1. 17.07.2017, 16:01 Mesaj #3361

Mehmet Arslaner Nickli Üyeden Alıntı

Doğrusu senin söylediğin ama ben sabırsız bir insanım, koskoca 1 sene ara veriyorlar eh haliyle insan hem olayları unutuyor hem de ilgisini kaybediyor. Son cümleyi niye yazdım bilmiyorum konuyla uzaktan alakası yok neyse

1 sene beklemek zulüm geliyor bana kardeşim o sebeple her türlü spoilerı okurum zerre umurumda olmaz, 8. sezon sızsın onu da tereddütsüz okurum.

Ben de sabırsız bir insanımdır kardeşim lakin sabırsızlığıma yenilip dizinin tadını kaçıracak hiçbir şey yapmam hele ki böylesine muazzam bir tv serisi için Bu kalitede yapımları her zaman bulamıyoruz o yüzden elimizden geldiğince tadını çıkarmamız lazım. Mesela sen bu sezona ait tüm senaryoyu biliyorsan benim aldığım kadar keyif alamayacaksın. Umarım ben de spoiler yemeden sezonu tamamlayabilirim. Biri çıkıp bir hainlik yapmaz umarım
  2. 17.07.2017, 16:05 Mesaj #3362

Erman Türker Nickli Üyeden Alıntı

Ben de sabırsız bir insanımdır kardeşim lakin sabırsızlığıma yenilip dizinin tadını kaçıracak hiçbir şey yapmam hele ki böylesine muazzam bir tv serisi için Bu kalitede yapımları her zaman bulamıyoruz o yüzden elimizden geldiğince tadını çıkarmamız lazım. Mesela sen bu sezona ait tüm senaryoyu biliyorsan benim aldığım kadar keyif alamayacaksın. Umarım ben de spoiler yemeden sezonu tamamlayabilirim. Biri çıkıp bir hainlik yapmaz umarım

Valla çok dikkatli olman lazım, burada kimse öyle bir şey yapmaz muhtemelen ama ekşi olsun, bazı haber siteleri olsun yapabilir her an bir şerefsizlik O sızan bilgiler bayadır var zaten yeni bir şey değil. Yanlış hatırlamıyorsam 6. sezon bittikten 1-1.5 ay sonra sızmıştı. Bir de o sızan senaryoyu kendi öngörüsüymüş gibi pazarlayanlar var haberin olsun sen en iyisi game of thrones ile ilgili hiç bir başlığı/konuyu okuma (burası hariç)

Bu arada sızan senaryo bölümlerde ne olacağını tamamen vermiyor ana hatlarını veriyor. Mesela bu bölümdeki olayların çoğu yoktu sızan senaryoda ama ana olaylar var, Arya şunu yapacak, Jon şuraya gidecek, şu ölecek vs gibi yani.

Bu sebeple öyle çok büyük bir kayıp yok yani... Ek olarak spoiler olacağı için söyleyemeyeceğim sebeplerden ötürü de çok büyük kayıp yok. Dizi bitince söylerim
  3. 17.07.2017, 16:14 Mesaj #3363

Aslan Karadağ Nickli Üyeden Alıntı

4. 17.07.2017, 16:18 Mesaj #3364

Erman Türker Nickli Üyeden Alıntı

Senaryoda yok zaten o başka yerden okudum. Youtube yorumundan okumuş olabilirim emin değilim, hemen hemen herkes o yorumu doğru kabul etmişti ondan şey ettiydim. Neyse yav önemli değil zaten.
  5. 17.07.2017, 16:19 Mesaj #3365

Valla çok dikkatli olman lazım, burada kimse öyle bir şey yapmaz muhtemelen ama ekşi olsun, bazı haber siteleri olsun yapabilir her an bir şerefsizlik O sızan bilgiler bayadır var zaten yeni bir şey değil. Yanlış hatırlamıyorsam 6. sezon bittikten 1-1.5 ay sonra sızmıştı. Bir de o sızan senaryoyu kendi öngörüsüymüş gibi pazarlayanlar var haberin olsun sen en iyisi game of thrones ile ilgili hiç bir başlığı/konuyu okuma (burası hariç)

Bu arada sızan senaryo bölümlerde ne olacağını tamamen vermiyor ana hatlarını veriyor. Mesela bu bölümdeki olayların çoğu yoktu sızan senaryoda ama ana olaylar var, Arya şunu yapacak, Jon şuraya gidecek, şu ölecek vs gibi yani.

Bu sebeple öyle çok büyük bir kayıp yok yani... Ek olarak spoiler olacağı için söyleyemeyeceğim sebeplerden ötürü de çok büyük kayıp yok. Dizi bitince söylerim

Aga ben açık konuşayım en ufak bir teori yazısı dahi okumadım veya videosu dahi izlemedim. Dediğim gibi bu seri konusunda çok hassasım. Canımı sıkanın canını sıkarım
  6. 17.07.2017, 19:52 Mesaj #3366
  7. 17.07.2017, 19:54 Mesaj #3367
    Konu Hayri P. Cund tarafından (17.07.2017 Saat 19:58 ) değiştirilmiştir.
  8. 17.07.2017, 20:01 Mesaj #3368
  9. 17.07.2017, 20:06 Mesaj #3369
  10. 18.07.2017, 10:09 Mesaj #3370
  11. 18.07.2017, 10:16 Mesaj #3371
    Olm niye okuyorsunuz leakageleri, birinin sallama ihtimali her zaman daha düşük.
  12. 18.07.2017, 10:19 Mesaj #3372
    Okudum pişman değilim.
    İzleyecem rahatsız değilim.

Alnitak Alnilam Mintaka
  13. 18.07.2017, 10:19 Mesaj #3373

Senaryoda yok zaten o başka yerden okudum. Youtube yorumundan okumuş olabilirim emin değilim, hemen hemen herkes o yorumu doğru kabul etmişti ondan şey ettiydim. Neyse yav önemli değil zaten.

o devler çok önceden ölmüş ve akgezen ordusuna katılmışlardır büyük ihtimal.Bence güzel bir adisyon olmuş.
  14. 18.07.2017, 10:28 Mesaj #3374
  15. 18.07.2017, 10:34 Mesaj #3375

Melih Peker Nickli Üyeden Alıntı

o devler çok önceden ölmüş ve akgezen ordusuna katılmışlardır büyük ihtimal.Bence güzel bir adisyon olmuş.

En mantıklısı o. Zaten o sahnede 3 tane dev gözüküyormuş.

Yukarı Git