1. 16.07.2017, 02:49 Mesaj #4141

Melih Açıkgöz Nickli Üyeden Alıntı

biz neyine güvenip bu adamı istedikte destek olduk anlamıyorum

luce'nin oranları her daim 2 ve üzerinde..
  2. 16.07.2017, 02:50 Mesaj #4142

Melih Peker Nickli Üyeden Alıntı

deplasmanda 1 puanı banko zaten luce'nin
  3. 16.07.2017, 03:09 Mesaj #4143

Melih Peker Nickli Üyeden Alıntı

boyle oldugunu iddia etmek yanlis olacaktir
    bir kere 70 yasindaki adamla 39 yasindaki adam karsilastiriliyor
    luce ilk tdlik deneyimini milli takimda yasamis, 3 turnuvadan 1ine katilmislar ve grupta elenmis
    sonra dinamo bukresi calistirmis, orda zaten steaua ve dinamo anladigim kadariynan barca - real gibi ama steaua hep daha onde.
    burdan italyaya gitmis (45 yasinda), Pisa'yla kume dusmus, Brescia'yi 2 kere cikarip 2 kere dusurmus, Reggianada 13 macta 1 galibiyet alip kovulmus
    Ulkesine donup bu sefer Rapidin basina gecmis orda basarili olmus (yas 52) arada Intere gidip basarisiz olup tekrar Rapidde basarili olup oyle bize gelmis
    ondan sonra zaten bizde, shaktarda ve bjknin ilk sezonunda basarili. ama bjknin 2. sezonu ve zenit gibi seyler de var
    boyle bir recap yapmak istedim
  4. 16.07.2017, 03:13 Mesaj #4144

Hayri P. Cund Nickli Üyeden Alıntı

boyle oldugunu iddia etmek yanlis olacaktir
    bir kere 70 yasindaki adamla 39 yasindaki adam karsilastiriliyor
    luce ilk tdlik deneyimini milli takimda yasamis, 3 turnuvadan 1ine katilmislar ve grupta elenmis
    sonra dinamo bukresi calistirmis, orda zaten steaua ve dinamo anladigim kadariynan barca - real gibi ama steaua hep daha onde.
    burdan italyaya gitmis (45 yasinda), Pisa'yla kume dusmus, Brescia'yi 2 kere cikarip 2 kere dusurmus, Reggianada 13 macta 1 galibiyet alip kovulmus
    Ulkesine donup bu sefer Rapidin basina gecmis orda basarili olmus (yas 52) arada Intere gidip basarisiz olup tekrar Rapidde basarili olup oyle bize gelmis
    ondan sonra zaten bizde, shaktarda ve bjknin ilk sezonunda basarili. ama bjknin 2. sezonu ve zenit gibi seyler de var
    boyle bir recap yapmak istedim

sıkıntı tudor'un potansiyeli değil zaten , kulubün başarıya hasret ve sabır kaldırmayacak kadar zor durumda olması.

ben luce'nin bu yaşta başarılı olacağını da pek sanmıyorum , emekli maaşı almaya gelir anca.
  5. 16.07.2017, 03:27 Mesaj #4145
    Tudor icin olabilecek en kötü baslangic oldu bu. Bu turu burdan gecerse, durumu degisir ancak, yeniden kadrosunu kurma sansi bulur. Ama eger elenirsek, kanimca olusacak rüzgar, kendisini o boyuna posuna ragmen yikacaktir. Tudor hoca olarak cok deneyimsiz, ve ciddi eksiklikleri oldugu bir gercek. Östersunds macinda, takimi tam montaj sürecinde ve hazir olmadan yakalandi. Buna birde Tudor´un tecrübesizligi ve taktik ve stratejik hatalari eklendi. Takim genelinde ayni, ve skor yükünü ceken tüm oyuncular ise postaydi. Yerine oynayacak bir adam sakat, digerleri de daha bitmemis.

Mevcut takim ile yapamayacagi bir gercek. Yeni yapilacak transferler kanimca haberlerde gecen ve alinan isimlere göre, lig icin cok optimal adamlar. Oyuncu secimi bana göre cok iyi, reportajlarda söyledikleri de dogru. Ama mevcut sartlarda hocaligi eksik ki, en azindan su anki kadroya bunu uygulatamiyor.

Böyle Tudor gibi saha kenarinda saglam duruslu, otoriter, boylu poslu ve agresif bir hocanin basarili olmasini cok isterdim. Ancak takim elenirse, sezon basini bile göremeyebilir. Turu gecerse, yine ömrü pamuk ipligine bagli olacak, ve olasi bir kötü baslangicta yine yollanacak. Cünkü ilk basta güvenilecek bir yönetim yok. dursun hayatimda gördügüm en korkak insan.

nereye bakarsak, sonuc kaos cikiyor. Bari bu calkanti icinde dursunda yikilir. Taraftarin istemedigi, korkagin teki olan bu adamin gitmesi, en azindan taraftarlar arasi yeniden sinerji baslamasi icin elzem olacak.

Tudor´da giderse, kendisini bu sarki ile ugrlarim.

6. 16.07.2017, 11:23 Mesaj #4146
  7. 17.07.2017, 12:37 Mesaj #4147
  8. 17.07.2017, 12:39 Mesaj #4148
  9. 17.07.2017, 21:11 Mesaj #4149
    Sneijder'in 1 sene daha kalmasını istemiş sanırım. Sonra yönetimle ters düşmemek için ses etmemiş diye duyumlar vermiş Quakerboy

gitmesinin 1. nedeni Dursun Özbek gibi konuşmuş.
  10. 17.07.2017, 21:38 Mesaj #4150
    hocam inşallah başarılı olursun.
    . sen Galatasaray'ın hocasısın . senin başarısızlığın bazılarına zil takıp oynattıracak bayram edecekler ama sen bakma onlara. onlar Galatasaraylı değil bildiğin haindir.
    şu an taraftar olarak arkandayız bu sene ipler elinde sorumluluk sende .
  11. 17.07.2017, 21:57 Mesaj #4151
    tudor gitti diyebiliriz artık futbolcular hocayı bu kadar göndermeye yaklaşmışken bu fırsatı tepmez sonunda yine futbolcuya dayalı sistem kazanmış olacak
  12. 17.07.2017, 21:59 Mesaj #4152
  13. 17.07.2017, 22:09 Mesaj #4153

Fatih Uluışık Nickli Üyeden Alıntı

hocam inşallah başarılı olursun.
    . sen Galatasaray'ın hocasısın . senin başarısızlığın bazılarına zil takıp oynattıracak bayram edecekler ama sen bakma onlara. onlar Galatasaraylı değil bildiğin haindir.
    şu an taraftar olarak arkandayız bu sene ipler elinde sorumluluk sende .

bu ne simdi?
    bu takim icin dogru adam olmadigini bugüne kadar yaptiklari ile gösterdigini düsünen hain mi oluyor?

Ya siz bu kelimelerin anlamini falan mi bilmiyorsunuz?
  14. 17.07.2017, 22:15 Mesaj #4154
  15. 17.07.2017, 22:17 Mesaj #4155

Kenan Ünal Nickli Üyeden Alıntı

bu ne simdi?
    bu takim icin dogru adam olmadigini bugüne kadar yaptiklari ile gösterdigini düsünen hain mi oluyor?

Ya siz bu kelimelerin anlamini falan mi bilmiyorsunuz?

eleştirenlere birşey dememiş kenan, sırf tudor gitsin diye avrupadan elenmemizi isteyenleri kastetmiş
    ben öyle anladım.

Bu Konu için Etiketler

Etiket Bulutu.

Yukarı Git