1. 26.02.2009, 14:12 Mesaj #931
  2. 26.02.2009, 15:16 Mesaj #932
    Cevap: Fenerli bir taraftarın ağzından..

Çok güzel bir yazı.

Birde İ.B.B gibi takımları düşünmek lazım adamların taraftar sayısı " 0 " , " sıfır " öyle bir takımla 10. sırada olmak bile çok büyük başarıdır.
  3. 26.02.2009, 18:05 Mesaj #933
    Cevap: Fenerbahçe Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]

Harbi Fenerli geliyor..

Fenerbahçeli olduğu iddia edilen Sabri, G.Sarayla ipleri koparma aşamasına geldi. Sarı-lacivertli takımdaki arkadaşlarına da ‘gelirim’ mesajını gönderdi.

Galatasaray'ın sorunlu futbolcularından Sabri Sarıoğlu, Kocaeli hezimetinden sonra sarı-kırmızılı camiayla ipleri koparma aşamasına geldi!.. Feldkamp’la da arasının açık olduğu öğrenilen genç futbolcunun sarı-lacivertli takımdaki arkadaşlarına “Sezon sonunda Fenerbahçe’ye gelmek istiyorum” dediği öğrenildi.

Yıldız futbolcunun önceki akşam sarı- lacivertli takımdaki yakın arkadaşlarıyla telefonla görüştüğü ve Fenerbahçe yönetiminin de transfere onay verdiği söyleniyor. Öte yandan Sabri’nin de Emre Belözoğlu ve Arda Turan gibi çocukluk dönemlerinde odasının duvarlarında Fenerbahçe posterleri olduğu iddia edilmişti..

Kaynak: Fotospor

Tüm spor basınını geride bırakan fotospor bir yalan haberi daha ilk olarak okuyucularına aktarmanın gururu içinde.. :İstediğinizyerinizlegülünsmileysi:
  4. 26.02.2009, 23:30 Mesaj #934

Zuıhahaha şu habere bak ya heralde Ardanın çocukluk fotolarını görmedi bunlar
  5. 27.02.2009, 00:55 Mesaj #935

hani şu 2000'de ali sami yen'de hagi goller atarken kale arkasında top toplayan çocuktan mı bahsediyorlar
  6. 27.02.2009, 00:56 Mesaj #936

Bordeaux maçında Galatasaray formasına secde eden Sabri mi febe'liymiş???
  7. 27.02.2009, 01:05 Mesaj #937

Evet Emrah o çocuktan bahsediyorlar.. Hani Galatasaray kaybettiğinde ağlayan çocuk varya işte o fenerliymiş..

@Ersin

Fotospor'un iddaası.. Arda'da Sabri'de Emre abileri gibi fenerliymiş..
  8. 27.02.2009, 03:55 Mesaj #938

Bu adamlarin gazetesini bilgi almak icin okuyan varmidir acaba ancak karikatur dergileri niyetine gulmek icin okunur.
  9. 27.02.2009, 22:25 Mesaj #939
    Cevap: Fenerli bir taraftarın ağzından..

Yazıyı yazan arkadaş sadece fb'lileri temsil etmiyor,renk aşkıyla yanıp tutuşan tüm taraftarların içinden geçenleri dile getirmiş.İşi mantığa dökünce ne kadar enayice geliyor yaptıklarımız yada hissetiklerimiz,ama ne derler aşkta mantık yoktur.Ne yapsan ne etsen bu aşk asla peşini bırakmayacak.Üüzüntüsüyle,sevinciyle ölene dek içinde sapasağlam duracak bu aşk.Taraftarlık zor iş vesselam...
  10. 28.02.2009, 00:06 Mesaj #940
  11. 02.03.2009, 00:39 Mesaj #941

angut com:

konu: O‚ Emre Belözoglu artik bizden biri oldu!

hala haysiyet kırıntıları kalmış bir fenerli:Bu yazılanlarıda gördüm ya artık hiç bir şeyin önemi yok

Biliyorum bu yazacaklarımdan sonra aforoz edilicem

bir zamanlar bende dahil Antuda %99 fikir birliğiyle Emre için düşüncelerden ve konuşulanlardan bazıları

O‚ çocuk katiliydi

O‚ Türk futbolunun gördüğü en çirkef futbolcuydu

O‚ Milli Takım formasını haketmeyen kızıyla birlikte diye ft torpiliyle takıma alınan biriydi

O‚ hakanla birlikte bazı tarikat liderlerinin en has adamıydı

bu listeyi daha çok uzatabiliriz ama uzatmayacağım zaten herkes biliyor

O zamanlar bunları söyleyenler ceza almıyordu çünki Fenerbahçede oynamıyordu

Ama ben şimdi ceza alıcam veya ihraç edilicem çün ki

Fenerbahçemize gelince ve iyi oynadığı 2 maçtan sonra

Sütten çıkmış ak kaşık oldu...

seviyorum bu angut forumunu
  12. 08.03.2009, 22:06 Mesaj #942

volkan demirel e gecmis olsun bu arada hastaneye kaldirilmis 7 dikis atilmis.
  13. 08.03.2009, 22:36 Mesaj #943

SERDAR ASLAN, post: 120629 Nickli Üyeden Alıntı

angut com:

konu: O‚ Emre Belözoglu artik bizden biri oldu!

hala haysiyet kırıntıları kalmış bir fenerli:Bu yazılanlarıda gördüm ya artık hiç bir şeyin önemi yok

Biliyorum bu yazacaklarımdan sonra aforoz edilicem

bir zamanlar bende dahil Antuda %99 fikir birliğiyle Emre için düşüncelerden ve konuşulanlardan bazıları

O‚ çocuk katiliydi

O‚ Türk futbolunun gördüğü en çirkef futbolcuydu

O‚ Milli Takım formasını haketmeyen kızıyla birlikte diye ft torpiliyle takıma alınan biriydi

O‚ hakanla birlikte bazı tarikat liderlerinin en has adamıydı

bu listeyi daha çok uzatabiliriz ama uzatmayacağım zaten herkes biliyor

O zamanlar bunları söyleyenler ceza almıyordu çünki Fenerbahçede oynamıyordu

Ama ben şimdi ceza alıcam veya ihraç edilicem çün ki

Fenerbahçemize gelince ve iyi oynadığı 2 maçtan sonra

Sütten çıkmış ak kaşık oldu...

seviyorum bu angut forumunu

+ ırkçıydı.Liste hakkaten uzar.Ama ne yakıştı Emre fenere.Bu arada, siz de eskiden Emre'yi savunuyordunuz diyen fenerli varsa şahsım adına Emre ve Okan'ın 2001 yılından itibaren benim için zaten bittiğini söylerim,diğer Galatasaraylıları bilemem.O yüzden Emre konusunda vicdanen rahatım tam fenerlik topçu...
  14. 08.03.2009, 22:38 Mesaj #944

tencere yuvarlandı kapağını buldu.. (:
  15. 08.03.2009, 23:53 Mesaj #945

Volkan kırmızı karttan dolayı en az 2 hafta yok vur patlasın çal oynasın puan kaybeder bunlar...