1. 17.03.2009, 04:41 Mesaj #1126
    Cevap: Esat Dergi : Şampiyon Fenerbahçe

Şampiyonluk şansları var ama Aragones buna engel olabilecek güce ve yeteneğe sahip
  2. 17.03.2009, 07:49 Mesaj #1127
  3. 17.03.2009, 09:27 Mesaj #1128
    Eto'o Fenerde!

Eto´o´ya servet

İspanyol kulübü "Evet" derken‚ Kamerunlu forvet sorun çıkarıyor. Başkan vekili Özdemir‚ girişimlerini sürdürüyor.

F.Bahçe‚ gelecek sezon Avrupa Şampiyonu olmak için şimdiden kolları sıvadı. Sarı-lacivertli ekibin en yetkili isimlerinden başkan vekili Nihat Özdemir‚ "Eto´o´yu istiyoruz. Teklifimizi de yaptık. Sorun oyuncunun gelmek istememesi" diyerek baklayı ağzından çıkardı. Sarı-lacivertli ekibin Barcelona´ya bonservis için 25 milyon euro önerdiği ve ´Prensipte

evet´ cevabı aldığı da belirtiliyor. Şimdi iş Eto´o´yu ikna etmeye kaldı.

Parasını çıkartırız

Nihat Özdemir´in‚ "Eto´o büyük futbolcu. Büyük hedefler koyan F.Bahçe´ye çok faydası olur. Rakamlar çok yüksek. Ancak biz Roberto Carlos´un transferinde olduğu gibi Eto´o´nun parasını da reklam‚ naklen yayın gelirleri ve forma satışından çıkarırız. Yeter ki oyuncu gelmeyi kabul etsin. Bunun için çabalıyoruz" diye konuştu. Yönetim Eto´o için girişimlerini sürdürüyor.

Cuma YILDIZ
  4. 17.03.2009, 10:19 Mesaj #1129
  5. 17.03.2009, 10:47 Mesaj #1130
    Cevap: Lugano F.Bahçe ile yollarını ayırmış!

Diego Lugano imzaya yanaşmıyor

Fenerbahçe yönetimin sözleşmesini yenilemek için uğraştığı Uruguaylı Diego Lugano, bir kez daha “hayır” cevabı verdi.

Yönetimin cumartesi gününden bu yana sözleşmesini yenilemek için uğraş verdiği Uruguaylı Lugano, bir kez daha “hayır” cevabı verdi Avrupa’dan önemli takımlardan teklif aldığını, bu teklifler ile ilgili görüşmeler yaptıklarını bildiren Lugano’nun menajeri, oyuncusunun özellikle İtalya’ya gitmeyi düşündüğünü bildirdi.

Fenerbahçe’den gelen yeni sözleşme teklifini şimdilik geri çeviren Lugano, kendisine önerilen parayı yeterli bulduğunu ancak kariyerine daha önemli bir ligde devam etmek istediğini belirtti.
  6. 17.03.2009, 11:21 Mesaj #1131
  7. 17.03.2009, 11:34 Mesaj #1132
  8. 17.03.2009, 12:25 Mesaj #1133
    Cevap: Emre Belözoğlu'na 1, Volkan'a 2 maç ceza

Faruk Forset, post: 135649 Nickli Üyeden Alıntı

Bu ne ya direkt adamın suratına ezik mezik. Böyle hakkımız var mı bu forumda? Ben buradaki fenerlilere sen eziksin diyebiliyor muyum? Adam tartışmaya spor konuşmaya Galatasaray forumlarına gelmiş suratına hakaret ediliyor. Ben utandım yeminle.

bu forumda yazabildiğine dua etsin...kendi adına utan! ayrıca ezik onların soyadı sen merak etme
  9. 17.03.2009, 12:54 Mesaj #1134
    Roberto Carlos'tan Real Madrid'e dönüş sinyali...

Roberto Carlos'tan Real Madrid'e dönüş sinyali...

Fenerbahçe’nin Brezilyalı futbolcusu Roberto Carlos, Real Madrid’de temmuz ayında yapılması öngörülen başkanlık seçimlerinde Florentio Perez’in başkan seçilmesi halinde tekrardan Real Madrid formasını giymek istediğini söyledi.

Carlos, İspanyol Cope radyosuna yaptığı açıklamalarda, "Eğer Florentino seçilir ve Roberto (dön) derse; bunu düşünmek ve konuşmak gerekir. Real Madrid’de 11 yıl oynadım, hayatımın takımı. Eğer dönmek istemediğimi söylersem yalan olur ama Florentino’nun ve onunla beraber geleceklerin planlarını görmek lazım. Ben, Madrid’e oynamak ve şampiyon bir grup yaratmak için dönerim" şeklinde konuştu.

36 yaşındaki futbolcu kendisini halen güçlü hissettiğini savunarak, "Yürüyerek oynamak için dönmem. Eğer futbolumu tekrardan en üst düzeyde oynama

fırsatı bulursam, bunu düşünürüm" dedi. Fenerbahçe ile sözleşmesini yenilediğini ve 1 yıllık daha sözleşmesi olduğunu anlatan Brezilyalı futbolcu, ancak "daha çok şeyler değişebilir" yorumunda bulundu.

Öte yandan, La Liga’daki şampiyonluk yarışı için Roberto Carlos, "Eğer Barcelona uyursa Real öne geçebilir" değerlendirmesini yaptı.

2000-2006 yılları arasında Real Madrid’in başkanı olan Florentino Perez, henüz resmen adaylığını sunmasa da yapılacak yeni seçimlerde aday olmasına kesin gözüyle bakılırken, başkan seçilmesi en şanslı kişi olarak gösteriliyor.
  10. 17.03.2009, 12:59 Mesaj #1135
    Cevap: Fenerbahçe Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]

Uğraş vermemize rağmen, bu anlayışı birçırpıda yok edemiyoruz.

O kadar frenlemelere rağmen Ersin arkadaşımız bu hitaplardan kendini alamıyor, tarzı bu. Görüşü ise GSCimbom yönetimini kesinlikle temsil etmiyor.

Korkarım keskin sirke küpüne zarar verecek birgün.
  11. 17.03.2009, 13:09 Mesaj #1136

biz antuda yorum yapınca bize çok insaflı davranıyolar dimi angutlar işte bu gerçeği kimse değitiremez
  12. 17.03.2009, 13:18 Mesaj #1137

Sanal alemde zıt takımlara demediğimizi bırakmayız ama karşımızda gördüğümüz zaman hiçbir şey demeyiz.Bunun nedenini hala çözemedim.
  13. 17.03.2009, 13:19 Mesaj #1138

Burak İlhan SÖZGEN, post: 139384 Nickli Üyeden Alıntı

Sanal alemde zıt takımlara demediğimizi bırakmayız ama karşımızda gördüğümüz zaman hiçbir şey demeyiz.Bunun nedenini hala çözemedim.

Az kişiyle kavga etmedim GS-fb davası yüzünden herkezi kendin gibi bilme
  14. 17.03.2009, 13:34 Mesaj #1139

AHMET SARIGÜL, post: 139385 Nickli Üyeden Alıntı

Az kişiyle kavga etmedim gs-fb davası yüzünden herkezi kendin gibi bilme

Ben genel konuştum.Ayrıca ben de diğer takımın taraftarıyla kavga ediyorum.Daha önce forum Oğuz'un elindeyken rakip taraftarlara demediğimizi bırakmıyorduk.Site değerli abilerimizin eline geçince birbirlerimize saygılı davranalım diye sert kurallar koydular.Bütün forumlara neredeyse üye oldum ama istediğim tadı alamadığım için girmiyorum.Sadece işimi halledip çıkıyorum.Burada neredeyse hepsiyle tanıştım ve şuanda da sohbet ediyorum.
  15. 17.03.2009, 13:38 Mesaj #1140

AHMET SARIGÜL, post: 139376 Nickli Üyeden Alıntı

biz antuda yorum yapınca bize çok insaflı davranıyolar dimi angutlar işte bu gerçeği kimse değitiremez

O da bizim insanlığımız olsun.Onlar yanlış birşey yaptı diye biz de mi yapalım.