1. 13.03.2009, 19:06 Mesaj #1096
    Cevap: Emre Belözoğlu'na 1, Volkan'a 2 maç ceza

Sidik yarışından başka birşey degil

Yok Tugay öyle yaptı,yok Anelka elle attı,yok pfdk'nın renki sarı lacivert degilmiş -hey allahım yok birde sarı lacivert olsaydı-

Uzayıp gider,bırakın bu tırışka işleri herkez kendisinde arasın hatayı

...
  2. 14.03.2009, 00:09 Mesaj #1097

Bunlara ceza bile denmez.Çirkef emre ve jöle kafa volkan'ın daha ne yapması lazımdı 5'er maç ceza almaları için?Federasyon çok eziksin.Aziz'in talimatları ile Türk futbolunu yönetmezsiniz...
  3. 14.03.2009, 01:00 Mesaj #1098
    Cevap: Ali Şen: Aragones’te zeka yok

Ersin Eren, post: 132140 Nickli Üyeden Alıntı

3 hafta önce bunları söyleyenler şimdi dede'ye övgüler yağdırıyorlar.Basın pompalaya pompalaya depoda benzin bırakmadı şu zamanlarda.Balonları patlayacak 2 haftaya kadar.

2 hafta bile sürmedi balonlarının patlaması.Yanıldım.:rolleyes:
  4. 14.03.2009, 01:20 Mesaj #1099
  5. 14.03.2009, 11:27 Mesaj #1100

Okan Çelik, post: 134449 Nickli Üyeden Alıntı

Sercan piyangodan mı çıktın ya?Olay Tugay-Emre karşılaştırmasımı?Tugay olayını atıyorum direk.Emre olayına gelcem.Bu çubuklu tosun ne zaman kötü maç çıkarsa,fener benim çocukluk takımım diyip o BÜYÜK taraftarın gönlünü alıyor.İşte ona buna sallıyor.Başka bi işe yaramıyo zaten.Anca sizin gözünüzde doğuştan fenerli imajı veriyor.Doğrudur veya yanlıştır.Her hafta bu tarz açıklamalar yapmak,onu geçtim her hafta böyle hareketlerle gündeme gelmek ne kadar doğrudur?Kimse bana Emrenin kişiliğini anlatmaya kalkmasın.El kol hareketleri,boğaz kesme hareketi ile kişiliğini çok net ortaya koymuştur.Şimdi yarın çıkar gol atar,o büyük taraftar Emreeee Emreeeee diye bağırır.Tam da bunu beklerim sizden!

Emre'yi savunun hadi.Baros'un eliyle önüne aldığı görüntüler vardır.Arda doping yapıyordu en son?O konuda da bir bilgi verseniz?Hadi araştırmacı taraftarlar.Resim bulun,kağıtlar getirin önümüze.

Piyangodan kimin çıktığı belli.Bak bakalım biz ne konuşuyoruz sen neden bahsediyorsun.Hangi uzuvlarınla anlıyorsun konuşmayı...

Ersin Eren, post: 135261 Nickli Üyeden Alıntı

Bunlara ceza bile denmez.Çirkef emre ve jöle kafa volkan'ın daha ne yapması lazımdı 5'er maç ceza almaları için?Federasyon çok eziksin.Aziz'in talimatları ile Türk futbolunu yönetmezsiniz...

Çok fanatik Galatasaray'lı gördüm çok arkadaşım oldu halende var.Hatta bu sitede de var arkadaşlarım ama hakikaten senin kadar futbol bilgisi olmayan alakasız bir tip görmedim.Sen bu forumun Adnan Aybaba'sısın benim gözümde...Hani güldürürken sinirlendiren cinsten...

Bir düşün bakalım Hagi sahanın ortasında Erol Ersoy'u dövmeye kalktı resmen.Tükürdü,itti,ayağına bastı vs. 7 maç ceza aldı ve cezası Fenerbahçe maçında bitmişti.

Ama vazgeçtim ya sana birşey sormaktan sen hakikaten bu forumun Adnan Aybaba'sısın...
  6. 14.03.2009, 11:31 Mesaj #1101

Hagi tükürdü itti ayağına bastı 7 maç ceza aldı. Carlos top fırlattı su fırlattı ''sen gerizekalısın'' dedi ve hiçbirinde ceza almadı.
  7. 14.03.2009, 11:32 Mesaj #1102

Sercan Yıldız, post: 135627 Nickli Üyeden Alıntı

Piyangodan kimin çıktığı belli.Bak bakalım biz ne konuşuyoruz sen neden bahsediyorsun.Hangi uzuvlarınla anlıyorsun konuşmayı...

Çok fanatik Galatasaray'lı gördüm çok arkadaşım oldu halende var.Hatta bu sitede de var arkadaşlarım ama hakikaten senin kadar futbol bilgisi olmayan alakasız bir tip görmedim.Sen bu forumun Adnan Aybaba'sısın benim gözümde...Hani güldürürken sinirlendiren cinsten...

Bir düşün bakalım Hagi sahanın ortasında Erol Ersoy'u dövmeye kalktı resmen.Tükürdü,itti,ayağına bastı vs. 7 maç ceza aldı ve cezası Fenerbahçe maçında bitmişti.

Ama vazgeçtim ya sana birşey sormaktan sen hakikaten bu forumun Adnan Aybaba'sısın...

Geç bu işleri.Senin gırtlağını keserim hareketinin cezası 1 maç, uçan tekme atmanın cezası 2 maç ise bu lig çamurun içinde demektir.Bu pislik ligde oynamak büyük bir utanç kaynağı...
  8. 14.03.2009, 11:34 Mesaj #1103

Ersin Eren, post: 135636 Nickli Üyeden Alıntı

Geç bu işleri.Senin gırtlağını keserim hareketinin cezası 1 maç, uçan tekme atmanın cezası 2 maç ise bu lig çamurun içinde demektir.Bu pislik ligde oynamak büyük bir utanç kaynağı...

Tamam Adnan abi hemen çekelim takımı ligden...
  9. 14.03.2009, 11:36 Mesaj #1104

Sercan Yıldız, post: 135641 Nickli Üyeden Alıntı

Tamam Adnan abi hemen çekelim takımı ligden...

Abi çekmek için mi geldin yazdın foruma?:rolleyes:Avrupa eziği seni.
  10. 14.03.2009, 11:38 Mesaj #1105

Bu ne ya direkt adamın suratına ezik mezik. Böyle hakkımız var mı bu forumda? Ben buradaki fenerlilere sen eziksin diyebiliyor muyum? Adam tartışmaya spor konuşmaya Galatasaray forumlarına gelmiş suratına hakaret ediliyor. Ben utandım yeminle.
  11. 14.03.2009, 11:41 Mesaj #1106

Faruk Forset, post: 135649 Nickli Üyeden Alıntı

Bu ne ya direkt adamın suratına ezik mezik. Böyle hakkımız var mı bu forumda? Ben buradaki fenerlilere sen eziksin diyebiliyor muyum? Adam tartışmaya spor konuşmaya Galatasaray forumlarına gelmiş suratına hakaret ediliyor. Ben utandım yeminle.

Tabi tabi spor konuşmaya gelmiş.:rolleyes:Adam şartlı olarak girmiş foruma bana sallamaya.Utandıysan okuma...
  12. 14.03.2009, 11:43 Mesaj #1107

Faruk Forset, post: 135649 Nickli Üyeden Alıntı

Faruk hocam utanmanı gerektirecek birşey yok bence.Sonuç itibariyle bu şekilde davranışlar bütün forumlarda gösteriliyor ben pek yadırgamıyorum yani.

Ersin Eren, post: 135645 Nickli Üyeden Alıntı

Abi çekmek için mi geldin yazdın foruma?:rolleyes:Avrupa eziği seni.

Hayatım boyunca öz abim dışında saygı duyduğum kişiler dışında kimseye abi çekmedim,çekmemde genç rahat ol...
  13. 14.03.2009, 11:44 Mesaj #1108

Senin için rahat ediyor mu? Adam burda fenerbahçeli diye forum kurallarına senden daha hassas davranmak zorunda. zaten hor görülüyor, iki lafında hemen ezik mezik deniyor ama o sana aynı şeyleri söyleyemiyor çünkü anında atılır forumdan.

Yani karşında, sana karşı mağdur durumda olan ve internet yoluyla zulüm ettiğin bir insan evladı duruyor. iyi mi? hoş güzel? ne mutlu o zaman.
  14. 14.03.2009, 11:46 Mesaj #1109

Faruk Forset, post: 135660 Nickli Üyeden Alıntı

Senin için rahat ediyor mu? Adam burda fenerbahçeli diye forum kurallarına senden daha hassas davranmak zorunda. zaten hor görülüyor, iki lafında hemen ezik mezik deniyor ama o sana aynı şeyleri söyleyemiyor çünkü anında atılır forumdan.

Yani karşında, sana karşı mağdur durumda olan ve internet yoluyla zulüm ettiğin bir insan evladı duruyor. iyi mi? hoş güzel? ne mutlu o zaman.

Vah vah.Vallahi ağlayacağım.Renktaş biraz sakin ol.
  15. 14.03.2009, 11:46 Mesaj #1110

Sercan Yıldız, post: 135658 Nickli Üyeden Alıntı

Faruk hocam utanmanı gerektirecek birşey yok bence.Sonuç itibariyle bu şekilde davranışlar bütün forumlarda gösteriliyor ben pek yadırgamıyorum yani.

Hayatım boyunca öz abim dışında saygı duyduğum kişiler dışında kimseye abi çekmedim,çekmemde genç rahat ol...

Tamam.