1. 18.03.2009, 10:42 Mesaj #1171
  Cevap: Fenerbahçe Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]  Antunun isim soyisimle üyelik almaya büzüğü yemiyor. delikanlı olsalar adıyla soyadıyla üyelik aldırırlar, küfüre de engel olurlar böylece. İsmini soyismini yazıp üye olan adam kolay kolay küfür edemez. tc kimlikleriyle üyelik alsınlar yiyorsa, hadi antu, delikanlıysan tc kimlik numarasıyla üyelik sistemi yap. oranın yarısı mahkemelik olur öyle olursa.
 2. 18.03.2009, 11:50 Mesaj #1172
  Cevap: Fenerbahçe Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]  Bir şikayete bakar aslında IP'den filan kimin yazıdığı bulunur.Resmi siteyi bilgilendirdim.İnşallah bir şikayette bulunurlarda akılları başlarına gelir.
 3. 18.03.2009, 13:15 Mesaj #1173
  Guiza ''Kafayı yiyorum !''  Fenerbahçe'nin İspanyol yıldızı Güiza, milli takım konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu.  Fenerbahçe'nin İspanyol futbolcusu Daniel Güiza, ''Uzun zamandır, milli takıma çağırılıp, çağırılmayacağımı düşünmekten kafayı yiyorum'' dedi.  İspanya'nın Marca gazetesinde bugün yer alan demecinde Güiza, ''Eğer Del Bosque beni Türkiye maçlarının kadrosuna alırsa, onun çok büyük bir teknik direktör olduğunu düşüneceğim. Kişisel olarak benim için çok önemli olacak. Çünkü kafam yeniden sadece futbola konsantre olacak. Aynı zamanda hakkımda konuşulanların etki yapmadığını bana göstermiş olacak'' şeklinde konuştu.  Güiza, İspanya Milli Takımı teknik direktörü Del Bosque'nin, kendisinin yerine Real Madrid'ten Raul Gonzalez'i Türkiye maçının kadrosuna çağıracağı iddialarıyla ilgili olarak ise, ''Eğer buna layıksa neden Raul çağırılmasın? Real Madrid ve milli takım için çok şeyler yaptı. Eğer Del Bosque onu çağırırsa, mükemmel. Eğer Raul benden vaya diğerlerinden daha iyiyse onu çağırmalı'' yorumunu yaptı.  Türkiye maçında milli takıma alınmasa bile daha sonraki maçlarda kadroya girmek için çalışacağını ifade eden Güiza, ''Uzun zamandır milli takımdayım, şampiyon oldum ve ben olduğumdan beri takım hiç kaybetmedi. Eğer milli takıma alınmazsam bu beni üzer. Takım arkadaşlarımla birlikte olamamak zor bir şey olur. Çünkü milli takımda her oynadığımda karşılığını verdiğime inanıyorum'' dedi.  Bu arada İspanyol futbolcu, eski karısı ve eski sevgilisiyle yaşadığı sorunların gerek İspanya'da gerekse Türkiye'de çok fazla konuşulduğunu belirtip, ''Yaptıklarım, milli takımdaki işlerim değerlendirilmiyor. Bu iki kadının hakkımda söylediklerine önem verilmesi normal birşey değil. Hiçbir kötü şey yapmadım. İstanbul'da kız arkadaşımla birlikteyim ve orada beni vurmaktan başka birşey yapmıyorlar. Hiçbirşey yapamam'' değerlendirmesinde bulundu.  Güiza, özel hayatıyla ilgili tartışmalardan dolayı oldukça yakınırken, şu açıklamalarda bulundu:  ''Özel hayatımdan konuşulması beni çok üzüyor. Ailem ile ilgili konuyu frenlemeye çalıştım ama bu iki kadına çok az şey yapılabilir. Onlar için önemli olan tek şey kazandıkları. Elbetteki bunlardan dolayı başım çok fazla ağrıyor. Televizyonu açıp bu iki kadının benden konuşmasını görmek elbette acı veriyor. Özellikle bu iki kadının geçmişte sevdiğim kişiler olması.''  Öte yandan İspanyol futbolcu, Fenerbahçe'de 4 yıllık daha sözleşmesi bulunduğunu ve bunu tamamlamak istediğini dile getirirken, ''Elbetteki İspanya'ya dönmek isterim ama burada memnunum ve bana değer veriyorlar'' açıklamasını yaptı.  Fenerbahçe'deki ilk sezonunu ''çok acaip oldu'' diye değerlendiren Güiza, ''İspanyol ve Türk futbolu çok farklı. Özellikle sahalar. Burada futbolcular İspanya'dan çok daha sert. Ama ne olursa olsun kendime özür aramıyorum'' dedi.
 4. 18.03.2009, 13:33 Mesaj #1174
  Cevap: Guiza ''Kafayı yiyorum !''  Sayende tüm Fenerliler kafayı yedi hani sende onlara katılsan fena olmaz ...
 5. 18.03.2009, 13:53 Mesaj #1175
 6. 18.03.2009, 14:39 Mesaj #1176
 7. 18.03.2009, 15:06 Mesaj #1177
  Cevap: Guiza ''Kafayı yiyorum !''  Madara olmaya devam ediyor.Transfer sezonun da Emrah'ı transfer etsinler.Guiza "Benim hiç golüm olmadı."
 8. 18.03.2009, 15:42 Mesaj #1178
 9. 18.03.2009, 16:21 Mesaj #1179
  ''Kazımla Görüşmedim Bile Fenerbahçe Uyduruyor!''  MARIO BERK'TEN AÇIKLAMA GELDİ!..  Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mario Berk, Fenerbahçeli Kazım Kazım ile ilgili sarı-lacivertli kulübün kendisine yönelik açıklamalarına yanıt verdi.  Mario Berk, siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada, Fenerbahçeli futbolcu Kazım Kazım ile herhangi bir görüşmesinin olmadığını belirterek, şunları söyledi:  ''Bugün 'Kazım'ın İsyanı' başlığı ile yer alan haberde, Fenerbahçeli futbolcu Kazım Kazım'ın, kendisini sürekli aradığım şeklindeki iddiasını şaşkınlıkla ve hayretle okudum. Söz konusu futbolcuyla, Fenerbahçe Kulübü'ne geldiği günden bu yana herhangi bir görüşmem olmadığı gibi, olması da mümkün değildir. Durum böyleyken, Fenerbahçe Kulübü'nün, bu asılsız demeç ve varsayımlar üzerinden bir açıklama yayımlaması ve transferin nasıl yapılacağı yönünde görüş belirtmesi de en az bu haber ve demeç kadar şaşırtıcıdır, yadırganmıştır.''  ''Neyi, ne zaman, kiminle görüşeceğini çok iyi bilen Beşiktaş Kulübü'nün ve onun başkanının, gerek transfer ve gerek sporun içindeki tüm konularda etik değerlere ne kadar sadık olduğunu tüm kamuoyu yakından bilmektedir'' diyen Berk, ''Fenerbahçe Kulübü'nün şahsıma önerilerde bulunmak yerine, kendi futbolcusunun neden böyle bir demeç verdiğini sorgulaması, gerçeği öğrenmesi daha yerinde ve doğru olacaktır.'' diyerek açıklamasını tamamladı.
 10. 18.03.2009, 16:23 Mesaj #1180
 11. 18.03.2009, 16:24 Mesaj #1181
  ''Aziz Yıldırım'ın Karşısında Aday Olacağım!''  "2 DEFA İHRAÇ EDİLMEME RAĞMEN ADAYIM"  Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, Fenerbahçe'den ihraç kararının yargıdan dönmesi halinde Fenerbahçe'nin Mayıs'ta yapılacak kongresine yetişip Aziz Yıldırım'ın karşısına aday olacağını söyledi. Saran, siyasete atılmayı planladığını da anlattı.

  Hürriyet'in haberine göre, Afyonkarahisar Genç Atılımcılar Derneği tarafından "yılın işadamı" seçilen Sadettin Saran, ödülünü düzenlenen gecede aldı. Saran Fenerbahçe Kulübü başkanlığına tekrar aday olduğunu söyledi. Başkanlığa aday olduğunu için kulüpten 2 defa ihraç edildiğini vurgulayan Sadettin Saran, yargı yolu ile Fenerbahçe Kulübü'ne yeniden üye olduğunu fakat itiraz edildiğini hatırlattı. Saran, şunları kaydetti:  "Türk spor tarihinde, Avrupa spor tarihinde ve dünya spor tarihinde bir kulüpten 2 defa ihraç edilen başkan adayı yok. Dolayısıyla ben 2 defa ihraç edilmeme rağmen azimliyim. Fenerbahçe Kulübü başkanlığına aday olduğumu, talip olduğumu defalarca ilettim. Başkan olmak önemli değil. Önemli olan başarılı başkan olmak. Kalıcı başkan olmak. İhraç edildikten sonra yargıya başvurdum ve kazanarak geri döndüm. Fakat Yargıtay'a itiraz ettiler. Şu anda onun sonucunu bekliyorum. Eğer bu karar Nisan'dan önce dönerse, Mayıs'taki kongreye yetişip Aziz Bey'in karşısına aday olacağım. Eğer yetişmezse de 3 yıl sonraki kongrede yine aday olmayı düşünüyorum."  Siyasette de yer almak istediğini vurgulayan Saran, bir baba ve işadamı olarak siyasete girmek istediğini vurguladı. Saran, "Bir baba olarak, iş adamı olarak Türkiye'deki, Türkiye'de yaşayan bir takım şeyleri sorunlu hisseden biri olarak yakın bir zamanda siyasette aday olacağımı düşünüyorum. Konuşmayı sevmediğim için burada dezavantajımı ayrıca değerlendireceğim. Tabii ki ilerleyen zaman içerisinde siyasette yer alarak ülkeme fayda sağlamak istiyorum. Nasıl bir işadamı olarak ülkemizi seviyorsak, siyasetçi olduğumuzda da seveceğiz" diye konuştu.  KRİZİN KÖTÜ DÖNEMİNİ GÖRMEDİK  Türkiye'deki mali ekonomik krizin ülkemizdeki etkilemesinde hiç kimseyi sorumlu bulmadığını anlatan Sadettin Saran, krizle ilgili sorumlu aramanın tamamen yanlış olduğunu vurguladı. Saran, "Hükümet olarak da gereken teşviklerin yapılmadığını, 'teğet geçti' gibi laflar ile büyük sıkıntılar yaratıldığının altını çizmek lazım. Olan olmuş bundan sonra 'sorumlu kimdir' diye konuşmaktan ziyade şunu anlamak lazım, bu kriz geçecek" dedi. Kriz için bir takım önlemlerin alınabileceğini anlatan Saran, "Türkiye'de tabii ki daha iyi alınabilirdi. Mesela krizden çıkmanın en önemli yolu tüketiciyi tükettirmektir. Tüketiciyi tükettirmek için de kaynak sağlamak lazım. Bunun en önemli yolu da para ile olur, teşvikle olur" diye konuştu. Saran, şirket olarak krizde eleman çıkarmak yerine eleman aldıklarını söyledi. Krizin geçeceğine inandığını anlatan Saran, "Şimdi biz krizin en kötü dönemini görmedik. Kriz 1.5 ay daha kötüye gidecek. Haziran ayından sonra ülkemizde bir toparlanma olacak" dedi.
 12. 18.03.2009, 16:24 Mesaj #1182
 13. 18.03.2009, 17:00 Mesaj #1183
  Cevap: Guiza ''Kafayı yiyorum !''  ulan bu sezonki halinle bırak ispanya milli takımını uganda milli takımının kadrosuna bile çağrılmazsın.düşünmekten kafayı yiyormuş birde.
 14. 18.03.2009, 18:58 Mesaj #1184
  Cevap: Guiza ''Kafayı yiyorum !''  Elindekilerle yetinmiyor bide Türkiye de kız arkadaşımla mutluyum diyor. Parayı bulunca başı dönenlerden Güiza'da belli
 15. 18.03.2009, 19:00 Mesaj #1185
  Cevap: ''Aziz Yıldırım'ın Karşısında Aday Olacağım!''  Aziz Yıldırım kalsın.En çok Galatasaray şampiyonluğu gören başkan o.Mutluyuz biz.

Yukarı Git