1. 04.12.2008, 02:53 Mesaj #256
  2. 04.12.2008, 15:01 Mesaj #257

Osman Korkmaz, post: 13919 Nickli Üyeden Alıntı

Katalunya panteri Helal olsun be aslanlarım...

çok iyi transferler yapmışsın tebrikler.
  3. 04.12.2008, 15:04 Mesaj #258
  4. 04.12.2008, 16:01 Mesaj #259

Burak YAĞCI, post: 14381 Nickli Üyeden Alıntı

çok iyi transferler yapmışsın tebrikler.

Teşekkür ederim. Agüero'da var ama bu maçta sakattı. Ama kulüp şu anda maddi krizde Agüero için ayda 3,5 milyon€ taksit ödüyorum daha 15 ay var
  5. 04.12.2008, 16:07 Mesaj #260

osman korkmaz, post: 14505 Nickli Üyeden Alıntı

teşekkür ederim. Agüero'da var ama bu maçta sakattı. Ama kulüp şu anda maddi krizde:d agüero için ayda 3,5 milyon€ taksit ödüyorum daha 15 ay var:d

:d:d:d
  6. 04.12.2008, 16:09 Mesaj #261

Osman Korkmaz, post: 14505 Nickli Üyeden Alıntı

Teşekkür ederim. Agüero'da var ama bu maçta sakattı. Ama kulüp şu anda maddi krizde Agüero için ayda 3,5 milyon€ taksit ödüyorum daha 15 ay var

renkdas hiç olmusmu adamımı almısın yanında yaseri oynatıon onun yanına bi

vagner love yada mauro zarate iyi gider
  7. 04.12.2008, 16:21 Mesaj #262
    Bedavaya aldım bunu

Bomba transferim[kulübü batıracak yakında]

Brezilyalı genç yetenek:

Bunu da bedavaya aldım:

Defansın vazgeçilmezi:

Katalunya panteri:

Emektarım

8. 04.12.2008, 16:23 Mesaj #263

Murat KILIÇ, post: 14532 Nickli Üyeden Alıntı

renkdas hiç olmusmu adamımı almısın yanında yaseri oynatıon onun yanına bi

vagner love yada mauro zarate iyi gider

Valla bilmiyorum ama oyunun başından beri Yaser'i ilk 11 oynatıyorum manyak oynuyor. Mevlüt var şu anda bende onu kesiyor valla
  9. 04.12.2008, 19:05 Mesaj #264
  10. 04.12.2008, 19:10 Mesaj #265
  11. 04.12.2008, 19:19 Mesaj #266
    Meira ve Baros dışındaki tüm yabancılardan kurtuldum,2.sezona giriş yapıyorum.

Yıldızsız,takım oyununa yönelik bir takımım var,yabancı yıldızım yok gibi.

2 milyon YTL'ye aldığım ve sezonun transferi seçilen Sinan Bolat'ı Parma'ya 7 milyon YTL'ye yolladım,kaleci rotasyonum Rainier,Fiorillo ve Ufuk Ceylan şeklinde.

Takımın beyni konumundaki Nuri Şahin'in peşinde bütün dev ekipler var,Mehmet Topal'ı Bayern,Arda'yı Milan ile Newcastle istiyor.

90'lı Daniel Aquino'nun talipleri ise Bundesliga ekipleri ; Dortmund ve Leverkusen.Profilde değeri 1.200.000 YTL görünmesine karşın Leverkusen'den gelen son teklif 13.250.000 YTL değerindeydi.Satmamakta kararlıyım.

Tüm futbolcularımdan memnunum şuanda,amacım Mascio ve Jem Karacan'ı parlatmak,takımda önemli görevler vermek.

Ha bu arada Servet'i 10,Aydın'ı 7 milyon YTL'ye yurtdışına yolladım.Kiradan gelenleri + Alpaslan,Cem ve Berkin'i Beylerbeyi'ne gönderdim,bunun dışında Beylerbeyi'nin bizden bonservisiyle aldığı oyuncular var.

Berkin Arslan'ın özelliklerine dikkat derim,ya bende çok iyi ya da wonderkid.

-----------------------Fiorillo----------------------------

---Uğur-----------Meira------Giray Kaçar-----Goosens----

----------------------Mehmet Topal----------------------

-----------------Barış----------Nuri----------------------

------------------------Arda-----------------------------

------------------Aquino------Altidore--------------------

iskeleti ilk tercihim,yerlerine Sabri,Mascio,Jem Karacan,Hakan Balta,Baros gibi adamlarıma da yer veriyorum.

Transferi bir kenara bırakırsak ilk sezonumuzda başarılı olduğumuzu söyleyebiliriz sanırım.

Lig Şampiyonluğu,Türkiye Kupası ve UEFA Kupasını kazandık,Süper Kupa'da Real Madrid ile oynayacağız,hedef onu da kazanmak.

Neyse şimdilik benden bu kadar,bizden ayrılmayın ...
  12. 04.12.2008, 19:33 Mesaj #267
  13. 04.12.2008, 19:50 Mesaj #268

Cardoza ya ilk macta 4 golun 3'ü frikikten bu mactada 2 frikik golu atti birtanesini kornerin orda atti yok artik cardoza dedim
  14. 04.12.2008, 19:55 Mesaj #269

Murat Durgun, post: 14727 Nickli Üyeden Alıntı

Meira ve Baros dışındaki tüm yabancılardan kurtuldum,2.sezona giriş yapıyorum.

Yıldızsız,takım oyununa yönelik bir takımım var,yabancı yıldızım yok gibi.

2 milyon YTL'ye aldığım ve sezonun transferi seçilen Sinan Bolat'ı Parma'ya 7 milyon YTL'ye yolladım,kaleci rotasyonum Rainier,Fiorillo ve Ufuk Ceylan şeklinde.

Takımın beyni konumundaki Nuri Şahin'in peşinde bütün dev ekipler var,Mehmet Topal'ı Bayern,Arda'yı Milan ile Newcastle istiyor.

90'lı Daniel Aquino'nun talipleri ise Bundesliga ekipleri ; Dortmund ve Leverkusen.Profilde değeri 1.200.000 YTL görünmesine karşın Leverkusen'den gelen son teklif 13.250.000 YTL değerindeydi.Satmamakta kararlıyım.

Tüm futbolcularımdan memnunum şuanda,amacım Mascio ve Jem Karacan'ı parlatmak,takımda önemli görevler vermek.

Ha bu arada Servet'i 10,Aydın'ı 7 milyon YTL'ye yurtdışına yolladım.Kiradan gelenleri + Alpaslan,Cem ve Berkin'i Beylerbeyi'ne gönderdim,bunun dışında Beylerbeyi'nin bizden bonservisiyle aldığı oyuncular var.

Berkin Arslan'ın özelliklerine dikkat derim,ya bende çok iyi ya da wonderkid.

-----------------------Fiorillo----------------------------

---Uğur-----------Meira------Giray Kaçar-----Goosens----

----------------------Mehmet Topal----------------------

-----------------Barış----------Nuri----------------------

------------------------Arda-----------------------------

------------------Aquino------Altidore--------------------

iskeleti ilk tercihim,yerlerine Sabri,Mascio,Jem Karacan,Hakan Balta,Baros gibi adamlarıma da yer veriyorum.

Transferi bir kenara bırakırsak ilk sezonumuzda başarılı olduğumuzu söyleyebiliriz sanırım.

Lig Şampiyonluğu,Türkiye Kupası ve UEFA Kupasını kazandık,Süper Kupa'da Real Madrid ile oynayacağız,hedef onu da kazanmak.

Neyse şimdilik benden bu kadar,bizden ayrılmayın ...

süpersin Murat Yav ilk senenin kadrosunu yazdınmı sen bir arkadas demmişti senin yazdıgın oyuncuları senin taktigi yapmıs oda baya basarı saglamıs bende aynı şeyi yapmak istiyorum

Kadrolarını verdinmi baktım ama bulamadım:p
  15. 04.12.2008, 20:03 Mesaj #270

Osman Korkmaz, post: 14558 Nickli Üyeden Alıntı

Bedavaya aldım bunu

Bomba transferim[kulübü batıracak yakında]

Brezilyalı genç yetenek:

Bunu da bedavaya aldım:

Defansın vazgeçilmezi:

Katalunya panteri:

Emektarım

Transferler süper.