1. 19.07.2009, 18:00 Mesaj #1846
    Cevap: Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası

Pablo Osvaldo'nun profilini atıversin biri gençler,ben de hepsi açık değil.Fiorentinalı bu arada.
  2. 19.07.2009, 18:00 Mesaj #1847

Murat Durgun, post: 382132 Nickli Üyeden Alıntı

4-4-2 işte Okan.

Goossens ve Lopes hangi takımlarda la onu söyle? :p
  3. 19.07.2009, 18:03 Mesaj #1848

Okan Çelik, post: 382135 Nickli Üyeden Alıntı

Goossens ve Lopes hangi takımlarda la onu söyle? :p

Goossens Ajax'ta,Lopes Rio Ave'de.

edit : Hernanes geliyor.11,75 milyon €'ya anlaştık.2,7'si peşin. Futbolcuyla da anlaştık.

Uzun uğraşlar sonucu kaliteli bir orta saha futbolcusunu Galatasaray'ımıza kazandırdık,camiamıza hayırlı olsun.
  4. 19.07.2009, 18:17 Mesaj #1849
  5. 19.07.2009, 18:36 Mesaj #1850

Yalnız beyler taksitle alsanız bile oyuncuyu klüp sizden o parayı alıyor her ay ödüyor yani ha peşin ödemişsin ha taktis yapmışsın bişey değişmiyor..
  6. 19.07.2009, 18:51 Mesaj #1851

Galatasaray'da ilk senemde devre arası Barış Özbek, Shabani Nonda, Ayhan Akman, Serkan Çalık, Lincoln, Ümit Karan, Aykut Erçetin ve Orkun Uşak ile yollarımı ayırdım.

Sene başında ise Tomas Galasek'i, Thomas Gravesen'i kadroma kattım.Devre arasında ise sattığım oyunculardan gelen para ile Celso Borges, Keirrison'u, Sinan Bolat'ı ve Fatih Tekke'yi kadroma kattım.

Üstüne gayet güzel bir para kaldı.Kadroda ufak değişiklerle sene sonuna kadar rahatça gidebildim ve Fenerbahçe'nin 1 puan önünde ligde ipi göğüsledim.

Türkiye Kupasını da Beşiktaş ile oynadığım maçta kazandım ve sene başındaki Kayserispor ile olan Süper Kupayı almamla beraber Türkiye içinde 3/3'lük bir kupa performansı yakaladım.

Şampiyonlar ligi ve diğer gelirlerle transfer bütçem 19M'yi buldu.

Elimde olan oyunculardan Meira'yı Porto'dan gelen 7.5M'lik cazip teklifle sattım.

Baros'un yeterince iyi bir golcü olmaması nedeniyle daha çok yaşlı değilken 4.5M'ye elimden çıkardım.

Keirrison'u biraz daha tecrübe kazanması adına Feyenoord'da kiraladım.

Sabri Sarıoğlunu ise AZ Alkmaar'dan gelen 3M'lik teklifle AZ'ye verdim.

Giden oyunculardan sonra ise kadroma Zenit'ten Arshavin'i 14M'ye, Manchesterdan kaleci Kuszcak'ı 2.2M'ye, Real Madrid'den Saviolayı 2.7M'ye, Trabzonspor'dan Selçuk İnan'ı 1.2M'ye, Beşiktaştan Uğur İncemanı 600K'ya ve Martin Jiranek'i 400K'ya kadroma kattım.

Şu an ligde 7 maç oldu ve 1 beraberliğim var.Maç başına gol ortalamam 3 ve ligde daha hiç gol yemedim.

Şampiyonlar Liginde ise Barcelona, Sporting ve Shakthar'dan oluşan grubumda ilk maçımı Barcelona ile ASY'de oynadım.İstediğim beraberliği de rahatça aldım.Sonraki Shakthar maçında ise Ukrayna'da talihsiz bir şekilde yenildim.

Şu an takımın iskeletini oluşturdum.Seneye forvete Villareal'den Rossi'yi 20M civarı bir paraya almayı düşünüyorum.Üstüne kalan ortalama bir para olursa da orta sahanın ortasına isimli birini almayı planlıyorum.
  7. 19.07.2009, 23:58 Mesaj #1852

Ben GS ile ilk senemde Arda'yı 10m+ Crespo'ya sattım.Bu sene Crespo gol kralı oldu.Barosu devra arasında M.City'ye sattım 7m ye ve Cardozo'yu aldım .Forvetim çok iyi Sampiyonalr liginde ise 1.sezounumda zaten tek sezoun oynadım anca bitti.Ceyrek finalde Manchester United'e elendim.Türkiye kupasını aldım.Giray Kaçar'da bende.
  8. 20.07.2009, 00:39 Mesaj #1853

saffet abiyi aldım süper golcu... halı sahada da iyi oynuyor...

9. 20.07.2009, 00:56 Mesaj #1854

Murat'ın yazdığı sağ ve sol bekleri kaptım. Güzel oynamazlarsa feci şekilde söverim. Neyse, benim kadro da;

--------------Sinan--------------

-Lopes---Servet---Meira--Goosens

-Axel----Nuri------Topal---Kewell-

--------Baros-----Keirrison-------

Haliyle Murat'ın kadronun aynısı gibi. Aquino gol orucundan çıkarsa oynatmayı düşünüyorum. Neyse, hazırlık maçlarında falan gayet iyiydi takım. Ön elemede umarım yenilip, UEFA'ya giderim.
  10. 20.07.2009, 01:05 Mesaj #1855
  11. 20.07.2009, 10:57 Mesaj #1856

Giray Garry Partridge, post: 382161 Nickli Üyeden Alıntı

Komisyon isterim Murat, scouting için

Iıı ben zaten alacaktım,şey kem küm

Okan Çelik, post: 382885 Nickli Üyeden Alıntı

Murat'ın yazdığı sağ ve sol bekleri kaptım. Güzel oynamazlarsa feci şekilde söverim. Neyse, benim kadro da;

--------------Sinan--------------

-Lopes---Servet---Meira--Goosens

-Axel----Nuri------Topal---Kewell-

--------Baros-----Keirrison-------

Haliyle Murat'ın kadronun aynısı gibi. Aquino gol orucundan çıkarsa oynatmayı düşünüyorum. Neyse, hazırlık maçlarında falan gayet iyiydi takım. Ön elemede umarım yenilip, UEFA'ya giderim.

Güzel oynamazlarsa sövermiş.Ulan sudan ucuz iki tane bek.Volkan Yaman'ı da sataydın,Hoffenheim 6 milyon €'ya kapıyor her seferinde.

O Axel'i de çok istedim alamadım ona yanıyorum.Dün gece dört döndüm Hernanes'i aldım hata mı ettim,ah Axel'im vah Axel'im diye.Saat 4'te kan ter içinde kalktığımı hatırlıyorum.

Şampiyonlar Ligi ön elemesi ilk maçında Fiorentina'yı 2-1 yendim deplasmanda,ASY'de işi bitiririz allahın izniyle.Şampiyonlar Ligi'nde oynamak lazım,para lazım para.Oradan UEFA'ya kalırız artık

ha bu arada ben Uğur Yıldırım'ı aldım transfer sezonunun başında,boştaydı,profili de fena değildi.Kapıverdim.
  12. 20.07.2009, 11:50 Mesaj #1857

Roma maçında birde son final maçında bende kapayıp açtım, sonunda amacıma kavuştum CL'yi aldım.
  13. 20.07.2009, 13:49 Mesaj #1858

Marsilya ile eşleştim ön elemede. Büyük ihtimal yenemem fakat Servet/Ribery hırsı ile oynayacağım.
  14. 20.07.2009, 14:16 Mesaj #1859

Hala "Diego Calderon" diyorum arkadaşlar, bir bakın. Sudan ucuz, kaliteli, sol kanadın her yerinde oynayabilen genç bir oyuncu.
  15. 20.07.2009, 15:16 Mesaj #1860

Ben fm2008 den sıkıldım bugün akşam üzeri fm 2009 u alacagım. Peki bu 2d 3d olayı nedir?