1. 07.06.2009, 17:44 Mesaj #1456
    Cevap: Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası...

arkadaslar ben oyunu indirdim herseyi yaptim oyunu acmak istedigimde error football manager 2009 is already running diyor lutfen yardim edin?
  2. 07.06.2009, 17:46 Mesaj #1457

2012/2013 sezonuna girerken Galatasaray.En yaşlı oyuncum Maxi Rodriguez,onu da bu yıl rotasyonda kullanırım diye aldım.Oyuncuların çoğunu tanımayabilirsiniz,doğaldır.Keşiflerimdir,oyun un kendi yarattığı futbolculardır ama hepside çok iyi oyunculardır,şüphe etmeyiniz.

İşte o bahsettiğim oyunculardan biri Mustafa Kurtulmuş,Manisaspor'dan bedavaya aldım.

Bir diğeri ; Selçuk Öksüz.Mehmet Topal'ı Roma'ya 10 milyon €'ya satarken güvendiğim genç isim.Çok kraldır.

2 yıldır Şampiyonlar Ligi'ni kazanıyoruz,ligi kimselere bırakmadık göreve geldiğimizden beri.Alamadığım tek kupa Süper Kupa,2 yıldır kaybediyoruz.Türkiye Kupası'nda da firesiz gidiyorduk ama geçtiğimiz sezon malesef Beşiktaş'a 4-1 kaybettik.Takımın başında aldığım en farklı mağlubiyet buydu,yanlış hatırlamıyorsam.

Falan filan,özetle böyle.
  3. 07.06.2009, 20:33 Mesaj #1458

Murat ilk sezon avrupa kupası maçlarının fikstürünü koyabilir misin ?
  4. 07.06.2009, 20:43 Mesaj #1459

Can Akkaya, post: 263704 Nickli Üyeden Alıntı

Murat ilk sezon avrupa kupası maçlarının fikstürünü koyabilir misin ?

İlk sezon almışım yahu Süper Kupa'yı.O kadar çok zaman geçti ki,hatırlayamamışım.

3 kez oynamışız,1 kez kazanmışız,o kadar iyi değil.

ilk sezonumda sadece bedavaya Appiah'ı aldığımı,geriye kalan kadroyu koruduğumu belirtmek isterim.
  5. 07.06.2009, 20:54 Mesaj #1460

arkadaslar biri bana lutfen acil yardim etsin fm2009 M. Rasit unver adli mod dan

link aldim hepsini indirdim 1dosya da cikartim hespini sonra da setup yaptim, oyunu kurdu ama fm.exe çalistirdigimda açilmiyor ve diyor ki : fm2009 is already running, bakiyorum gorev merkezine orda fm.exe diye birsey yok lutfen biri bana da fm2009 u indirmek icin iyi link atsin yada yardimci olsun
  6. 07.06.2009, 21:07 Mesaj #1461

Murat,

Bu kadar büyük başarılar yakalayıpda büyük yıldızlar almaman çok ilginç geldi.
  7. 07.06.2009, 21:11 Mesaj #1462

Can Akkaya, post: 263777 Nickli Üyeden Alıntı

Murat,

Bu kadar büyük başarılar yakalayıpda büyük yıldızlar almaman çok ilginç geldi.

Hiç bir Galatasaray kariyerimde takımıma büyük isim almamaya çalışırım.Alsam da yaşlıdır,genellikle forma satışı için yaptığım transferlerdir.

Mata,Teixeira,Laurito,Mascio,Ramires,Gerson inanılmaz futbolcular.Aynı şekilde yerliler de öyle.Hepsinin peşinde Real,Barcelona,Inter,Milan,Juve,Bayern,Liverpool gibi takımlar var.Teklifler geliyor devamlı,bazılarını satıyorum bazılarını tutuyorum.

Aslında bu sezon yıldız oyuncu almaya niyetlendim,Okan Çelik şahit.Kanatlara oyuncu arıyordum,Real Madrid ile Robben için anlaştım,adam gelmek istemedi.Quaresma,Bentley falan derken Maxi Rodriguez'i aldım Atletico'dan.Gayet iyi özellikleri var,tecrübeli,güzel de oynuyor.

Balotelli ile de anlaşmıştım ama o adamı oynatmak ister,yedek kaldığında sorun çıkartır diye son anda vazgeçtim.

Kadroda isimleri size yabancı gelen Türk oyuncuların hepsinin de çok iyi profilleri var,oyunun regenleri,kaliteli futbolcular.Ben bu oyunu böyle oynamayı seviyorum açıkçası.

Bu kariyerden önce Barcelona ile açmıştım oyunu.İlk sezon oynadım falan,transfer döneminde Ronaldo ile Agüero'yu transfer ettim.Ronaldo - Agüero - Messi hattıyla oynuyordum ama sarmıyordu.Bu benim tarzım değildi,bende gittim tekrar Galatasaray ile başladım oyuna.
  8. 07.06.2009, 21:16 Mesaj #1463

Şu anda C.Ronaldo felan gelmek istiyordur herhalde. 2 Kere CL filan bütçe tavana vurmuştur ?
  9. 07.06.2009, 21:18 Mesaj #1464

Can Akkaya, post: 263792 Nickli Üyeden Alıntı

Şu anda C.Ronaldo felan gelmek istiyordur herhalde. 2 Kere CL filan bütçe tavana vurmuştur ?

Bütçe tavana vurdu,takım finansal olarak çok iyi durumda da Adnan Polat acayip cimri.41 milyon € transfer bütçesi verdi yahu.

İdareli kullandım bende,3-4 tane genç futbolcu,Maxi Rodriguez,bedavaya Sergio Asenjo.

Bunun dışında Neymar'ı 23 milyon €'ya Real Madrid'e,Aydın'ı 6 milyon €'ya Porto'ya yolladım.Bunun dışında sattığım oyuncularda var,totalde 42 milyon € gelir sağladık transferden.Harcadığımız para ise sadece 19,5 milyon €.
  10. 07.06.2009, 21:26 Mesaj #1465
    Cevap: Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası

Bence örneğin 40 mio € peşin, atıyorum 50 lig maçından sonra xx mio € vererek C.Ronaldo'yu Messi gibi adamları almalısın. Tabi bu benim düşüncem.

-------Villa----------

C.Ronaldo-Kaka-Messi

----Ekici--Veloso----

Vargas--Regen:p--Regen--UğurU

-------Sinan-----------

Regen dediğim yerlere Türkiye'den çıkan öküz gibi özelliklere sahip canavarlar olur onlardan koyabilirsen. Bu kadro bildiğin gelmiş dünyanın geçmiş en iyi kadrosu olur.

Pardon yedi kişi olmuş, Ramos'un yerine Uğur koyalım mesela..
  11. 07.06.2009, 21:29 Mesaj #1466

Can Akkaya, post: 263811 Nickli Üyeden Alıntı

Bence örneğin 40 mio € peşin, atıyorum 50 lig maçından sonra xx mio € vererek C.Ronaldo'yu Messi gibi adamları almalısın. Tabi bu benim düşüncem.

-------Villa----------

C.Ronaldo-Kaka-Messi

----Ekici--Veloso----

Vargas--Regen:p--Regen--S.Ramos

-------Sinan-----------

Regen dediğim yerlere Türkiye'den çıkan öküz gibi özelliklere sahip canavarlar olur onlardan koyabilirsen. Bu kadro bildiğin gelmiş dünyanın geçmiş en iyi kadrosu olur.

Can,

İnan bana sarmıyor şöyle kadrolarla oynamak.Benim Ronaldo'm Teixeira,Kaka'm Arda,Messi'm Mata,Villa'm da Laurito.

Sana da tavsiye ederim bu elemanları,özellikle de LAURİTO !
  12. 07.06.2009, 21:49 Mesaj #1467

Hocam söylediğin oyuncuların hepsini almışlığım var diğer kariyerlerimde. Ancak ben bir yerde yanlış yapıyorum, böyle kariyerleri inceleyecerek onu bulmaya çalışıyorum.

Bu sezon ilk sene olduğu için Şl elemesiyle başladım. Rakip güçlü Juventus'du. Kesinlikle eleniceğimi düşünüyordum. Ancak Juve'yi durdurmak için Rakip Takım Talimatlarında iki kanat oyuncusunu ve iki forvetini tutturdum.

Arda'ya da free role ve topla oynama dedim. Bu arada Arda MC olarak oynattım. Çokda iyi oynadı. İlk maç (D) 0-0, 2. maç (E) 2-0 olmak üzere eledim.

Şimdi Cl'de gruplardan 2. olarak çıktım. Ve Rakibim ManU, bakalım nolucak. Bu arada seninde önere bileceğin bir şeyler varsa söylemeni isterim.

Bu arada Meira inanılmaz kötü maçlar çıkardı neredeyse her Avrupa maçında penaltı yaptırdı. O yüzden satma kararı aldım ve sattım.

Taktiğimde 4-3-3 Standart bu arada.
  13. 07.06.2009, 21:51 Mesaj #1468

Ümit_yavas, post: 263755 Nickli Üyeden Alıntı

arkadaslar biri bana lutfen acil yardim etsin fm2009 M. Rasit unver adli mod dan

link aldim hepsini indirdim 1dosya da cikartim hespini sonra da setup yaptim, oyunu kurdu ama fm.exe çalistirdigimda açilmiyor ve diyor ki : fm2009 is already running, bakiyorum gorev merkezine orda fm.exe diye birsey yok lutfen biri bana da fm2009 u indirmek icin iyi link atsin yada yardimci olsun

Bak ctrl+alt+del yap sonra görev yöneticisine gir üstte 2. olan işlemlere tıkla ordaki fm.exe ye tıkla işlemi sonlandır de sonra oyuna gir...
  14. 07.06.2009, 22:16 Mesaj #1469

valla çok sagol yemin ediyorum 1gun bu aptal seyi nasil kapatrim diye ugrastim sagol bana link leri verdigin icin
  15. 07.06.2009, 23:12 Mesaj #1470

M.Rasit ÜNVER, post: 263868 Nickli Üyeden Alıntı

Bak ctrl+alt+del yap sonra görev yöneticisine gir üstte 2. olan işlemlere tıkla ordaki fm.exe ye tıkla işlemi sonlandır de sonra oyuna gir...

Bende hiç kimse cevap yazmazsa ben yazarım diyordum.