1. 15.05.2009, 13:31 Mesaj #1231
    Cevap: Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası...

yha ben bişi dicem bu fmde ben herzaman ilk once gsyi aliom .şampıon oluom. ama bana takımlardan hiç teklif gelmio. acaba ben mi yanliş yere giriyom yhada nasil olluo bilmiom valla. bide oyunculara oyle uçuk teklifler de gelmiyo. ustelik oynttiğm oyuncular mesela forvet oyuncusu sezonu 30 golden aşaği bitirmeyip en az 20 de asistt yapıo .ama şu ana kadar gelen en buyuk teklif 12 milyon euro civarinda. nasil olacak bu iş bi yardimci olan varsa olsun.....
  2. 15.05.2009, 13:51 Mesaj #1232

Osman Korkmaz, post: 204645 Nickli Üyeden Alıntı

En az 4-5 kere tekrar yüklettim ama çıkmadı o seçenek Doğancan'da

Oyunu silin. İnterneti kapatın ve oyunu yükleyin. O zaman çıkıyor.
  3. 15.05.2009, 14:23 Mesaj #1233

taner yıldız, post: 208450 Nickli Üyeden Alıntı

yha ben bişi dicem bu fmde ben herzaman ilk once gsyi aliom .şampıon oluom. ama bana takımlardan hiç teklif gelmio. acaba ben mi yanliş yere giriyom yhada nasil olluo bilmiom valla. bide oyunculara oyle uçuk teklifler de gelmiyo. ustelik oynttiğm oyuncular mesela forvet oyuncusu sezonu 30 golden aşaği bitirmeyip en az 20 de asistt yapıo .ama şu ana kadar gelen en buyuk teklif 12 milyon euro civarinda. nasil olacak bu iş bi yardimci olan varsa olsun.....

1 yıl içinde olmuyor genellikle 2-3 sene içinde teklif geliyor. Bende öyle oldu en azından ilk önce Villareal'den sonra Zaragoza'dan sonra İsveç Milli takımından, sonra her giden büyük takım hocalarının yerine ismim geçiyordu.. Anlayacağın üzere biraz zaman lazım.

Oyuncuyu pahalıya satmak derken yine 3. sezonumda Fellaini'yi aldım 20 mio €, daha sonra 40 mio € Real'e sattım. Carlos Eduardo'yu 7 mio € ya aldım yine Real'e 30 mio € ya sattım. Ancak bu tip şeyler klüp başarılarının yanında geliyor bence.
  4. 15.05.2009, 14:54 Mesaj #1234

İlginç.

Sabri Maçın yıldızı ! ...
  5. 15.05.2009, 14:58 Mesaj #1235

Burak Eren, post: 204643 Nickli Üyeden Alıntı

[IMG][/IMG]

Ligde önüme geleni eziyorum.

Abi Gökhan Zan gereksiz transfer olmuş sanki.
  6. 15.05.2009, 15:10 Mesaj #1236

Gökhan Zan gereksiz transfer değil benim bankom
  7. 15.05.2009, 15:17 Mesaj #1237

Sakın yönetimden ek bütçe istemeyin.Adnan Polat beni kovdu.Allah'tan oyunu kaydetmedim.Bu arada Bjk Gscimbom'dan neredeyse bütün oyuncuları aldı.Ben de 4-5 oyuncu kaptım.Uefa Kupası'nda yarı finaldeyim.Türkiye Kupası'nda finaldeyim.Lig'de liderim.Bu arada resimleri sezon bittiğinde koyacağım.
  8. 15.05.2009, 17:29 Mesaj #1238

Yapmayın bunu.Adnan Polat şu zamana kadar oynadığım takımlardaki en bonkör başkanlardan biriydi.Para olmadığı halde yaptığım transferleri hep kabul etti. 5 milyon sınır varsa 10 milyonluk transfer falan yapmıştım.Hey gidi.Özendim şimdi Galatasarayla save kurmaya.
  9. 15.05.2009, 19:03 Mesaj #1239

!
  10. 15.05.2009, 19:29 Mesaj #1240

taner yıldız, post: 208826 Nickli Üyeden Alıntı

beyler.yardm edersnz. ben bu fM de oyunu değişik oynuorm. topu aldM Mi sadece gole gidiorun .. her maç 10 15 golle bitiyo. forvet oyuncular gelişio da defansda tq yoq nedendr??yardiMc olun lutfen.. br de bu altyap konusunda becereMiorM. bende galatasarayin alt yapisini bile bulaorum.nasl yapilio yardimci olursaniz sevnrm....

Hangi oyundan bahsediyorsun.Hiç birşey anlamadım.Türkçemizi katletmişsin...
  11. 15.05.2009, 22:32 Mesaj #1241

beyler hepinizden ozur dilerim. klavyede sorun var .. ı ; i ve m harfleri basmiyo . bende kes yapştr yapmak zorunda kaldim.. çok uzun ve zahmetli oldu da ondan boyle harfleri yarim yamalak yapmak zorunda kaldm. anlaşilmio mu gercekten.... ozur dilerim sizden surcu lisan ettik biraz affola... yardimci olursaniz çok makbule gecer
  12. 17.05.2009, 14:53 Mesaj #1242

Ligin son haftasında aldım şampiyonluğu

Bu arada benim Chelsea’ye sattığım Valdes’i Galatasaray renklerine katmış.

Takımda bir revizyona gidicez. 2010/2011 sezonuna giriyoruz ve artık yaş ortalamasını düşürmemiz gerekiyor.

30 yaş üstü oyuncularla vedalaşıcaz büyük olasılıkla çok büyük bir kadromuz var çünkü, rotasyon çok geniş..
  13. 17.05.2009, 16:34 Mesaj #1243

Bende Barça ile başlamıştım da Anıl emmi'nin ballandıra ballandıra anlattığı Galatasaray kariyeri sayesinde tekrar küllerinden doğan sarı-kırmızı sevdamla bırakıverdim Barcelona'yı.Yeni kariyer açtım Galatasaray ile.Bu sefer uzun metrajlı olacak,bundan eminim.

Bu " riskli maça çıkmadan önce save'le,yenilirsen tekrar girersin " olayını yapmadığım kariyer sayısı azdır.Belki 1 belki 2 .. İşte bu kariyerimde onlardan biri oldu.

Transfer sezonumda kadroma sadece Appiah'ı kattım,o da bildiğiniz gibi bedava zaten.Başka futbolcu satmadım.Gelecek yıl için 1 transferim var,Temmuz'da geliyor.(yaş sorunu ) Ona da 100.000 € saydım,o kadar.

Tüm bu gelişmelerin devamında Şampiyonlar Ligi ön elemesi kurasında Spartak Moskova'yı çektik.Kolay gibi görünen bu kura hiçte beklediğimiz gibi olmadı,malesef elendik.Takım oturmamıştı,sakatlarımız vardı vs vs ... Bahane çoktu,Şampiyonlar Ligi'nden elenmiştik ama önümüzde daha hedeflerimiz vardı.Lig,Türkiye Kupası ve UEFA Kupası .. Uefa ön elemesinde de Wolfsburg geldi,önceki eşleşmemiz gibi olmamıştı,bu sefer eleyen taraf biz olmuş Dortmund,Rapid,Braga ve Panathinaikos'lu grupta kendimize yer bulmuştuk.İlk 2 maçımızı berabere bitirerek gruptan çıkma umutlarını zayıflatmıştık ama yılmamıştık.Neyse ki kalan iki maçta istediğimiz skorları alıp gruptan çıkmayı başardık.

Sırasıyla PSV,Udinese,Paris SG ve Liverpool gibi takımları eleyip finale çıkmayı başarmıştık.UEFA Kupası dışında oynadığımız diğer kulvarlar olan TSL ve TK'nda da iyi sonuçlar alıyorduk.Ligde 3 hafta önceden şampiyonluğumuz ilan ettik,Türkiye Kupası'nı da finalde BJK'yi 2-0 yenerek aldık.

UEFA Kupası mı noldu ? Final maçı az sonra Manchester City ile.

Saldır Galatasaray ..
  14. 17.05.2009, 18:25 Mesaj #1244

Yeni sezona geçtim.Bu sezon hedefim Avrupa'dan bir kupa getirmek.Şuan CL'de gruplardan çıktım.

15. 18.05.2009, 01:09 Mesaj #1245

Tesadufün böylesi