1. 10.03.2009, 20:07 Mesaj #1021
    Cevap: Emre Belözoğlu ve Volkan'a 2'şer maç ceza

Arkadaşlar forumda çokrenklilik lazım. madem Galatasaray takım ve taraftarı farklı bir bakış açısına, olgunluğa sahip, forumu da farklı takım taraftarı üyelerine açık, o halde gelene hoşgeldin dememiz gerekiyor. o arkadaşlar zaten aşırıya kaçtıklarında muhakkak uyarılıyorlardır. Bi antuyu düşünün, bazen bakıyorum bir Galatasaraylı oraya üye olmuş ( asrın hatasını yapmış yani, mesela Kansu Vargün'ü görüyorum orada, girip düzgünce yorum yapabileceğini zannetmiş iyi niyetle ancak antu gibi tahammülsüz ve zeka seviyesi yerlerde sürünen, kelime dağarcıkları '6-0 ve hep destek tam destek' kelimelerinden ibaret olan bir topluluğun içinde fanatizmden uzak yorum yapılmanın ne kadar zor hatta imkansız olduğunu tahmin etmemiş. ben üzülüyorum gerçekten, arkadaşımız orada kurallara uygun şeyler yazsa bile idiot antu halkı hemen ''mohaha 6-0 nıhaha 3 sıfırdan 4-3 hırrr hırrr hırrr biz 10 senedir yeniyoz höhöhöhö çünkü biz malız ve hayatımız sizle yaptığımız maçlardan ibaret'' gibi tepkilerle uğraşıyor.

Şimdi hal böyleyken, aklı başında bir fenerbahçeli yada beşiktaşlı arkadaşımız gelip bu seviyeli ortamda kurallara uygun yazdığında biz güleryüzle karşılayalım ki angutyo lardan farkımız anlaşılsın.
  2. 10.03.2009, 20:11 Mesaj #1022

Faruk Forset, post: 130832 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaşlar forumda çokrenklilik lazım. madem Galatasaray takım ve taraftarı farklı bir bakış açısına, olgunluğa sahip, forumu da farklı takım taraftarı üyelerine açık, o halde gelene hoşgeldin dememiz gerekiyor. o arkadaşlar zaten aşırıya kaçtıklarında muhakkak uyarılıyorlardır. Bi antuyu düşünün, bazen bakıyorum bir Galatasaraylı oraya üye olmuş ( asrın hatasını yapmış yani, mesela Kansu Vargün'ü görüyorum orada, girip düzgünce yorum yapabileceğini zannetmiş iyi niyetle ancak antu gibi tahammülsüz ve zeka seviyesi yerlerde sürünen, kelime dağarcıkları '6-0 ve hep destek tam destek' kelimelerinden ibaret olan bir topluluğun içinde fanatizmden uzak yorum yapılmanın ne kadar zor hatta imkansız olduğunu tahmin etmemiş. ben üzülüyorum gerçekten, arkadaşımız orada kurallara uyugn şeyler yazsa bile idiot antu halkı hemen ''mohaha 6-0 nıhaha 3 sıfırdan 4-3 hırrr hırrr hırrr biz 10 senedir yeniyoz höhöhöhö çünkü biz malız ve hayatımız sizle yaptığımız maçlardan ibaret'' gibi tepkilerle uğraşıyor.

Şimdi hal böyleyken, aklı başında bir fenerbahçeli yada beşiktaşlı arkadaşımız gelip bu seviyeli ortamda kurallara uygun yazdığında biz güleryüzle karşılayalım ki angutyo lardan farkımız anlaşılsın.

Galatasaray taraftarını tahrik etmesinler muhteremler.Ayhan,Arda,Baros gibi futbolcularımıza sallamaya kimse cüret edemez.
  3. 10.03.2009, 20:12 Mesaj #1023

Faruk Forset, post: 130832 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaşlar forumda çokrenklilik lazım. madem Galatasaray takım ve taraftarı farklı bir bakış açısına, olgunluğa sahip, forumu da farklı takım taraftarı üyelerine açık, o halde gelene hoşgeldin dememiz gerekiyor. o arkadaşlar zaten aşırıya kaçtıklarında muhakkak uyarılıyorlardır. Bi antuyu düşünün, bazen bakıyorum bir Galatasaraylı oraya üye olmuş ( asrın hatasını yapmış yani, mesela Kansu Vargün'ü görüyorum orada, girip düzgünce yorum yapabileceğini zannetmiş iyi niyetle ancak antu gibi tahammülsüz ve zeka seviyesi yerlerde sürünen, kelime dağarcıkları '6-0 ve hep destek tam destek' kelimelerinden ibaret olan bir topluluğun içinde fanatizmden uzak yorum yapılmanın ne kadar zor hatta imkansız olduğunu tahmin etmemiş. ben üzülüyorum gerçekten, arkadaşımız orada kurallara uygun şeyler yazsa bile idiot antu halkı hemen ''mohaha 6-0 nıhaha 3 sıfırdan 4-3 hırrr hırrr hırrr biz 10 senedir yeniyoz höhöhöhö çünkü biz malız ve hayatımız sizle yaptığımız maçlardan ibaret'' gibi tepkilerle uğraşıyor.

Galatasaray'lı olmanın farkıda budur zaten...
  4. 10.03.2009, 20:17 Mesaj #1024

Haklısın Ersin bazen sınırları aşıyorlar ancak gereken uyarının yapıldığı söylendi yöneticilerden. Devam ederse veda ediliyor arkadaşlara zaten ben banlandıklarını gördüm. Bizim herhangi bir takıntımız, kompleksimiz olmadığı için diyorum başka takım taraftarlarına daha tahammülü olabiliriz diye.
  5. 10.03.2009, 21:26 Mesaj #1025

Ulan Fenerasyon,zaten Volkan'ın koluna dikiş atıldı,sakatlandı 2 maç ceza yemesede oynayamıyacaktı ki,bi ceza verdinizde ne oldu.
  6. 10.03.2009, 22:54 Mesaj #1026

Ersin Eren, post: 130856 Nickli Üyeden Alıntı

Galatasaray taraftarını tahrik etmesinler muhteremler.Ayhan,Arda,Baros gibi futbolcularımıza sallamaya kimse cüret edemez.

Herkes kendince fikir söylüyor.Sen antuda takılsan Alex'e sallıyacaktın.O da burdayken bazı şeyleri söylüyor.Doğru veya yanlış birşey demiyorum fakat arkadaşın dediği gibi çok renklilik her zaman iyidir.
  7. 10.03.2009, 23:26 Mesaj #1027
    Cevap: Emre Belezoğlu ve Volkan'a 2'şer maç ceza

Ufuk Saygı, post: 130070 Nickli Üyeden Alıntı

Fenerayon diyenler nerede?

Rakibine tıpkı Volkan gibi rkadan tekme atan Ayhana sarı kart bile yok.

Kalbine tekme yıyen can acısıyla reflekste bulunan Volkana 2 maç ceza.

Emre'ninki tam bir komedi zaten.

Kanlı ellerini hakeme süren Braoş ne ceza aldı MHK dan?

Ama elini kana bulamayan ama yedigi tekmelerin acısıyla tehdit eden Emreye 2 maç ceza.

Korkunun ecele faydası yok ey Oguz sarvan.

Seni de yenecegiz merak etme .

Volkan'ın ve Emre'nin 2 maçlık cezaları normal. Volkan 1 maç da alabilirdi. En nihayetinde can yakan bir hareket sonrası anlık bir tepkiydi.Ama Emre'nin hareketinin savunulacak bir tarafı yok.Vaktiyle Felipe ve Filipescu da tv görüntülerinden ceza almışlardı. Baros'a ceza verilemezdi çünkü hakemin görüş alanı içerisinde ve hakem sarı kart olarak değerlendirmiş. Ama Ayhan konusunda haklısın.O da kırmızı kart almalıydı.
  8. 11.03.2009, 00:46 Mesaj #1028
    Cevap: Lugano F.Bahçe ile yollarını ayırmış!

Fenerin kaderi gibi : Ümit özat,Tuncay,Revivo,Aurelio şimdide Lugano. bu adamları yanyana koysan ligde şampiyonluğa oynar vallahi. Bravo Azize kaçırıyorsun herkesi.
  9. 11.03.2009, 00:58 Mesaj #1029

Lazio iyi transfer yapmıs tam italya liginde oynıcak bir futbolcu.

Göz göre göre aurelio gibi gidicek sonra mansetler boyle fener luganonun intikamını zarateyle alıcak
  10. 11.03.2009, 00:59 Mesaj #1030
  11. 11.03.2009, 01:10 Mesaj #1031

Lugano kariyeri boyunca en ve tek zekice hareketini yapmış o zaman
  12. 11.03.2009, 07:12 Mesaj #1032

Okan Çelik, post: 131183 Nickli Üyeden Alıntı

Herkes kendince fikir söylüyor.Sen antuda takılsan Alex'e sallıyacaktın.O da burdayken bazı şeyleri söylüyor.Doğru veya yanlış birşey demiyorum fakat arkadaşın dediği gibi çok renklilik her zaman iyidir.

Antu denen fanatik ve rezil sitede alex'e sallayacaksın ve o sitede senin yorum yapmana izin verecekler öyle mi?Geçin bu işleri.Uyuyun siz uyuyun.:rolleyes:
  13. 11.03.2009, 09:44 Mesaj #1033
  14. 11.03.2009, 10:18 Mesaj #1034
    Cevap: Fenerbahçe Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]

Alkollü araç kullanırken yakalandı!

İstanbul Zincirlikuyu’da trafik ekipleri, cumartesi gecesi 03.00 sıralarında evraklarını incelemek için bir Porsche aracı çevirdi.

Aracı kullanan, Fenerbahçe’nin ara transfer döneminde renklerine kattığı futbolcu Gökhan Emreciksin çıktı. 9.6 promil alkollü çıkan ve ilk kez alkollü araç kullanırken yakalanan Emreciksin’in ehliyetine 6 ay süreyle el konuldu ve 537 TL trafik cezası kesildi.
  15. 11.03.2009, 10:23 Mesaj #1035
    Gökhan Emreciksin alkollü yakalandı!..

Hürriyet'in haberine göre İstanbul Zincirlikuyu’da trafik ekipleri, cumartesi gecesi 03.00 sıralarında evraklarını incelemek için 34 GM 960 plakalı Porsche aracı çevirdi.

Aracı kullanan, Fenerbahçe’nin ara transfer döneminde renklerine kattığı futbolcu Gökhan Emreciksin çıktı. 9.6 promil alkollü çıkan ve ilk kez alkollü araç kullanırken yakalanan Emreciksin’in ehliyetine 6 ay süreyle el konuldu ve 537 TL trafik cezası kesildi.