1. 26.01.2009, 21:45 Mesaj #586
    Cevap: Fenerbahçe Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]

Simdi anladik neden gol atmiyor aman aman aynen devam et Guiza ...
  2. 26.01.2009, 21:58 Mesaj #587

hahaha. bu adam patlarsa gol kralı olur.
  3. 26.01.2009, 22:43 Mesaj #588

Caner Akdemirci, post: 80193 Nickli Üyeden Alıntı

GÜİZA VE GERÇEKLER!..

Gerek İspanyol basınını gerekse Türk basınını uzun süredir meşgul eden Fenerbahçe'nin yıldız oyuncusu Daniel Güiza'nın eski sevgilisi ve menajeri Nuria Bermudez'den ayrılma sebeplerini İspanya'nın Tele 5 televizyon kanalında yayınlanan "Tal Cual" programı muhabirine açıkladı.

Geçtiğimiz gün İspanya'dan Türkiye'ye Güiza ile röportaj yapmak için giden program çalışanlarını evinde akşam yemeğine davet eden Güiza yaşadıkları ile ilgili tüm soruları yanıtladı.

Daha Fenerbahçe'ye transferinin gerçekleşmesinden kısa bir süre önce, Avrupa Kupası sırasında ilişkilerinin sona erdiğini fakat buna rağmen bir süre daha denemeye karar verdiklerini belirten Güiza, Nuria Bermudez'in kendisiyle sadece para için birlikte olduğunu ifade etti.

Özellikle İstanbul'da beraber oldukları süre içerisinde zor anlar yaşadığını ve sürekli kavga ettiklerini söyleyen Güiza, çoğu zaman dışarda olduklarında da sert tartışmalar yaşadıklarını sözlerine ekledi.

Hatta son 4 aydır Nuria ile hiç bir cinsel birlikteliklerinin bile olmadığını söyleyen Güiza, evinde kendisi için çok büyük manevi değeri bulunan şahsi eşyalarınında yine Nuria tarafından kırıldığını ekledi. Özellikle kendisi için çok büyük manevi değeri olan ve attığı gollerden sonra okçu işareti yaptığı için İspanya'da okçu lakabıyla anılan Güiza'nın kendisine hediye edilen bir okun da kırılmış halini programa çıkaran program yapımcıları, ayrıca Güiza'nın birçok kezde Nuria ile yaptığı aşırı harcamalardan dolayı kavga ettiklerini söylediler.

Ekrana son olarak röportajın gerçek olduğunu gösteren Güiza'nın evinde çekilmiş bir fotoğrafı ve Nuria Bermudez'in Güiza'dan ayrılmadan kısa bir süre önce aldığı 30 bin Euro değerinde küpeleri çıkaran program yapımcıları, yapılan harcamalar ile ilgili iddiaların bir ispatı olarak bunu yine kendilerine Güiza'nın verdiğini söylediler.

Volkanla mutluluklar ozaman Guiza...
  4. 26.01.2009, 22:44 Mesaj #589

Bende diyorum niye gol atamıyo?
  5. 26.01.2009, 23:11 Mesaj #590

Guizanin sene sonuna kadar cinsel iliskiye girmesini yasakliyorum.
  6. 28.01.2009, 12:03 Mesaj #591
    Carlos'la da aşk yaşadı

Josefa Güiza, Nuria’nın oğlundan olduğunu söylediği ve daha sonra kaybettiği ilk çocuğun Roberto Carlos’tan olabileceğini de ileri sürerek, "Nuria ilk hamile kaldığında oğlumla konuştum. Bana dört aydır hiçbir kadınla beraber olmadığını söyledi" dedi.

F.BAHÇE’nin suskun golcüsü Daniel Güiza ile Nuria Bermudez arasında biten aşk konusunda İspanyol futbolcunun annesi Josefa Guiza’nın sansasyonel açıklamaları bitmiyor. Güiza’nın kısaca ’Pepi’ olarak tanınan annesi, hakkında, "hırsız, yalancı, boynunu keseceğim" dediği Bermudez’in Roberto Carlos ile gizli aşk yaşadığı imasında bulundu. İspanya’da bir paparazzi ile telefonda görüşen Güiza’nın annesi, Nuria’nın Güiza’dan olduğunu söylediği ve daha sonra kaybettiği ilk çocuğun Roberto Carlos’tan olabileceğini de ileri sürdü. Pepi, "Nuria ilk hamile kaldığında oğlumla konuştum. Bana dört aydır hiçbir kadınla beraber olmadığını söyledi" ifadesini kullandı.

Carlos 12 yıllık arkadaşım

Bu iddiaya cevap veren Nuria Bermudez ise "Çok saçma. Roberto’yu İstanbul’da sadece birkaç kez gördüm. Yanında hep sevgilisi vardı. Roberto Carlos 12 yıllık arkadaşım. Eskiden Noel’leri Roberto’nun evinde çocukları ile beraber geçirirdik" diye konuştu.

Öte yandan, İspanya’daki paparazzi programlarının tanınmış ismi Maria Patino, Nuria Bermudez’in 2003-2004 yıllarında Real Madrid formasını giyen futbolcuların yarısıyla çok yakın ilişkiye girdiğini ileri sürdü. Bu tarihlerde sekiz yıllık eşi ve üç çocuğunun annesi Alexandra’dan ayrılan Roberto Carlos’un da, bir seyahat sırasında Nuria Bermudez ile tanışıp yakın ilişki kurduğu biliniyor.
  7. 28.01.2009, 12:10 Mesaj #592
  8. 28.01.2009, 12:23 Mesaj #593
  9. 28.01.2009, 12:27 Mesaj #594
  10. 28.01.2009, 12:32 Mesaj #595
    Cevap: Carlos'la da aşk yaşadı

Böyle karım olsun istemiyorum.Adam karısına bir sahip çıkamamış.Yakında Guiza hamile deseler şaşırmam.Bu arada fb adını değiştirsin.Nedense başarılarıyla gündeme gelmiyorlar.
  11. 28.01.2009, 12:43 Mesaj #596
  12. 28.01.2009, 13:04 Mesaj #597

Kimin eli kimin cebinde ?
  13. 28.01.2009, 13:05 Mesaj #598

Zamanında o kadın "Hepsinin tadına baktım, çok güzeldi" demiş miş miş.

Ancak sonu açık, nereye gider bilemem...
  14. 28.01.2009, 13:08 Mesaj #599

Bu kadının Real Madrid ilk 11'inin 6'sıyla yattım gibi bir açıklaması da vardı.Hey yavrum benim
  15. 28.01.2009, 13:11 Mesaj #600

Ömer İlikan, post: 82203 Nickli Üyeden Alıntı

Kimin eli kimin cebinde ?

fb'liler bu tür şeylerden çok hoşlanıyor.Zamanın da bjk - fb maçında Emre Aşık neler yaptığını hatırlayın.fb'nin ne kulübü olduğu belli değil.