1. 12.03.2009, 03:06 Mesaj #1066
    Cevap: Gökhan Emreciksin alkollü yakalandı!..

Bu gidiş gidiş değil hemen havaya girmiş.Anadolu çocuğu geldi İstanbul'a hemen lüks arabayı çek altına, sonra birkaç bayan arkadaş, alkol derken sigara onu geçtim bu işin sonu daha kötü biter.İlyas Salman'ın "Ya ya ya-Şa şa şa" diye bir filmi vardı ibret alacaksa onu izlesin ama daha gerçekçi örnekler gözümüzün önünde.Eski fenerli Tarık Daşgün, sonu kötü bitmeyen ama daha büyük yıldız olamayan 2 istisna var bu konuda birisi Sergen diğeri Yusuf Şimşek.Yusuf hatalarını anlayıp olgunlaşmış ama, Sergen bugün futbolcu olsa aynı şeyleri yine yapardı sanıyorum.Yani Gökhan Emreciksin kendini belli etti sonu bir Anadolu kulübü olacak sanırım...
  2. 12.03.2009, 08:44 Mesaj #1067
    Emre: Futbolseverlerden özür diliyorum

Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu, Kayserispor maçında rakip futbolcu Cangele'ye yaptığı hareketin, popülist habercilik anlayışıyla yanlış anlaşılmalara...

Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu, Kayserispor maçında rakip futbolcu Cangele'ye yaptığı hareketin, popülist habercilik anlayışıyla yanlış anlaşılmalara neden olabileceğini ifade ederek, ''Ben yine de yanlış anlaşıldıysam, futbolseverlerden özür diliyorum'' dedi.

Medyada hakkında yer alan bir haberle ilgili Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesinde açıklama yapan Emre, bu tür haberlerin, Kayserispor maçında meydana gelen olayları sürdürmek ve büyütmek adına yapıldığını savunarak, maçta yaşanan olayla ilgili şu ifadeleri kullandı:

''Kayserispor maçında meydana gelen olayları sürdürmek ve büyütmek adına yapılan bu tür haberler, hem oyunculara, hem de Türk sporuna büyük zarar veriyor. Maç içinde gelişen olaylar ve artan tansiyona bağlı olarak yapılmış hareketler var. Bu hareketlerin telafisi de karşı takımdaki oyuncuyla aramda yaşanmıştır. Dünyanın her yerindeki futbol karşılaşmalarında, maçın gerginliğiyle, rakip futbolcular arasında birtakım usulsüz davranışlar yaşanır. Önemli olan, bu davranışların telafi edilebilir düzeyde olmasıdır ve herkes bilsin ki bu sağlanmıştır. Bir diğer önemli nokta ise biz futbolcuların sahada ve saha dışında göz önünde olan insanlar olduğumuz için daha dikkatli hareket etmemiz gerektiğidir. Bu nedenle, Kayserispor maçında kameralara yansıyarak kamuya mal olmuş hareketim, devamında gelişenler kameraya yansımadığı için ve popülist habercilik anlayışlarıyla yanlış anlaşılmalara sebep vermiş olabilir. Ben yine de yanlış anlaşıldıysam, futbolseverlerden özür diliyorum.''

Bu arada, Emre Belözoğlu'nun, Kayserisporlu futbolcu Cangele'ye yaptığı hareket nedeniyle Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edildiği öğrenildi.
  3. 12.03.2009, 09:51 Mesaj #1068
    Cevap: Emre: Futbolseverlerden özür diliyorum

Hem suçlu hem güçlü...

Yaptığı terbiyesizlik yetmez gibi, bunu ortaya çıkaran medya yı suçluyor ve olayı medyanın abarttığının altını çizerek karakterini ortaya koymaya devam ediyor.

İyiki Galatasaray 'lı değilmişsin Emre Belözoğlu...
  4. 12.03.2009, 11:12 Mesaj #1069

Futbolcu olmasaymış, başka hiçbir şey olamazmış denir ya bazıları için. Bu da öyle bir şey işte. Futbolcu olmasaymış, başka bir vasfı bulunmadığı için kesinlikle barınamazmış bu dünyada.
  5. 12.03.2009, 11:18 Mesaj #1070

Özrünü kabul etmiyorum.Faruk sanki futbolculuğu da işe yarıyor.
  6. 12.03.2009, 14:22 Mesaj #1071
    Cevap: Emre'den Tjikuzu'ya küfür

Haberi yazanın da Emre'den farkı yok gibi ...

İyi ki sansürlemiş ha... !
  7. 13.03.2009, 00:25 Mesaj #1072
    Emre Belözoğlu'na 1, Volkan'a 2 maç ceza!!!

PFDK cezaları resmi olarak açıkladı,

Volkan ; 2 maç

Emre ; 1 maç :eek:,

Bülent Uygun ; 4 maç ceza aldı...
  8. 13.03.2009, 01:01 Mesaj #1073
    Cevap: Emre Belözoğlu'na 1, Volkan'a 2 maç ceza

Emre'nin cezası için Fenerbahçe tahkim kuruluna başvurmuş. Tahkim kurulu bence bu cezayı kaldırır.
  9. 13.03.2009, 10:54 Mesaj #1074
  10. 13.03.2009, 11:26 Mesaj #1075

Bu tarz konularda genelde yorum yapmıyorum rakip taraftar olduğum için ama hakikaten bazen eşşeğin malum yerine su kaçıracak yorumlar yapılıyor.Ya hakikaten futbol bilgisi yok insanların ya da fanatiklik gözlerini bürümüş ve buna göre her durumu görmek istedikleri gibi görüyorlar...

Emre'nin yapmış olduğu hareketin savunulacak bir tarafı yok.Madem medyanın sana karşı olduğunu düşünüyorsun ne olursa olsun koz vermeyeceksin ellerine o zaman sende.

Hatta ve hatta hala Anelka'nın faulle veya elle vs. attığı golü buraya fotoğraf diye koyan zeka ürünleri mevcut aramızda.

Televizyon görüntüsünden kimse ceza almaz.Ceza büyük ihtimalle kaldırılır.

He bu arada unutmadan

Hani hakemde tanıdık yani...

11. 13.03.2009, 11:41 Mesaj #1076

Sercan Yıldız, post: 133872 Nickli Üyeden Alıntı

Hatta ve hatta hala Anelka'nın faulle veya elle vs. attığı golü buraya fotoğraf diye koyan zeka ürünleri mevcut aramızda.

Televizyon görüntüsünden kimse ceza almaz.Ceza büyük ihtimalle kaldırılır.

Hani hakemde tanıdık yani...

Bu ne perhiz, ne lahana turşusu? Eleştirdiğin şeyleri fazlasıyla sen yapmışsın Sercan Yıldız.

En hafif ifadeyle; o zeka ürünlerinden bir farkın olmadığının ispatı bu. Hatta art niyetli ve provoke edici bulduğumu da belirteyim.

Bu adamların ceza alması tartışılıyorsa, geçmiş problemlerini buraya koymanın ve tekrarlanan yönüne vurgu yapmakta bir sorun yok. Ama Tugay örneği gerçekten komik olmuş.
  12. 13.03.2009, 11:44 Mesaj #1077
    Cevap: Emre Belezoğlu ve Volkan'a 2'şer maç ceza

Ufuk Saygı, post: 130070 Nickli Üyeden Alıntı

Fenerayon diyenler nerede?

Rakibine tıpkı Volkan gibi rkadan tekme atan Ayhana sarı kart bile yok.

Kalbine tekme yıyen can acısıyla reflekste bulunan Volkana 2 maç ceza.

Emre'ninki tam bir komedi zaten.

Kanlı ellerini hakeme süren Braoş ne ceza aldı MHK dan?

Ama elini kana bulamayan ama yedigi tekmelerin acısıyla tehdit eden Emreye 2 maç ceza.

Korkunun ecele faydası yok ey Oguz sarvan.

Seni de yenecegiz merak etme .

Saçmalamaya devam.

Baros un kafasını kanatan, o maçta bütün bir oyun boyunca faul ile Baros u durduran insan evlatları neden bir kart bile almadı?

Baros gitmiş hakeme rezil yönetimini göstermek için pis gömleğine kan sürmüş çok mu?

fenerin elle atılan golünde neden bu kadar dürüst olmadınız? neden carlos a 2 sene boyunca , hakemlere karşı gerçekleştirdiği rezil hareketlere karşın ceza verilmedi.

Ayhan ile Volkan insanının yaptığı hareketi nasıl bir tutabilirsiniz?

Rakibine sert dalmak başka birşeydir, sırf canı yandı diye rakip futbolcuya kasti tekme atmak farklı birşeydir...

Örnek verirken mantıklı örnekler verin.
  13. 13.03.2009, 11:53 Mesaj #1078

Abdullah TAŞAN, post: 133879 Nickli Üyeden Alıntı

Bu ne perhiz, ne lahana turşusu? Eleştirdiğin şeyleri fazlasıyla sen yapmışsın Sercan Yıldız.

En hafif ifadeyle; o zeka ürünlerinden bir farkın olmadığının ispatı bu. Hatta art niyetli ve provoke edici bulduğumu da belirteyim.

Buradakiler gibi yapmaya çalışıyorum Abdullah Taşan.

Eğer ki provoke ettiğimi düşünürseniz rapor etme veya ihraç etme yetkisi mevcut sizde isterseniz yapabilirsiniz.Padişah sizsiniz mühür sizde yani.

Çıkıp burada neden birisi bu görüntüyü koymamış peki yerine gidip Anelka'nın eliyle attığı golu koymuş...Antu'yu bu konuda savunmuyorum da ama bunları paspas altına iteleyerek nereye kadar gidebilirsiniz.
  14. 13.03.2009, 12:56 Mesaj #1079

Bir Tugay muhabbeti aldı başını gidiyor. Kardeşim 10 sene önce sahalarda böyle şeyler hep yaşanırdı. Sahalarda kavgalar daha fazlaydı, gerginlikler daha büyük oranda temasa ve şiddete dönüşürdü. O zamanlar böyle futbolcular arasındaki hareketlere tv den izlendikten sonra ceza falan gelmezdi bal gibi biliyorsunuz 10 sene öncesiyle 2009 arasındaki futbol çağdaşlığı farkını. o zaman adam kafa kesme hareketi yapardı diğeri artislenirdi hakem araya girerdi bilmemne olurdu geçer giderdi.

Yıllar geçtikçe futbol sahasında etik denen şey önem kazandı ve artık uefadır tff dir bunlara ayak uydurdu. Futbol değişti, böyle rezillikler ceza sebebi olmaya başladı.

Bunu anlamıyo musunuz şimdi siz?
  15. 13.03.2009, 13:10 Mesaj #1080

Faruk Forset, post: 133964 Nickli Üyeden Alıntı

Bir Tugay muhabbeti aldı başını gidiyor. Kardeşim 10 sene önce sahalarda böyle şeyler hep yaşanırdı. Sahalarda kavgalar daha fazlaydı, gerginlikler daha büyük oranda temasa ve şiddete dönüşürdü. O zamanlar böyle futbolcular arasındaki hareketlere tv den izlendikten sonra ceza falan gelmezdi bal gibi biliyorsunuz 10 sene öncesiyle 2009 arasındaki futbol çağdaşlığı farkını. o zaman adam kafa kesme hareketi yapardı diğeri artislenirdi hakem araya girerdi bilmemne olurdu geçer giderdi.

Yıllar geçtikçe futbol sahasında etik denen şey önem kazandı ve artık uefadır tff dir bunlara ayak uydurdu. Futbol değişti, böyle rezillikler ceza sebebi olmaya başladı.

Bunu anlamıyo musunuz şimdi siz?

Yıllar önce daha mı gergindi...? Komik olmayalım isterseniz...

Ben bilmem ama büyükler hep anlatır yıllar öncesini kolkola hatta aynı tribünde maçların izlendiğini vs.

Mesele Tugay'ın ceza alıp almaması da değil.Siz olaya içerisinde Emre olduğu için bu şekilde sabit bakıyorsunuz.Fazla yadırgamam bunuda.Mesela Tuncay Galatasaray'da oynasa ve bu hareketi yapsa Fenerbahçe'lilerin çoğu da aynı tepkiyi verirdi.Önemli olan bunları aşabilmek.Gizlemek nereye kadar doğru.

Emre bundan ceza alırsa bunu yadırgamam.(Almayacak bence)Yadırgadığım nokta sadece Emre Aşık'ın Nobre'ye sahada parmak attığı görüntülerden belirlendi ve ceza verilmedi.Eğer bir işlem yapılacaksa ve Emre'nin hareketi buna emsal olacaksa bunada eyvallah.Ancak o zaman o yayıncı kuruluş denilen karakter zaafiyetli insanların bütün statlara en az 15 kamera yerleştirmek gerek.

Umarım emsal olur bu tarz kararlar...