1. 09.03.2009, 20:58 Mesaj #976
    Cevap: Lugano F.Bahçe ile yollarını ayırmış!

Çirkef bir insan hiç sevmediğim birisi ayrıca kasap.Ama kaliteli defans.Bakalım fener bunun eksiğini nasıl kapatacak.
  2. 09.03.2009, 21:59 Mesaj #977

Haber doğruysa çok sevinirim,TSL çirkef bi adamdan daha kurtulur.İsterse dünyanın en iyi stoperi olsun beş para etmez gözümde lugano...
  3. 09.03.2009, 22:11 Mesaj #978

Her sene bi tane en iyi adamları gidiyor bir mal geliyor üstelik üstüne para garcıyorlar..Yönetim-Futbolcu-Taraftar hepsi angut bunların..
  4. 09.03.2009, 22:24 Mesaj #979
  5. 09.03.2009, 22:35 Mesaj #980
  6. 10.03.2009, 08:47 Mesaj #981

Onur Albakar, post: 129734 Nickli Üyeden Alıntı

Her sene bi tane en iyi adamları gidiyor bir mal geliyor üstelik üstüne para garcıyorlar..Yönetim-Futbolcu-Taraftar hepsi angut bunların..

Harbi hepsi angut %100 haklisin.Transferleri tez konusu olmali bunlarin
  7. 10.03.2009, 09:10 Mesaj #982
    Emre Belözoğlu'na 1, Volkan'a 2 maç ceza

Süper Lig'in 23.haftasına damga vuran üç görüntüden ikisinin sonu PFDK'lık oldu. Fenerbahçeli Emre ve Volkan'a 2 maç ceza kesildi.

Futbol Federasyonu Hukuk Kurulu, televizyon görüntülerini inceledikten sonra Emre Belezoğlu ile Bülent Uygun'un disiplin kuruluna sevkine onay verdi. Kaleci Volkan'a da 2 maç ceza geliyor

Süper Lig'in 23.haftasına damga vuran üç görüntüden ikisinin sonu PFDK'lık oldu. Emre Belezoğlu, rakibi Saidou'yu ölümle tehdit eden el işaretleri yapmıştı. Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun ise hakemlere yönelik eylem içerisinde bulunmuştu. Temsilci raporlarında olmamasına rağmen televizyon görüntülerini izleyen Futbol Federasyonu Hukuk Kurulu, her iki ismin de PFDK'ya sevk edilmesi gerektiği kararına vardı. Toplanan Federasyon yönetim kurulu da iki dosyanın PFDK'ya sevk edilmesini onayladı. Buna göre, Emre Belezoğlu'nun en az iki maç, Teknik Direktör Bülent Uygun'un da yine en az bir ay hak mahrumiyeti cezası alacağı öğrenildi. Televizyon görüntülerini inceleyen Hukuk Kurulu, Fenerbahçeli bir diğer futbolcu Roberto Carlos'un hakem ile ilgili hareketini ise PFDK'ya sevk edilecek nitelikte bulmadı. Bilindiği gibi Carlos, deli işareti yapıp, hakemi göstermişti. Kırmızı kart gören kaleci Volkan da PFDK'ya sevkedilirken, bu oyuncuya 2 maç ceza geleceği ifade edildi.

Once Saidou yaptı

Fenerbahçeli Emre, Kayserisporlu Saido- u'nun kendisini tahrik ettiğini söyledi

Fenerbahçe'nin dünkü antrenmanını izleyen yönetici Neşet Yalçın, daha sonra Emre'yi yanına çağırdı. Deneyimli futbolcuya, 'O hareketi niye yaptın?' diye sordu. Emre de, 'Önce Saidou bana gırtlağını sıkarım işareti yapıp tahrik etti. Ben de zaten canım yandığı için sinirlerime hakim olamadım ve o hareketi yaptım' diye yanıt verdi.

BEN DELİ MİYİM Kİ!

Fenerbahçelİ futbolcu daha sonra şöyle devam etti: 'Medya beni sevmediği için her hareketimi tekrar tekrar gündeme getiriyor. Ama bana yapılanları görmüyor. Ben deli miyim ki, durduk yerde Saidou'ya o hareketi yapayım!'

internetspor.com
  8. 10.03.2009, 09:14 Mesaj #983
    Cevap: Emre Belezoğlu ve Volkan'a 2'şer maç ceza

Ben deli miyim ki, durduk yerde Saidou'ya o hareketi yapayım!'

Delinin önde gidenisin kalleş
  9. 10.03.2009, 09:29 Mesaj #984

Emre’nin son 8 yılı

2001: Galatasaray takımında Okan ile birlikte soyunma odasında Jardel’e saldırdı.

16 Kasım 2005: Olaylı Türkiye-İsviçre maçının sonrasında rakip futbolcularla kavga etti. 4 maç ceza aldı.

30 Aralık 2006: Everton maçında Joseph Yoba’ya ırkçı sözler sarfettiği nedeniyle İngiltere Futbol Federasyonu tarafından hakkında soruşturma açıldı. İngiliz gazeteleri Bolton’lu El Hadji Diouf ve Sierra Leone’li Al Bangura’nın da kendilerine ırkçı sözler söylediği iddialarını gündeme getirdi. Suçsuz bulundu.

12 Eylül 2007: Türkiye-Macaristan maçında kaptanlık pazubandını taktığı ikinci yarıda gollerden sonra ilginç hareketler yaptı. Gükhan Ünal’ın golü sonrası basın tribününe "kol" hareketi çekti. Aurelio’nun golü sonrası aynı yöne bir şeyler söyledi.

14 Aralık 2007: Newcastle idmanında genç takım oyuncusuna sert girince Joey Barton boğazına sarıldı. Barton’a kafa atacakken arkadaşları araya girdi. Antrenman sonrası sözlü tartışma yaşadılar.

4 Aralık 2008: Denizli deplasmanı için geldikleri Çardak Havaalanı’nda "Fenerbahçe’ye yakışmıyorsun. Defol git" diyen bir taraftarla kavga etti.

19 Aralık 2008: Konya’da kendisini görüntülemek isteyen bir TV kanalının muhabirine omuz attı. Daha sonra bir gazeteciyi tehdit etti: Seni sabaha kadar döverim.

8 Şubat 2009: BŞB maçında artistik bir pası sonrası Tjikuzu’ya parmağını sallayarak, küfür etti. Gökhan Tjikuzu’ya attığı tekme sonrası oyundan atılırken, rakibin boynuna sarıldı. Diğer futbolcular araya girdi.

8 Mart 2009: Kendisine sert giren Cangele’ye saha kenarından "Göreceksin sen" "Sen bittin" anlamına gelen boğaz işareti.

Yeterince açıklayıcı değil mi?
  10. 10.03.2009, 09:41 Mesaj #985
  11. 10.03.2009, 10:50 Mesaj #986

Fenerayon diyenler nerede?

Rakibine tıpkı Volkan gibi rkadan tekme atan Ayhana sarı kart bile yok.

Kalbine tekme yıyen can acısıyla reflekste bulunan Volkana 2 maç ceza.

Emre'ninki tam bir komedi zaten.

Kanlı ellerini hakeme süren Braoş ne ceza aldı MHK dan?

Ama elini kana bulamayan ama yedigi tekmelerin acısıyla tehdit eden Emreye 2 maç ceza.

Korkunun ecele faydası yok ey Oguz sarvan.

Seni de yenecegiz merak etme .
  12. 10.03.2009, 11:05 Mesaj #987
  13. 10.03.2009, 11:40 Mesaj #988

Ufuk bey nalıncı keseri gibi. Lakin Doğancan 'ın vukaatlarını sıraladığı Emre 'yi savunmak biraz talihsiz olmuş.

Arada Galatasaray ile sıkıştırdığın örnek ve cümlelerin provokatif algılanacağını hatırlatarak, bunlara özen göstermeni yineliyorum.
  14. 10.03.2009, 11:46 Mesaj #989
    Cevap: Emre Belözoğlu ve Volkan'a 2'şer maç ceza

Ufuk'un taktiği belli, yavuz hırsız ev sahibini bastırır.
  15. 10.03.2009, 13:03 Mesaj #990

fb defansı hallaç pamuğuna dönecek.Gittiği doğruysa fb sezonu kapattı.