1. 27.03.2015, 23:04 Mesaj #31
  2. 27.03.2015, 23:05 Mesaj #32

Kemal Bulur Nickli Üyeden Alıntı

2006 nın sonlarıydı sanırım Canaydın istifa muhabbeti vardı GSC videolarını görmüştüm nette

Bu onemli bence. Ben de eksisozlukte burdan bir link gorup uye olmustum.
  3. 27.03.2015, 23:06 Mesaj #33

Ertuğrul Kaya Nickli Üyeden Alıntı

Buranın ilk kurucusu -yanlış hatırlamıyorsam- başka bi sitede birilerini dolandırdığı için ifşa etmişlerdi vs. O ifşa olayında bu sitenin onun olduğunu falan yazmışlar. Ordan görüp üye oldum. Sonra onun fbli olduğu gibi bişeyler hatırlıyorum bilmem karıştırdım mıNeden GSCimbom?

LG-D802 cihazımdan gönderildi

Oğuz Serdar vardı herkese laf sokardı. Ergenliği sancılı bir arkadaştı.

Uzun uzun yazar çıldırtırdım kendisini.

Herif sonra efsane para kırmış diyorlar ama. Fena fanatik Barcelona'lıydı, Aziz Yıldırım avatarı ile gezer, Les Ednans derdi. Bir tek Les Ednans konusunda haklı çıktı.
  4. 27.03.2015, 23:07 Mesaj #34
    2005-2006 sezonunda üye olmuştum ama toplamda yedigim cezaları toplarsak rahat 1 sene çıkarabiliriz.
    Scoutgs da guzel turkcemden oturu çok ezilince bura dahada çok bağlanmistim hele nevizade zamanlarimi hic unutmam ne boşalırdım orda iyi stress atardım. Nevizade olarak toplanıp transfer nobetinde hakan delikanli ve tayfasina duzenledigimiz saldirilar müthişti herkes nevizade geldi diye şikayet ederdi
    9 kere mod olmak için başvurdum bir ara herkes ikna olmuştu hakan delikanli bile Léo mod olmalı diyordu ama yönetim kurulunun yabancı düşmanlığına karşı gelemediler. Gezi döneminde adminlerden birini ifşa etmiştim burda birlik olup yönetimi mesaj yağmuruna tutmustuk onlar kitliyordu biz açıyorduk konuları sonunda herkesten Özür dilemisti ne zevkti benim için
    Ama suan eski forumdan eser yok önce çok güzeldi her taraf haber kaynardi herkes tartisirdi şimdi ya ucak kazası yada emenike emrenin haberlerini tartisiyoruz Eurovision da olmasa forumda yaprak kimildamayacak.
  5. 27.03.2015, 23:08 Mesaj #35
  6. 27.03.2015, 23:12 Mesaj #36

Léo Güney Nickli Üyeden Alıntı

2005-2006 sezonunda üye olmuştum ama toplamda yedigim cezaları toplarsak rahat 1 sene çıkarabiliriz.
    Scoutgs da guzel turkcemden oturu çok ezilince bura dahada çok bağlanmistim hele nevizade zamanlarimi hic unutmam ne boşalırdım orda iyi stress atardım. Nevizade olarak toplanıp transfer nobetinde hakan delikanli ve tayfasina duzenledigimiz saldirilar müthişti herkes nevizade geldi diye şikayet ederdi
    9 kere mod olmak için başvurdum bir ara herkes ikna olmuştu hakan delikanli bile Léo mod olmalı diyordu ama yönetim kurulunun yabancı düşmanlığına karşı gelemediler. Gezi döneminde adminlerden birini ifşa etmiştim burda birlik olup yönetimi mesaj yağmuruna tutmustuk onlar kitliyordu biz açıyorduk konuları sonunda herkesten Özür dilemisti ne zevkti benim için
    Ama suan eski forumdan eser yok önce çok güzeldi her taraf haber kaynardi herkes tartisirdi şimdi ya ucak kazası yada emenike emrenin haberlerini tartisiyoruz Eurovision da olmasa forumda yaprak kimildamayacak.

admin olursam seni hükümetime alacam
  7. 27.03.2015, 23:12 Mesaj #37

Alpay Asma Nickli Üyeden Alıntı

Oğuz Serdar vardı herkese laf sokardı. Ergenliği sancılı bir arkadaştı.

Uzun uzun yazar çıldırtırdım kendisini.

Herif sonra efsane para kırmış diyorlar ama. Fena fanatik Barcelona'lıydı, Aziz Yıldırım avatarı ile gezer, Les Ednans derdi. Bir tek Les Ednans konusunda haklı çıktı.

Hah aynen o. O dolandırdı dediğim
    olaydan sağlam para kaldırmıştı.

LG-D802 cihazımdan gönderildi
  8. 27.03.2015, 23:14 Mesaj #38
  9. 27.03.2015, 23:14 Mesaj #39
    Guzel hatunlar var mi diye girdim yok oldugunu ogrendim oyle boyle alistim

saka maka can sikintisindan foruma giriyorum.
  10. 27.03.2015, 23:18 Mesaj #40
    Kaliteliydi çünkü.Burda yaşanan heyecan sayısı ve bilgi havuzu iyiydi hala öyle. Ve forza,antuya bakınca iyi ki burdayım derim ben de hep.
  11. 27.03.2015, 23:19 Mesaj #41
    Forum olayını seviyordum, biçok foruma üyeydim genellikle arabalarla alakalı. Hoş muhabbetler dönüyordu çoğunda da, günlerden bi gün böyle güzel muhabbetlerin döndüğü bir Galatasaray forumu olabileceği aklıma geldi. Google'a yazdım "Galatasaray forum" diye, ilk GSCimbom vardı zaten yanlış hatırlamıyorsam. Bikaç tane daha forum vardı ama gözüme en hoş gelen GSC idi. Ben de bi süre okumakla yetinip, sonrasında üye oldum.

Tabi bu üye oluş hikayem... Neden hala GSC'deyim?.. Çünkü buraya sadece Galatasaray ile ilgili mevzuları tartışmaya girmiyorum. Özellikle daha önceki zamanlarda çok sıcak bi ortam vardı, her türlü muhabbet yapılırdı. Hala da öyle. Geyikten tut en ciddi meselelere kadar sohbet edebileceğim onlarca insan var. Yeri geldi arkadaşlarıma anlatmadığım durumları burada paylaştım. Çok güzel bi ortam var burada. Her gün foruma girmek bi rutin oldu artık. Yazdığı mesajları merak ettiğim, sohbet etmekten keyif aldığım birçok kişi var.
  12. 27.03.2015, 23:23 Mesaj #42
  13. 27.03.2015, 23:25 Mesaj #43
  14. 27.03.2015, 23:33 Mesaj #44

Recep İçfındık Nickli Üyeden Alıntı

admin olursam seni hükümetime alacam

Yok Sağol ben böyle iyiyim

Nöbette kaç kişi uyuz oluyordu nevizade ye her hafya biri bir link yolluyordu yeni bir forum açalım toplanıp aramizda
  15. 27.03.2015, 23:45 Mesaj #45
    Benim ilk uyeligim beyaz mendilli protesto zamanlariydi. Buranin namini haberlerden duymustum uye olalim bizde GSCimbom'lu olalim dedim

GOAL.com dan beyaz mendilli protestosuna dair haberin linki;

Arena'da beyaz mendiller - Goal.com

Yukarı Git