1. 31.01.2009, 14:31 Mesaj #1006
    Cevap: Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası...

3.kez Şampiyonlar Ligi'ni kazanan Galatasaray'da hareketli saatler yaşanıyor !

Tarihinin en başarılı sezonlarından birini yaşayan sarı-kırmızılılarda 5 futbolcunun takımdan ayrılmak üzere olduğu konuşuluyor.

Fotospor

------------------------------------------------------------------

Dimitar Berbatov Arsenal'de !

Galatasaray'a Man.Utd'den 9.25 M €'ya gelen Bulgar oyuncu tam 12 M €'ya tekrar İngiltere yolunu tuttu.Arsenal resmi sitesinden yapılan açıklama da futbolcu için ödenecek bonservis bedeli ve ödeme biçimi hakkında bilgi verildi.

DHA

Mesut Özil Stuttgart'ta !

Geçtiğimiz yıl Werder Bremen'den çok az bir bonservis bedeliyle takıma katılan oyuncunun sarı-kırmızılılarda forma şansı bulamadığı için bir süredir kulüpten ayrılmak istediği kulislerde konuşuluyordu.Bugün Stuttgart ile pazarlık masasına oturan Galatasaraylı yöneticiler anlaşmaya vardı ve Mesut kendini 3 yıllığına Stuttgartlı yapan sözleşmeye imza attı.Galatasaray'ın bu transferden 3 milyon € alacağı öğrenildi.

AA

Sabri ve Giray Kaçar Frankfurt'ta !

Her fırsatta Galatasaray'da oynamadıkları için mutsuz olduklarını söyleyen iki futbolcu için Frankfurt toplam 11 milyon €'luk teklifte bulundu.Galatasaraylı yöneticiler de teklifi geri çevirmeyerek Almanlarla anlaşmaya vardı ve Sabri ile Giray'ı Frankfurt'a verdi.

DHA

----------------------------------------------------

Galatasaray'da transfer harekatı !

4 futbolcusunun kulüple ilişkisini kesen Galatasaray'ın fazla forma şansı bulamayan Renato Augusto'yu da satış listesine koyduğu bildirildi.Bu futbolcuyu da satıp Avrupa'da ses getirecek 2 transfer yapmayı hedefleyen Galatasaraylı yöneticilerin isimleri sır gibi sakladıkları öğrenildi.

2. 31.01.2009, 14:57 Mesaj #1007

Renato Augusto Valencia'da !

Galatasaray'ın satış listesine koyduğu genç oyuncu için sarı-kırmızılılara 15 milyon € vermeyi kabul eden Valencialı yetkililer,oyuncu ile de anlaşarak transferi resmiyete kavuşturdu.Galatasaray'da bir yıl oynayan ve yeterli forma şansı bulamayan R.Augusto,Valencia'ya imza attığı için mutlu olduğunu ama bir gün Galatasaray'a dönmek istediğini söyledi.

sporx.com

-------------------------------------------------------------------

Ve Ronaldinho Galatasaray'da !

Galatasaraylı yöneticiler transfer perdesini 32'lik süperstarla açtı.Milan takımıyla aynı otelde kamp yapan Galatasaray'da Haldun Üstünel,Murat Durgun ikilisinin transferi Galliani ve Berlusconi ile lobide batak oynarken bitirdikleri öne sürülüyor.Ronaldinho ile 2 yıllık sözleşme imzalayan Galatasaray,Milan'a futbolcu için tam 5.75 milyon € ödeyecek.Ronaldinho'nun Galatasaray'da 80 numaralı formayı giyeceği öğrenildi.

DHA

-----------------------------------------------------------------

İkinci bomba'da İtalya'dan !

Perdeyi Ronaldinho ile açan Galatasaray transferde hız kesmedi.Ronaldinho transferinden 1 gün sonra da Interli yetkililerle bir araya gelen HÜ & MD ikilisi görüşmeyi 15 dakikada bitirerek İtalya'nın genç yeteneği Mario Balotelli'yi sarı-kırmızılı renklere bağladı.Balotelli için kesenin ağzını açan yönetim,Inter'e 12 milyon € ödeyecek.

AA

-----------------------------------------------------------------------

Taraftarın beklentisi sürüyor !

Ronaldinho ve Balotelli transferleriyle havalara uçan taraftar,Renato Augusto'nun gitmesiyle orta sahaya bir isim bekliyor.Taraftarların istediği oyuncu ise Atletic Bilbao'lu Javi Martinez.Murat Durgun'un da geçmiş fm serilerinden beğendiği İspanyol oyuncunun transfer için tek engel ise yabancı sınırı.Galatasaray şuan da kadrosunda 8 yabancı oyuncu bulunduruyor.Taraftarın tek umut ışığı Daniel Aquino'nun peşindeki Barcelona olsa da M.Durgun'un Aquino'yu satma olasılığının çok az oluşu bu umutları da suya düşürüyor.

Fanatik
  3. 31.01.2009, 14:57 Mesaj #1008

Galatasaray, Altay'ın golcü yıldızı Şehmuz Özer'le anlaştı! FTK grup maçında Galatasaray'a attığı süper gol sonrası GS'nin teknik kadrosu tarafından ilgiyle izlenen Şehmuz 250.000 $ karşılığı sarı kırmızılı ekiple sezon sonuna kadar anlaşma imzaladı..

Fotomaç

4. 31.01.2009, 15:15 Mesaj #1009

Hmm öyle mi?

Ben de ManU transferlerini koyayım o zaman!
  5. 31.01.2009, 15:17 Mesaj #1010

Ronaldinho'yu bende aldım oda transfer mi?
  6. 31.01.2009, 15:17 Mesaj #1011

3.kez Şampiyonlar Ligi'ni kazanan Galatasaray'da hareketli saatler yaşanıyor !

Tarihinin en başarılı sezonlarından birini yaşayan sarı-kırmızılılarda 5 futbolcunun takımdan ayrılmak üzere olduğu konuşuluyor.

Fotospor

------------------------------------------------------------------

Dimitar Berbatov Arsenal'de !

Galatasaray'a Man.Utd'den 9.25 M €'ya gelen Bulgar oyuncu tam 12 M €'ya tekrar İngiltere yolunu tuttu.Arsenal resmi sitesinden yapılan açıklama da futbolcu için ödenecek bonservis bedeli ve ödeme biçimi hakkında bilgi verildi.

DHA

Mesut Özil Stuttgart'ta !

Geçtiğimiz yıl Werder Bremen'den çok az bir bonservis bedeliyle takıma katılan oyuncunun sarı-kırmızılılarda forma şansı bulamadığı için bir süredir kulüpten ayrılmak istediği kulislerde konuşuluyordu.Bugün Stuttgart ile pazarlık masasına oturan Galatasaraylı yöneticiler anlaşmaya vardı ve Mesut kendini 3 yıllığına Stuttgartlı yapan sözleşmeye imza attı.Galatasaray'ın bu transferden 3 milyon € alacağı öğrenildi.

AA

Sabri ve Giray Kaçar Frankfurt'ta !

Her fırsatta Galatasaray'da oynamadıkları için mutsuz olduklarını söyleyen iki futbolcu için Frankfurt toplam 11 milyon €'luk teklifte bulundu.Galatasaraylı yöneticiler de teklifi geri çevirmeyerek Almanlarla anlaşmaya vardı ve Sabri ile Giray'ı Frankfurt'a verdi.

DHA

----------------------------------------------------

Galatasaray'da transfer harekatı !

4 futbolcusunun kulüple ilişkisini kesen Galatasaray'ın fazla forma şansı bulamayan Renato Augusto'yu da satış listesine koyduğu bildirildi.Bu futbolcuyu da satıp Avrupa'da ses getirecek 2 transfer yapmayı hedefleyen Galatasaraylı yöneticilerin isimleri sır gibi sakladıkları öğrenildi.

7. 31.01.2009, 15:17 Mesaj #1012

Renato Augusto Valencia'da !

Galatasaray'ın satış listesine koyduğu genç oyuncu için sarı-kırmızılılara 15 milyon € vermeyi kabul eden Valencialı yetkililer,oyuncu ile de anlaşarak transferi resmiyete kavuşturdu.Galatasaray'da bir yıl oynayan ve yeterli forma şansı bulamayan R.Augusto,Valencia'ya imza attığı için mutlu olduğunu ama bir gün Galatasaray'a dönmek istediğini söyledi.

sporx.com

-------------------------------------------------------------------

Ve Ronaldinho Galatasaray'da !

Galatasaraylı yöneticiler transfer perdesini 32'lik süperstarla açtı.Milan takımıyla aynı otelde kamp yapan Galatasaray'da Haldun Üstünel,Murat Durgun ikilisinin transferi Galliani ve Berlusconi ile lobide batak oynarken bitirdikleri öne sürülüyor.Ronaldinho ile 2 yıllık sözleşme imzalayan Galatasaray,Milan'a futbolcu için tam 5.75 milyon € ödeyecek.Ronaldinho'nun Galatasaray'da 80 numaralı formayı giyeceği öğrenildi.

DHA

-----------------------------------------------------------------

İkinci bomba'da İtalya'dan !

Perdeyi Ronaldinho ile açan Galatasaray transferde hız kesmedi.Ronaldinho transferinden 1 gün sonra da Interli yetkililerle bir araya gelen HÜ & MD ikilisi görüşmeyi 15 dakikada bitirerek İtalya'nın genç yeteneği Mario Balotelli'yi sarı-kırmızılı renklere bağladı.Balotelli için kesenin ağzını açan yönetim,Inter'e 12 milyon € ödeyecek.

AA

-----------------------------------------------------------------------

Taraftarın beklentisi sürüyor !

Ronaldinho ve Balotelli transferleriyle havalara uçan taraftar,Renato Augusto'nun gitmesiyle orta sahaya bir isim bekliyor.Taraftarların istediği oyuncu ise Atletic Bilbao'lu Javi Martinez.Murat Durgun'un da geçmiş fm serilerinden beğendiği İspanyol oyuncunun transfer için tek engel ise yabancı sınırı.Galatasaray şuan da kadrosunda 8 yabancı oyuncu bulunduruyor.Taraftarın tek umut ışığı Daniel Aquino'nun peşindeki Barcelona olsa da M.Durgun'un Aquino'yu satma olasılığının çok az oluşu bu umutları da suya düşürüyor.

Fanatik
  8. 31.01.2009, 15:26 Mesaj #1013

Kun, Man Utd'de!

Carlos Tevez'in 3 ay sahalardan uzak kalacağı haberleri üzerine yıldız forvet arayışlarına başlayan Kaan Aslan, bu mevkiiye ampiyonlar Ligi'nde oynamayan oyuncuların arasından Kun Agüero'yu uygun gördü.

Agüero, yıllık 5m karşılığında Man Utd ile anlaşırken; Atletico Madrid bu transferden 59 milyon euro kazandı.

Riise Old Tafford'a Ayak Bastı!

Sezon başında Evra'yı 33m'e Milan'a satan ve bu mevkiiye Brown'ı koyarak sezona başlayan Man Utd., Brown'un bu mevkii için yeterli olmadığını gördü ve Roma'dan 30m karşılığında Riise'yi renklerine bağladı.

5 yıllık kontrata imzasını çakan Riise ise, bu transferden 4m kazanacakken "Bir gün Old Trafford'a bu onurlu ve gururlu formayla adım atacağımı biliyordum. Şu an çok mutluyum" dedi.

Yeni hiper mega süper yıldız kim olacak?

Scholes'in Rooney - Agüero ikilisini iyi besleyemediğini düşünen Kaan Aslan, bu mevkii için de bir oyuncu alacaklarını belirtti. Adayları şu an için söylemeyen Aslan, "Taraftarlarımız bize güvensin. Alacağız dediysek alacağız. Para nedir ki? Denizde kum bizde para" şeklinde bir açıklama yaptı.

Ancak bu açıklamadan sonra boş durmayan BBC, bu yıldızları öğrendi. İşte o kutsal formayı giymeye aday 3 süpermegayıldız!

Ronaldinho - Silva - Kaka

9. 31.01.2009, 15:30 Mesaj #1014

Yalnız sen ManU'ya alıyorsun,böyle de birşey var.
  10. 31.01.2009, 15:33 Mesaj #1015

Bu tepkiyi vereceğinizi biliyordum

Ancak, Galatasaray'da başarılı olup ManU'ya gittim. Bu da benim tesellim
  11. 31.01.2009, 15:36 Mesaj #1016

Kaan Aslan, post: 85512 Nickli Üyeden Alıntı

Bu tepkiyi vereceğinizi biliyordum

Ancak, Galatasaray'da başarılı olup ManU'ya gittim. Bu da benim tesellim

Onla ne alakası var,aynısını geçen yıl bende yaptım.ManU'ya gelen oyuncularla Galatasaray'a gelen oyuncular farklı,bunu söylemek istiyorum.
  12. 31.01.2009, 15:38 Mesaj #1017

Farklı olan tek şey oyuncuların klüplere bakış açısı. Riise Galatasaray'a gelmek istemiyordu, açıklamasına bak...

Murat Durgun, post: 85516 Nickli Üyeden Alıntı

Onla ne alakası var,aynısını geçen yıl bende yaptım.ManU'ya gelen oyuncularla Galatasaray'a gelen oyuncular farklı,bunu söylemek istiyorum.

13. 31.01.2009, 15:40 Mesaj #1018

İki menajer arasındaki üstünlük rekabeti başlamış anlaşılan

##

Onu bunu bilmemde Ronaldinho,Kaka vs isimlerin arasında Can Efe'nin eklediği Şehmuz biraz komik kaçmış.-yanlış anlama usta sakın-
  14. 31.01.2009, 15:41 Mesaj #1019

Kaan Aslan, post: 85523 Nickli Üyeden Alıntı

Farklı olan tek şey oyuncuların klüplere bakış açısı. Riise Galatasaray'a gelmek istemiyordu, açıklamasına bak...

Ben ne diyorum
  15. 31.01.2009, 15:43 Mesaj #1020

Oyuncular farklı diyorsun... Ben de bakış açıları farklı diyorum

Murat Durgun, post: 85516 Nickli Üyeden Alıntı

Murat Durgun, post: 85528 Nickli Üyeden Alıntı

Ben ne diyorum