1. 28.01.2009, 17:19 Mesaj #616
  Cevap: Carlos'la da aşk yaşadı  Caner Akdemirci, post: 82481 Nickli Üyeden Alıntı

  Bu kadın bir kanalda canlı stipriz show yapıyordu video paylaşım sitelerinden bulabilirsiniz  Gülizar : O..'nun Kocası
 2. 28.01.2009, 17:23 Mesaj #617
  Cevap: Carlos'la da aşk yaşadı  Fatih Aybars Hakan, post: 82488 Nickli Üyeden Alıntı

  Gülizar : O..'nun Kocası  Cezayı hakettin.
 3. 28.01.2009, 17:26 Mesaj #618
  Cevap: Carlos'la da aşk yaşadı  M.Akif Dede, post: 82496 Nickli Üyeden Alıntı

  Cezayı hakettin.  Uyarı ?
 4. 28.01.2009, 17:36 Mesaj #619
  Cevap: Carlos'la da aşk yaşadı  Keske forumumuzda bu geyik hic dolanmasa.Gülizar ne yahu.Büyüyün biraz gencler.
 5. 28.01.2009, 17:39 Mesaj #620
  Cevap: Carlos'la da aşk yaşadı  Erdinç Özen, post: 82512 Nickli Üyeden Alıntı

  Keske forumumuzda bu geyik hic dolanmasa.Gülizar ne yahu.Büyüyün biraz gencler.  Tamam Özür Dilerim Ama Bu Kadar Abartılmamalı Bence...
 6. 28.01.2009, 17:51 Mesaj #621
 7. 28.01.2009, 18:31 Mesaj #622
 8. 28.01.2009, 21:30 Mesaj #623
  Cevap: Fenerbahçe Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]  FIFA Appiah'ı haksız buldu

  FIFA, Ganalı futbolcu Stephen Appiah'ın Fenerbahçe'ye 2 milyon 281 bin Euro fesih tazminati ödemesini kararlaştırdı.

  Geçen sezonun ortasında Fenerbahçe'den ayrılan Stephen Appiah ile sarı-lacivertli kulüp karşılıklı tazminat talebiyle FIFA'ya başvurmuştu. FIFA İhtilaf Çözüm Komitesi, Fenerbahçe Kulübü'nü haklı bularak Appiah'ın 2 milyon 281 bin Euro tazminat ödemesine hükmetti.  Fenerbahçe'yi sakatlandığı dönemde kendisiyle ilgilenmediği için tazminat talebiyle FIFA'ya şikayet eden Appiah'in karşı başvurusu ise geri çevrildi.  Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada her iki tarafında son karar merci olan Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi ‘CAS'a gitme hakkının bulunduğu belirtildi.  Bu arada yaklaşık 1 aydır Tottenham'la deneme antrenmanlarına çıkan Appiah'ın Londra kulübündeki geleceği yakın zamanda netlik kazanacak.  Tottenham menajeri Harry Redknapp, rezerv takımın Reading ile yapacağı maç sonrası Appiah hakkındaki kararını açıklayacağını söyledi.  Redknapp, Appiah'ın çok çalışmasına karşın henüz istenilen fiziki kapasiteye ulaşamadığını da söyledi.


 9. 29.01.2009, 00:30 Mesaj #624
  Cevap: Carlos'la da aşk yaşadı  Burak İlhan SÖZGEN, post: 82215 Nickli Üyeden Alıntı

  fb'liler bu tür şeylerden çok hoşlanıyor.Zamanın da bjk - fb maçında Emre Aşık neler yaptığını hatırlayın.fb'nin ne kulübü olduğu belli değil.  Nouma'yı unutmayalım lütfen IFFHS istatistiklerine göre Dünyanın en çok seks skandalı yaşayan klübü seçilmiş feneV bk. aziz yildivim "çocuklağ su mikrofonu biraz geri cekin seyime soktunuz "
 10. 29.01.2009, 00:33 Mesaj #625
  Cevap: Carlos'la da aşk yaşadı  Carlos'un, Guiza'nın alınmasını bu kadar çok istemesinden belliydi zaten.
 11. 29.01.2009, 00:36 Mesaj #626
  Cevap: Carlos'la da aşk yaşadı  hasan Çatalca, post: 82946 Nickli Üyeden Alıntı

  iffhs istatistiklerine göre dünyanın en çok seks skandalı yaşayan klübü seçilmiş fenev bk. Aziz yildivim "çocuklağ su mikrofonu biraz geri cekin seyime soktunuz :d"
 12. 29.01.2009, 12:37 Mesaj #627
 13. 29.01.2009, 17:06 Mesaj #628
  Cevap: Fenerbahçe Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]

  Aziz Yıldırım'ı hedef yapan resim  Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu bir toplantıda çekilen fotoğraf karesi Yıldırım'ı hedef tahtası yaptı. RTÜK Başkanı Zahid Akman, Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ve Kulüpler Birliği ve Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu bir gurup insanın aynı fotoğraf karesinde yer alması haber konusu oldu. Hedef isim ise Aziz Yıldırım..  Bahse konu resmi bir okurunun uyarısı ile fark edip beden dili ve iletişim uzmanına danışan Medyaspor'un okurlarına servis ettiği haber şöyle...  Bu Topluluğa Hükmeden O Kadar Belli ki!  Fransa’dan Avni Can adlı bir okurumuz mail göndererek uyardı. Biz de “Beden Dili ve İletişim Uzmanı” Metin Uğur’un görüşlerini aldık. Bu fotoğraf öyle ilginç şeyler anlatıyor ki…  Mail yoluyla fotoğrafı gönderip, ardından telefonla görüşlerine başvurduğumuz "Beden Dili ve İletişim Uzmanı" Metin Uğur ise fotoğrafı şu şekilde yorumladı:  "Beden dili mesajları bedenimizin hareketleri tarafından karşı tarafa gönderilen mesajlardır. Ellerimizin kollarımızın hareketleri ile yüz ifadelerimizle beden duruşumuzla gereken mesajları ulaştırırız  Kişinin kollarını açık olarak oturması kendine olan güvenini ve ortamdaki hakimiyetini simgeler. Kollarını bağlayarak durması ise dışarıdan gelen bildirimlere kapalı olduğunu ve bir rahatsızlık hissettiğini vurgular. Keza toplumumuzda ayak ayaküstüne atmak kimi zaman saygısızlık ifadesidir.  Aile büyüklerinin yanında küçükler ayak ayaküstüne atmaz. Bu durum sadece ailenin büyükleri ve reisleri için serbesttir.  Bir kalabalığı incelerseniz orada kimin lider ya da odak noktası olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Lider olan eğer oturuyorsa kollarını koltuğun iki yanına açmış ya da yanındaki sandalyeye kolunu dayamış olabilir. Bu ifadeler rahatlığının, kendine güvenin ve ortamın hâkimi olduğunu ifade eder.  Koltukta hafiften kaymış ya da çok rahat bir oturma pozisyonu sergilemiş olabilir. Ayak ayak üstüne atmış el ve kol jestini fazlaca kullanıyor olabilir.  Grubun liderinin her zaman göğüs kısmı açık bir şekilde rahat oturduğunu görür ve diğerlerinin ona doğru döndüğünü fark edebilirsiniz."
 14. 29.01.2009, 17:08 Mesaj #629
  Mosturoğlu :"Alternatif bir lig olarak görüyoruz"  Geçen sene Fortis Türkiye Kupası kura çekiminden sonra Şekip Mosturoğlu'nun açıklaması:  -MOSTUROĞLU: ''ALTERNATİF BİR LİG OLARAK GÖRÜYORUZ''-

  Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, ezeli rakipleri Galatasaray ve Beşiktaş'ın aksine, Fortis Türkiye Kupası'nı kazanma hedeflerinden bahsetmezken, organizasyonu bir rezerv lig olarak gördüklerini söyledi.  Kupa maçlarına genç oyunculardan oluşan kadrolarla çıkmayı planladıklarına değinen Mosturoğlu, ''Yönetim olarak farklı bir açıklamamız olmadığına göre, geçen sezonki kararımızın arkasındayız. Geçen sene de genç oyuncular ağırlıklı bir kadroyla çıkıyorduk. Geniş bir kadromuz var ve bu kadromuzun bir bölümünü ligde değerlendiremiyoruz. Türkiye Kupası'nı biz artık alternatif bir lig olarak görüyoruz. Nihai değerlendirme tabii ki teknik kadronun yapacağı değerlendirmedir. Onların yapacağı kadro tercihine yönetim olarak karışmamız söz konusu değil. Ama bizim hedefimiz ve bakış açımız, Fortis Türkiye Kupası bir rezerv lig olacaktır. Bu düşüncemizde değişiklik yok'' şeklinde konuştu.  Bu sene: Ve karşınızda fenerin Bursa'yı 1-0 yendiği maçta genç oyunculardan kurulu kadrosu:

  FENERBAHÇE: Volkan Babacan, Gökhan Gönül, Önder, Lugano, Roberto Carlos, Kazım (Gökhan Emreciksin dk 71), Emre, Selçuk (Deniz dk 65), Wederson, Deivid, Semih (Guiza dk 77)  Eh be adama sormazlar mı madem Türkiye Kupası'nı ciddiye alıyorsun neden kupayı alamayacağını anlayınca rezerv lig diye geveleyip bu sene var gücünle o kupayı tekrar almaya çalışıyorsun?Genç oyunculardan kurulu kadro diyorsun kadronda genç bulundurmuyorsun?Hadi bunları da geçtim Yıldırım Demirören maç sonrası sinirle paf takımı ile maça çıkacağız dedi sonra çıkmadı, denmedik laf bırakmıyorsun peki buna ne diyorsun?
 15. 29.01.2009, 17:14 Mesaj #630
  Cevap: MosturoĞlu: ''alternatİf bİr lİg olarak gÖrÜyoruz''  Başlık Hariç Güzel Yazı
Yukarı Git