1. 30.01.2009, 14:34 Mesaj #676
  2. 30.01.2009, 14:43 Mesaj #677
  3. 30.01.2009, 19:26 Mesaj #678
    Cevap: Fenerbahçe'den Büyük Ayıp !

Peki bu isim yazmama olayını ayıplayan basının (ligtv)bugün yaptıgı ne?

Ligtv Nouma ile ilgili haberi verirken elini şortuna soktugu fotoyu koymus !

Dinime küfreden Müslüman olsa! hadi ordan hadi, hadi !
  4. 30.01.2009, 19:35 Mesaj #679

denizlide kaybedilen şampiyonluktan sonra fb tv'de puan durumu verilirken spiker 2.fenerbahçe puanı 81 diye başlıyordu puan durumunu okumaya.yani şampiyon Galatasaray'ı es geçip.o yüzden bunu yapmaları da normal.
  5. 30.01.2009, 19:36 Mesaj #680

Saracoğlu'nda maç yaptığımız zamanda "Diğer spor kulübü-fb" yazsınlar.Spor kulübü olmadıkları için onlara yakışır..
  6. 30.01.2009, 19:37 Mesaj #681

ayrıca arda fenere hayatta gitmez gibi sözler bana pek inandırıcı gelmiyor.sonuçta emre için de zamanında böyle düşünüyordu herkes.eğer değerinden fazlasını verirlerse bence arda da gidebilir.son zamanlarda karakterinde sarsılmalar gözlemliyorum ve sahadaki performansına da yansıyor.ilk zamanlardaki gibi değil sanki.kesin gider demiyorum tabi ama yüzde yüz bir güvenim yok ona karşı
  7. 01.02.2009, 19:05 Mesaj #682
    Cevap: Fenerbahçe Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]

Kadıköy 'Gazi'si 1-1

Fenerbahçe, Şükrü Saracoğlu'nda Gaziantep engelini kayıpsız geçmeyi başaramadı. 82. dakikada Erman Özgür'ün sayısıyla geriye düşen, ardından Josico'nun da sakatlanmasıyla 10 kişi kalan Sarı-Lacivertliler, Kaptan Alex'in füzesiyle 1 puanı kurtardı ancak zirve yarışında yara aldı.
  8. 01.02.2009, 19:06 Mesaj #683

Tümer Larissa'da!

Fenerbahçe´nin tecrübeli futbolcusu Tümer Metin, Yunanistan´ın Larissa takımına transfer oldu.

Tümer’in menajeri Tarık Üstün, yaptığı açıklamada, tecrübeli oyuncunun Larissa ile sezon sonuna kadar anlaştığını kaydetti. Menajeriyle birlikte Yunanistan’da olan Tümer, bugün resmi sözleşmeyi imzaladı. Tecrübeli oyuncu bu akşam İstanbul’a dönüp, eşyalarını toplayacak ve yarın tekrar Yunanistan’a gidip, yeni takımıyla antrenmanlara başlayacak.

Tümer Metin, geçen yıl da yarım sezon Larissa takımında forma giymiş, sezon başında Fenerbahçe’ye geri dönmüştü.
  9. 01.02.2009, 19:07 Mesaj #684

Öp 'Dede'nin elini

Bir genç için 18 yaşına girmek çok önemlidir. İşte Abdülkadir Kayalı dün bu mutluluğu yaşadı.

Bir genç için 18 yaşına girmek çok önemlidir. İşte Abdülkadir Kayalı dün bu mutluluğu yaşadı. Ama onun kadar önemli birşey daha vardı genç futbolcu için; 18. yaşını yeni transfer olduğu Fenerbahçe’de kutlamak. İdman sonrası kendisi için hazırlanan pastayı kesip, ilk dilimi teknik direktör?Aragones’e ikram eden genç futbolcu, ardından hocasının elini Türk usulü öpmeyi ihmal etmedi. Kutlamadan son derece mutlu olan Abdülkadir, “İnşallah bundan sonraki doğum günlerimi de burada kutlarım” dileğinde bulunmadan edemedi.

10. 01.02.2009, 19:09 Mesaj #685

Fenerbahçe'de, Gaziantepspor karşısında sonradan oyuna giren İspanyol oyuncu Josico sakatlığı nedeniyle sahayı terk etti.

Maçın 79. dakikasında Selçuk'un yerine oyuna giren Josico, 83. dakikasında sakatlandı ve saha kenarına seke seke geldi. Oyuncu değişikliği hakklarını kullanan Fenerbahçe bu yüzden, 1-1 biten karşılaşmanın son 7 dakikasını 10 kişi oynamak zorunda kaldı.
  11. 01.02.2009, 19:30 Mesaj #686

ARAGOES: SADECE BİR PUAN ALDIK!..

Fenerbahçe teknik direktörü Luis Aragones, Kadıköy'de Gaziantepspor ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından Lig TV mikrofonlarına konuştu.

İspanyol hoca, "Özellikle ilk yarıda dengeli bir oyun oynandı. İki takım açısından da iyi oyun olduğunu söyleyebiliriz. İkinci yarıda, biz hep beraber atağa çıkıp, biraz defans güvenliğini unuttuk. O anların birinde de golü yedik. Rakip, pas konusunda bizden daha becerikliydi. Bugün için sadece bir puan aldık şeklinde bir değerlendirme yapabiliriz. İlk yarıda bir pres yediğimiz aşikar. Prese presle karşılık vermeye çalıştık. Devre arasında Selçuk’un bir değişiklik söylemi vardı bunun üzerine bu değişkliği yaptık." diyerek maçla ilgili görüşlerini aktardı.
  12. 01.02.2009, 19:37 Mesaj #687

Böyle ezik taraftara böyle ezik takım yakışır.
  13. 02.02.2009, 10:49 Mesaj #688

Ben şu Semih olayını anlamıyorum, adamın daha ne yapması lazım acaba fb nin banko oyuncusu olması için.
  14. 02.02.2009, 14:25 Mesaj #689

Çağdaş KÖKSAL, post: 87524 Nickli Üyeden Alıntı

Ben şu Semih olayını anlamıyorum, adamın daha ne yapması lazım acaba fb nin banko oyuncusu olması için.

Semihovski olması lazım.
  15. 03.02.2009, 23:15 Mesaj #690

Eğerki bir forevete dünyanın parası verilmişse iyide olsa kötüde olsa sürekli ilk 11 de oynar.Bence Semih'in şanssızlığı takımın tek forvet oynamasıdır.Açıkcası Aragones'in Güiza'yı kesip Semih'i ilk 11 de oynatacağını sanmıyorum,baskılar artarsa takımı çift forvet oynatır,bu seferde Alex yada Selçuk-Emre ikilisinden biri güme gider.Dedenin işi harbidende zor