1. 10.02.2009, 22:25 Mesaj #811
    Cevap: Aragones'e ayakkabı atacaklardı..

Anlamadığım, adamların ayakkabı atacağını kim duymuş, ya da uydurmuş ? ...

Adamlar mı söylemiş ?

...

Abi biz Dedenin kafasını yarmaya geldik. Ayakkabılarımızla...
  2. 10.02.2009, 22:29 Mesaj #812
    Cevap: Yıldırım: Bu takım beni öldürecek!

Bu ene fenerin sesi soluğu çıkmaz oldu kendi dertleriyle savaşmaktan.

Rahatız ya sen gitme kal her yıl böyle sus
  3. 10.02.2009, 22:31 Mesaj #813
  4. 11.02.2009, 01:29 Mesaj #814
  5. 11.02.2009, 01:34 Mesaj #815

josico yu maldonado yu guiza yi aldin yine yaranamadin fenerliler bu isimleri kabusunda bile görmemistir.
  6. 11.02.2009, 01:35 Mesaj #816

Göksel Şatır, post: 97975 Nickli Üyeden Alıntı

josico yu maldonado yu guiza yi aldin yine yaranamadin fenerliler bu isimleri kabusunda bile görmemistir.

Hakkaten haa.Adam ne yapsa yaranamıyor.
  7. 11.02.2009, 01:50 Mesaj #817
    Cevap: Fenerbahçe Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]

Fenerbahçe'nin resmi sitesinde neden ''kupalar'' diye bir kısım yok? Acaba sebebi, resmi kupalarda G.Saray'ın altında kalmış olmaları mı. Çünkü kupa sıralamalarını vermek zorunda kalacaklar ve Türkiye Kupası'nda falan biz en üstte olcaz, altımızda olcaklar. Kendi sitelerinde buna müsade etmek istemiyorlar sanırım

Bu arada;

8. 11.02.2009, 02:52 Mesaj #818
    Cevap: Fenerbahçe Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]

Olabilir, ezikliklerini kabul etmek istemiyorlar her zamanki gibi.
  9. 11.02.2009, 19:17 Mesaj #819
    Yıldırım: "Şerefsiz ve Çirkin.."

YILDIRIM: "ŞEREFSİZ VE ÇİRKİN..."

Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenledi. Yıldırım, hakkında bir yayın organında çıkan asılsız dedikodulara karşı sert bir tavır gösterirken, kulübü yıpratmaya çalışan isimler olduğunu ve bu kişilerin kendisine karşı bir karalama politikası başlattıklarını söyledi.

Aziz Yıldırım, bu kişilerin kulübün yönetimine de aday olduğunu ve onlara karşı yeniden aday olma görüşünün kuvvetlendiğini de sözlerine ekledi.

İşte Aziz Yıldırım'ın şok sözleri...

"AİLEME DE SALDIRI YAPILMIŞTIR"

"Aslında böyle bir toplantı yapmaktan dolayı üzüntülüyüm ve hicap duyuyorum. Bugün aileme de saldırı yapılmıştır. Biz Türkler'de aile kavramı farklıdır. Bugün internet sitelerinde bazı haberler şahsımla ilgili ailesel çerçeve içinde yapıldı. Duyumlara göre bir haber yapılmıştır ve buna da kaynak olarak ilk defa bu ay çıkan bir dergi gösterilmiştir.

"AMAÇLARI BELDEN AŞAĞI VURMAK"

Bunun haricinde bir kaç internet sitesiyle de konuştuk ve özür dileyip kaldıracaklarını söylediler. Ben de bir toplantı yapıp bu konuyu açıklamak istedim. Bu derginin 2-3 bin bastırılıp bedava dağıtılan bir dergi olduğunu ve bir internet sitesine bağlı olduğunu öğrendik.

Bize gelen bilgiler, Fenerbahçe aday olan bir ismin bir lobi grubu oluşturdukları. Ve Fenerbahçe Başkanıyla ilgili karalama kampanyası başlatıldığını görmüştük. Bu grup içinde eski bir Federasyon yetkilisi ve bazı eski kulüp yöneticileri olduğunu öğrendik. Bazı muhabir gazetecilerde bulunmaktadır, isimleri de bizde mevcut. Grubun amacı seçim boyunca belden aşağıya vurmak ve benim aday olmamam için yıldırma kampanyası yürütmektedir.

"KARALAMA KAMPANYASI YAPACAKLAR"

Bu kişilerin Altunizade de bir ofiste sık sık bir araya geldiklerini biliyoruz. 11 yıl önce başkan adayı olduğum zaman diğer başkan adayları ile çok düzgün bir seçim yarışı yaptık ve 11 yıl önce bu kulübün başkanı oldum.Bu kişiler kendi yazarları vasıtasıyla internette yeni siteler açıp yazılar yazarak karalama kampanyası yapacaklar. İnternet sitelerinde yayınlanan bir sitede yayınlanmış bugünki dergi vahim bir noktayı göstermektedir. Öncelikle haber şahsıma, aileme bir saldırı niteliğindedir. Haber sitelerinin yaydığı bu haber tamamen suç niteliği taşımaktadır.

"BU KİŞİLERİ GÖRDÜKÇE...."

Bu anlayışta olanların kulübü yönetmeye talip olmaları son derece düşündürücüdür. Hiç bir proje üretmeyenlerin Fenerbahçe'ye talip olmaları kabul edilemez. Fenerbahçe Spor Kulübü yönetimine kendilerini layık gören bu kişileri gördükçe, Fenerbahçe Spor Kulübü'ne yeniden başkan olma görüşüm daha da kuvvetlenmektedir.

Fenerbahçe Kulübü bu tarz küçük hesapları yapan kişilerin eline bırakılmayacak kadar değerlidir. Fenerbahçeliler bunları görmektedir ve bunları yapanlara gerekli cevapları verecektir. Divan Kurulu'nu sabırsızlıkla bekliyorum. Şerefsiz ve çirkin yayınları yapanlar hakkında da her türlü hukuki girişimleri yapacağımı açıklıyorum.

Bundan daha da ağır suçlamaları bekliyorum ama bunlar beni asla yıldırmayacaktır, daha fazla kamçılayacaktır. "
  10. 11.02.2009, 19:18 Mesaj #820
    Cevap: YILDIRIM: "Şerefsiz ve Çirkin...

Bu forumda Şerefsiz yazınca yazımız siliniyor ama bu adam televizyon ekranında şerefsiz diyor

Evet şerefsiz bir küfür degil ama :rolleyes:
  11. 11.02.2009, 19:18 Mesaj #821

Bir bayanla olan birlikteliğini neden bukadar yadırgadı halk hiç anlamış değilim
  12. 11.02.2009, 19:24 Mesaj #822

Arkadaşlar cehaletimi mazur görün ama azize neye bu kadara sinirlendi?
  13. 11.02.2009, 20:01 Mesaj #823
  14. 11.02.2009, 20:05 Mesaj #824

Başkanlığa adaylığını gösteren birinin Aziz Yıldırıma yaptığı şantaj gibi bir olay.Aziz yıldırım ın sevgilisi varmış gibi göstermiş medyaya.Amacı Aziz yıldırımı kirletip fenerbahçe başkanlığına oturmak..
  15. 11.02.2009, 21:33 Mesaj #825

Gerçekten doğruysa hiç hoş bir hareket değil bu.Tamam bende sevmem Aziz Yıldırım'ı ama bu belden aşağı vurmaya giriyor...