1. 30.11.2008, 17:21 Mesaj #181
    Forvet hattına takviye yapacağım.Önümde Vagner Love, Daniel Carvalho, Nilmar isimleri var.Hulk ve Ari'yi ikna edemedim.Love kabul edersem 25 milyon YTL'ye, Carvalho 9.25 milyon YTL'ye Nilmar ise 17.75 milyonYTL karşılığında kadromdaki yerini alacak.Hangisini alayım, tavsiyesi olan var mı?
  2. 30.11.2008, 17:25 Mesaj #182

Burak Bestas, post: 8387 Nickli Üyeden Alıntı

Forvet hattına takviye yapacağım.Önümde Vagner Love, Daniel Carvalho, Nilmar isimleri var.Hulk ve Ari'yi ikna edemedim.Love kabul edersem 25 milyon YTL'ye, Carvalho 9.25 milyon YTL'ye Nilmar ise 17.75 milyonYTL karşılığında kadromdaki yerini alacak.Hangisini alayım, tavsiyesi olan var mı?

Love'u al bence.
  3. 30.11.2008, 17:31 Mesaj #183

Umut Angın, post: 8393 Nickli Üyeden Alıntı

Love'u al bence.

Maliyetini karşılamam için bir kişi elden çıkarmam lazım.Onun için uğraşıyorum.Olmassa diğer ikiliden birini alacağım.
  4. 30.11.2008, 18:00 Mesaj #184

Burak YAĞCI, post: 1346 Nickli Üyeden Alıntı

Haziran 2008'de Galatasaray'da bir dönüm noktası yaşanıyordu.Galatasaray'ın başına

gelmesinin üstinden 1 hafta geçmemişti ki Skibbe görevinden alınmış yerine henüz bir iş

tecrübesi bulunmayan Burak YAĞCI geçmişti.Yaptığımız bütün hazırlık karşılaşmalarını

kazanmamıza rağmen sezona büyük bir talihsizlikle başlamış ve Şampiyonlar Ligi 3.

Önelemesinde Liverpool'a eşleşmiştik.Deplasmanda aldığmızı 0-2 lık mağlubiyetin ardından

Ali Sami YEN'de 2-1 galip gelmemize rağmen elenmiş ve UEFA kupasında 2. kez zafer

yaşamak için çalışmalara başlamıştık.Sezona Kayserispor'u 2-1 yenerek Süper kupayla

başlamıştık.Genel olarak

Aykut

Sabri--Meira--Servet--Hakan

Mehmet Topal

Arda---Lincoln-------Kewell

Ümit---Baroş

sistemiyli oynuyor.Her maçta gerektikçe rotasyona gidiyorduk.Özellikle 3 forvetimizinde

formsuz ve sakat olduğu dönemde Yase YILDIZ ileride ne kadar büyük bir YILDIZ

olabileceğini kanıtlamıştı.Devre arasında Linderoht'u Lyon'a 18 Milyon YTL'ye satıp bir

rekor kırmıştık.Aynı dönemde Valencia'nın Lincoln'e 23 Milyon YTL'lik teklifini tüm baslıkara

rağmen reddetmiştim.Uefa kupasında valencia,everton,vales ve rennes'le eşleşmiş ve 1

beraberlik(everton) 3 galibiyetle grup birincisi olmuştu.ve 9 yıldrı yapılamayanı 1-0 geriye

düşmemize rağmen ardanın 2 golüyle başarmış yıllar sonra Kadıköyü ortasına

GALATASARAY bayrağını bi kere daha dikmiştik.İlk yarı bittiğinde 41 puanla lig birincisiydik.Türkiye kupasında Fenerbahçeyle eşlemiş.Uefa grubundan 1. olarak çıktıktan

sonra Aston villa ile eşleşmiştik.(sonucunu merak ediyorsanız oyuna devam etmemi beklemeniz gerkiyo.kariyerim sizin gösterdiğiniz ilgiye göre devam edecektir.(

1. ligin 2. yarısıyla birlikte fırtına gibi esiyorduk.Astonvillayı 2-2(d) ve 1-0 lık skorlarla eledikten sonra yarıfinalde Real madridle eşleşmiştik.herkes "artık buraya kadar" derken yönetim futbolcu taraftar bu şampiyonluğa inanmıştık ve madridi 2-3(d) ve 3-0(e) lık skorlarla yenerek finale çıkmıştık.Finalde rakip tottenham dı.3-3lük beraberlikten sonra uzatmalardan da gol sesi çıkmayınca tarih tekerrür etti ve kupaya ulaşmak penaltılarla kısmet oldu.ligde ise son haftaya kadar bjk ile kıran kırana bir mücadele vardı ve 2. bjkye 3 3. feneve 9 puan fark atarak şampiyonn olduk.artık hedef bize yakışan yani Şampiyonlar Ligi.Önümüzdeki transfer dönemini iyi değerlendirip takımın seviyesini arttırmaya çalışacağız.(sizde bana yardımcı olursanız sevinirim

ya bide resim eklemek istiyorum ama bi türlü ekleyemedim bana yardımcı lursanız sevinirim
  5. 30.11.2008, 18:44 Mesaj #185

M.Rasit Ünver, post: 7641 Nickli Üyeden Alıntı

Bu oyun beni çıldırttı.Mesela Fatihle forvet başlıyorum.Bi bakıyorum fatih orta sahada orta sahada oynayan adam forvette oynuyor.Bunu nasıl düzeltebilirim?Düzeltiyorum tekrar aynı yerlerine dönüyorlar.

maç ayarlarında mevki değiştir diye bir şey var ondan yapar
  6. 30.11.2008, 18:45 Mesaj #186
  7. 30.11.2008, 18:46 Mesaj #187
  8. 30.11.2008, 18:48 Mesaj #188
    Burak güzel bir sezon geçirmişsin helal.

Bende durum garip bir şekilde ilerliyor. Bir türlü gol atamıyorum özellikle deplasmanda berabere kalmaktan bıktım. 4-1-2-1-2 ve 4-2-3-1 sistemi üzerinde yoğunlaşıyorum ikisinide uzun soluklu denedim hafif oyuncu konutlarında değişiklikle oturtmaya çalışıyorum ancak bir türlü istediğim verimi alamıyorum. İllaki oyuncu konutlarında bir hatam var anlayamadım sorunu. Her maç direkler boş kaleye gol kaçmalarda son hız devam ediyor. Ligde güç bela 8. likden 2.liğe geldim ama oda her maç maşallah 1-0 neyse en azından avrupada şampiyonlar ligi elemesini saymazsak ki Barça çıkmıştı daha ilk turdan ama sonra uefada durum iyi gidiyor daha maç kaybetmedim gruplarda lider durumdayım. Bakalım inşallah tam olarak sistemi oturtucam.
  9. 30.11.2008, 18:50 Mesaj #189

Burak Bestas, post: 8387 Nickli Üyeden Alıntı

Ben Daniel Carvalho'yu 550 miyon $ aldım.
  10. 30.11.2008, 18:58 Mesaj #190
    rasit usta bu nikola kalnici nerden buldun ya her maç özelliklerini saysana yada resmini koyda bakalım merak ettim
  11. 30.11.2008, 19:04 Mesaj #191

Fatih Bakan, post: 8516 Nickli Üyeden Alıntı

rasit usta bu nikola kalnici nerden buldun ya her maç özelliklerini saysana yada resmini koyda bakalım merak ettim

Buyur...
  12. 30.11.2008, 19:22 Mesaj #192
  13. 30.11.2008, 21:24 Mesaj #193

M.Rasit Ünver, post: 8531 Nickli Üyeden Alıntı

Buyur...

saolasın ama biraz pahalı gibi o paraya cardozoyu alırım yada pogrebnyak'ı alırım 2m euroya pahalıymıs bu
  14. 30.11.2008, 21:31 Mesaj #194

Eren Karatas, post: 8572 Nickli Üyeden Alıntı

2.sezona başlıcaktım ama laptoba format atmak zorunda kaldım yeniden başlıyorum.

format atarken eğer kurtarma şansınız varsa belgelerimdeki sport interactivenin içinde "game" dosyası var oynadığımız oyunlar oraya kaydolu kopalayıp bi Ipodun veya hafıza kartına atıp kaldığınız yerden devam edebilirsiniz
  15. 30.11.2008, 21:58 Mesaj #195

Emre Göksüner, post: 8491 Nickli Üyeden Alıntı

Burak güzel bir sezon geçirmişsin helal.

Bende durum garip bir şekilde ilerliyor. Bir türlü gol atamıyorum özellikle deplasmanda berabere kalmaktan bıktım. 4-1-2-1-2 ve 4-2-3-1 sistemi üzerinde yoğunlaşıyorum ikisinide uzun soluklu denedim hafif oyuncu konutlarında değişiklikle oturtmaya çalışıyorum ancak bir türlü istediğim verimi alamıyorum. İllaki oyuncu konutlarında bir hatam var anlayamadım sorunu. Her maç direkler boş kaleye gol kaçmalarda son hız devam ediyor. Ligde güç bela 8. likden 2.liğe geldim ama oda her maç maşallah 1-0 neyse en azından avrupada şampiyonlar ligi elemesini saymazsak ki Barça çıkmıştı daha ilk turdan ama sonra uefada durum iyi gidiyor daha maç kaybetmedim gruplarda lider durumdayım. Bakalım inşallah tam olarak sistemi oturtucam.

valla işin zor emre Allah yardımcın olsun