gökhan Gönül'ü kazandı olmuyorda İlhan'ı harcadı oluyor bu bardağın boş ve dolu tarafına bakmakla alakalı. Şuna katılıyorum bu son döneme/yıllara kadar Fenerbahçe bir şov klubu olarka devam ettiği için gelen futbolcular İstanbul'unda büyülü atmosferiyle kendilerini kaybediyorlardı, her ne kadar bir çok işini ve davranışını eleştirdiğim Aziz Yıldırım'ı iş disiplni olarak o eski atmosferden çok uzakta Fenerbahçe'ye taşıdı, bunun tabi dezavantajları da var futbolcu para kazanır ama sahaya çıktığı zaman tribünlere ve duygusallığa oynar, zaten en başarılı kluplerde profesyonellikle amator ruhun en iyi kaynaştığı yerlerde meydana çıkıyor.
  6. 08.01.2009, 14:21 Mesaj #561

Gokhan Gonul'u de ne kazanmak ha biz almayalim diye aldiniz onu da Selcuk'u da.
  7. 08.01.2009, 15:24 Mesaj #562

Hayri Cund, post: 61220 Nickli Üyeden Alıntı

Gokhan Gonul'u de ne kazanmak ha biz almayalim diye aldiniz onu da Selcuk'u da.

Bu nasıl mantık yahu Fenerbahçe'nin sağbeke ihtiyacı vardı ve yedek olarak alındı Önder'in yanına bir Kerim altyapıdan destek olunsun diye ama Gökhan kendini geliştirerek önder'i de geçti, kerim aynı işi yapamadı Fenerbahçe'ye halen bir sağbek ihtiyacı var şimdi Fenerbahçe Abdurrahman Dereli'yi alsa onuda mı Galatasaray için almış olacak bence alınması lazım. Geçen sene elinzide olan ÖZer Hurmacı'yı azıcık bir parayaı yatırmadığınız için elinizden kaçırdınız şimdi Özer performansını yükseltti Aurelio varken laızm değildi ama şimdi Fenerbahçe Özer'i aldığında bunu Galatasaray için mi yapmış olacak? Veya tersten soralım aynı soruyu Galatasaray o cüzi parayı Fenerbahçe bu oyuncuyu alsın diye mi yatırmadı? Bua rar transfer döneminde yapılan tek manipülasyonun Galatasaray ve Mehmet Yıldız olduğu çok açık, Galatasaray'ın hiç ihtiyacı olmamasına rağmen bu oyuncuyu alsaydı siz Fenerbahçe için mi aldı diyecektiniz, ben aldığımız Kazım dışında hiçbir oyuncu için bunu düşünmedim.
  8. 09.01.2009, 10:39 Mesaj #563

Henüz imza atmadım

Aragones'in, "Galiba anlaştı" sözlerine Alex'ten yalanlama geldi. Brezilyalı oyuncu kalmak istediğini ancak pürüzler olduğunu dile getirdi.

Bursaspor maçı sonrasında, "Okuduğum ve bildiğim kadar Alex F.Bahçe'de kaldı" diyen Aragones'e yalanlama geldi. Alex, hafta sonunda menajeri Juan Figer'in İstanbul'a geleceğini ve yönetim ile anlaşma zemini arayacağını söyledi. Brezilyalı oyuncu, "Henüz anlaşmadım. Çıkan haberler doğru değil" dedi.

Alex kendi internet sitesinde de Bursaspor

maçını yorumladı. Brezilyalı yıldız, "Kupada yolumuza devam ediyoruz. Şimdi rakip Tokat. Antrenmandan daha iyi bir kapışma olacak. Zayıf takımlarla oynanan maçlar her zaman farklı görüntülere sahne olur. Elbette kazanıp turu garantilemek istiyoruz" diye konuştu.
  9. 09.01.2009, 10:42 Mesaj #564

Fenerbahçe'ye İspanya Gol Kralı unvanıyla gelen ancak ilk yarıda beklentileri karşılayamayarak sadece 4 golde kalan Daniel Güiza, Fenerbahçe gazetesine çarpıcı açıklamalar yaptı. İspanya'daki Güiza ile Fenerbahçe'deki Güiza arasında hiçbir fark olmadığını savunan Okçu, şunları söyledi: "Bakmayın siz ilk yarıdaki performansıma. Alışma dönemi artık bitti.

Oklarımı ikinci yarıya sakladım. Burada olmaktan dolayı gururluyum. Şampiyonluk için elimden geleni yapacağım."

Çok koşuyorum

"Her zaman için başarı çalışarak kazanılır, çalışmamın da meyveleri olan gollerin geleceğini düşünüyorum. Tabii ki ben çok koşup pres yapan bir oyuncuyum. Fenerbahçe gibi büyük bir takımda da koşmak ve çabalamak lazım. Ben de onun gereklerini yapıyorum. Gol kralı olmak önemli değil, önemli olan şampiyon olmamız. Ben krallığı yakalasam ve Fenerbahçe şampiyon olmasa neye yarar. Çok ciddi çalışıyoruz. Büyük Fenerbahçe camiasını, kazanacağımız kupalarla onurlandıracağız."
  10. 10.01.2009, 13:02 Mesaj #565

11. 10.01.2009, 13:05 Mesaj #566

Guiza resmen kendini maskara etti.Neden Türkiye'ye geldi anlamıyorum.
  12. 10.01.2009, 13:49 Mesaj #567

Burak İlhan SÖZGEN, post: 63733 Nickli Üyeden Alıntı

Kandırmışlardır onuda.
  13. 10.01.2009, 14:32 Mesaj #568

Burak İlhan SÖZGEN, post: 63733 Nickli Üyeden Alıntı

Böyle dangalakların yönettiği bir kulüp bulmuş kaçırır mı hiç?Akıllı adam...
  14. 10.01.2009, 14:40 Mesaj #569

[quote="Berk Sezgi, post: 62473"]

Guizanın eline verdikleri bu iki kupanın, ne kupası olduğunu açıkçası merak ediyorum..
  15. 10.01.2009, 14:52 Mesaj #570

[quote="Fikret ŞİMŞEK, post: 63885"]

Berk Sezgi, post: 62473 Nickli Üyeden Alıntı

Guizanın eline verdikleri bu iki kupanın, ne kupası olduğunu açıkçası merak ediyorum..

Biri bizim biri Kayserinin :rolleyes: