1. 15.12.2008, 20:53 Mesaj #586

Burak YAĞCI, post: 26025 Nickli Üyeden Alıntı

3. sezonun başı aslında iyi bir kaleci(renan hariç),iyi bir ofansif ve defans oyuncusu

Galatasaray'dayım

M.Rasit Ünver, post: 26015 Nickli Üyeden Alıntı

John Goossens Defans sol

Alex(İnternational) Orta saha

Tim Hoogland Defans sağ

Oscar Cardozo Forvet

.
  2. 15.12.2008, 20:58 Mesaj #587
  3. 15.12.2008, 21:01 Mesaj #588

Okan Çelik, post: 25981 Nickli Üyeden Alıntı

Bu crack'i crash dump sorunu için istiyorsanız başlarda işe yarıyor.Daha sonra yine hata vermeye başlıyor.Aynı crack'i bende indirdim.1 sezon sorunsuz oynadıktan sonra 2. sezonda yine hata verdi.Belgelerimdeki crash dump klasörünü silerek şimdilik idare ediyoruz.Tamamen bir çözüm 1-2 hafta içersinde çıkar diyorlar.

Bu arada benim taktiğin asıl sahibi olan Murat Durgun'a bir mesaj gönderiyorum.Gerçi dün msnden söyledim ama.İlk önce Arda'yı bir hiç uğruna satıp,ardından Chelsea uğruna Galatasaraydan vazgeçen kişinin burada işi yoktur.

ben 9.1 i yükledim key falan istiyordu o yüzden
  4. 15.12.2008, 22:29 Mesaj #589
  5. 16.12.2008, 00:29 Mesaj #590
  6. 16.12.2008, 13:50 Mesaj #591
    2. sezonumda uefa finali :

3. sezon önceki transferler :

bu da taktik,klasik :

geçen sene caner yerine kewell,cisse yerine aquino ve arshavin yerine lincoln vardı ama taktik aynıydı sadece lincoln mc oynuyordu.arda gitmek istiyor ama en fazla 17 m euro verdiler.20 verseler sezon sonu gitmesi opsiyonuyla satacağım.
  7. 16.12.2008, 19:51 Mesaj #592
  8. 16.12.2008, 20:36 Mesaj #593

Okan Çelik, post: 25981 Nickli Üyeden Alıntı

Bu crack'i crash dump sorunu için istiyorsanız başlarda işe yarıyor.Daha sonra yine hata vermeye başlıyor.Aynı crack'i bende indirdim.1 sezon sorunsuz oynadıktan sonra 2. sezonda yine hata verdi.Belgelerimdeki crash dump klasörünü silerek şimdilik idare ediyoruz.Tamamen bir çözüm 1-2 hafta içersinde çıkar diyorlar.

Bu arada benim taktiğin asıl sahibi olan Murat Durgun'a bir mesaj gönderiyorum.Gerçi dün msnden söyledim ama.İlk önce Arda'yı bir hiç uğruna satıp,ardından Chelsea uğruna Galatasaraydan vazgeçen kişinin burada işi yoktur.

Bu mesajdan sonra vicdan azabı duydum ve Galatasaray'a geri döndüm.

Chelsea'ye gitmeden önceki oyunumu kaydetmiştim ayrı bir yerde.

Galatasaray gibisi yok ... :cool:
  9. 16.12.2008, 22:12 Mesaj #594

Murat Durgun, post: 27133 Nickli Üyeden Alıntı

Ne kadar sevinsem az. Alınacak çok kupa var daha.
  10. 16.12.2008, 22:16 Mesaj #595

Murat Durgun, post: 27133 Nickli Üyeden Alıntı

Helal Murat kupalar istiyoruz Chelsea de neymiş
  11. 16.12.2008, 22:19 Mesaj #596
    Linderoth u Marsilyaya sattım sezon ortasın da gidecek lincolnüde istiyorlar bakalım Aq lı bir adam varya ona teklif verdim Gelecekmi bakalım Brde bir Adam diyordunuz Kreison muydu kerison muydu ne o adamın mevkisi falan ne onu alayım olmazsa
  12. 16.12.2008, 23:36 Mesaj #597
    Aylardır fm oynıycağım anı bekliyodum.O an geldi çattı 1 gün müthiş bi keyifle oynadım.Ertesi gün oyun bozuldu.Nedense her kısmı normal ama maçları açarken donuyo ve bi daha düzelmiyo.82 kere tekrar yükledim sorun gitmedi.Çözüm önerebilecek bi renkdaş varsa harika olur.Zor durumdayım anlayın
  13. 17.12.2008, 15:17 Mesaj #598
    Eveeeeet. İlk defa bir sezonu bitirebildim sonunda FM 2009 ile.

Hemen kısaca özetleyeyim. İlk sene CL'de gruplara kaldım. Liverpool'u eleyerek. Orada 1-0 yenildim fakat burada 50. dakikada 10 kişi kalmama rağmen aslan Hoarau sayesinde 3-0 gibi net! bir skorla Liverpool'u yalnız yürüme konusunda başarılar diledim.

Daha sonra gruplarda Real Madrid, Roma ve Sporting Lizbon geldi. Real Madrid'e kendi evimde 3-0 mağlup oldum. Deplasmanda 1-0 yendim. Ayhan Akman'ın ilk ve son oynadığı maçtır bu maç. Golün asistini yapmıştı. Neyse Roma iki maçta da dağıttı beni. Totti sağolsun. Sporting'i kendi evimde yenip deplasmanda berabere kalmam sonucu 3. olarak UEFA yoluna gittim. UEFA'da da Sevilla'nın Kanoute'sini durduramayınca anamın ligine dönüş bileti ayarladım. Ligde müthiş bir istikrar tutturarak 30. haftaya kadar hiç yenilmedim. 25 galibiyet - 5 beraberlik. Derken Mustafa Denizli arkasındaki milyon adet kartal ile beni İnönü'de 5-2'lik bir bozguna uğrattı. Servet sağolsun 2 golün asistini bizzat yaptı.

Efendime söyleyeyim bu mağlubiyet beni durduramadı. Ligde ve Türkiye Kupası'nda şampiyon oldum. Kupa finalinde Beşiktaş'ı 1-0'lık skorla ve kaba etimde oluşan ter damlalarıyla ezdim. Bir ara baktım oradan nefes alıyorum. Öyle rahattım ki maçta(!)

2. sezon Mata gibi bir yıldızı kaybedince depresyona girip tüm ayrılırım abi ben bu takımdan diyenleri sattım. Yerlerine oyuncular aldım. Neyse efendim. Transferlerimin resimlerini şeyettim. Bakabilirsiniz;

1. Sezon Transfer Raporu:

2. Sezon Transfer Raporu:

Bu sene Süper Kupa'yı Beşiktaş'a kaptırdım. Adamlar çok ters geliyor bana yahu. Yenemiyorum bir türlü şöyle rahat rahat. Tello hıyarının bana attığı frikik gollerinin haddi hesabı yok zaten.

CL gruplarında ise bu sene Basel, Juve ve tanıdık sima Sevilla geldi.

Bakalım neler olacak bu sene.
  14. 17.12.2008, 15:43 Mesaj #599
    orkun yüzyılın kazığı olmuş

edit : ben onu 6m euro zannetmiştim meğerse dolarmış olsun yinede fena fiyata gitmemiş.yiyorsa orda sinir krizi geçirsin bakalım valla "monster baptista" hakan şükür e benzemez,iki dakkada suyunu çıkarır
  15. 17.12.2008, 16:03 Mesaj #600

Fırat Parlar, post: 28105 Nickli Üyeden Alıntı

orkun yüzyılın kazığı olmuş

edit : ben onu 6m euro zannetmiştim meğerse dolarmış olsun yinede fena fiyata gitmemiş.yiyorsa orda sinir krizi geçirsin bakalım valla "monster baptista" hakan şükür e benzemez,iki dakkada suyunu çıkarır

Orkun ilk 11'de oynuyor yalnız Roma'da. Geçen sene bana karşı bir maçta oynamıştı.

Aslında Linderoth için 12 milyon $'a anlaşmıştım Everton'la. Fakat Linderoth reddetti. Lincoln'de 15 milyon $'lık teklifi reddedince hesaplarımdan daha düşük miktarlara sattım bu iki adamı.

Hoarau müthiş bir santrafor bu arada. Çok istikrarlı gol atıyor.