1. 31.08.2017, 22:25 Mesaj #556
    Forum üst yönetiminde değişikliğe gidilmiştir,

Bugüne kadar foruma büyük katkı sağlamış Emre Saykal Galatasarayı Efendileri rütbesine getirilmiştir. Kendisine bu zamana kadar forum için gösterdiği büyük emeklerden dolayı teşekkür ederiz.

Bunun yanında Talha Küllü "Moderasyon Kurulu Koordinatörlüğü'ne", Süper Moderatörlerimizden Melih Açıkgöz Administrator olarak "Moderasyon Kurulu Koordinatör Yardımcılığı'na" atanmıştır

Arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar dileriz.

Ayrıca üyelerimizin ve Galatasaray camiasının Kurban Bayramını kutlar aileleri ve sevdikleriyle mutlu bayramlar dileriz.

GSCimbom Yönetimi
  2. 03.09.2017, 18:05 Mesaj #557
    Üyelerimizden @Burak Doğukan KARATAŞ, Moderatör rütbesine getirilmiştir.Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.

GSCimbom Yönetimi
  3. 22.09.2017, 21:21 Mesaj #558
    Geçmiş dönemde portalımız teknik sebeplerden kapatılmıştı. Yeniden aktive edilmiştir üyelerimize duyrulur.

Koordinatör ve koordinatör yardımcımız @Alp Basma ve @Alper Altun ile portal konusunda sorularınız için irtibata geçebilirsiniz.
  4. 23.09.2017, 00:54 Mesaj #559
    Bu akşam Yiğit Karagöz ve Arda Sadi arasında geçen mevzuda başlangıçta 6 aylık ve 1 aylık cezalar verilmiştir. Edilen hakaretin basit olmadığını bazı uzman arkadaşların bildiği kadar ben de ya da bir başkası da farkında.

Bu süreçte hata yönetimde yani bizdedir ama hata olayların bu noktaya gelmesine engel olmamamızdadır. Dolayısıyla bu durum ve Yiğit Karagöz'ün bitmek bilmeyen provokasyonları düşünüldüğünde ikisinin de cezası kademeli olarak 2 hafta ve 3 güne çekilmiştir, buradaki karar benim öznel kararımdır. Dolayısıyla itirazı olan varsa bana edebilir itirazı olanlara benim şahsıma daha büyük küfürler edilmesine rağmen çoğu kişiyi atmadığımı da hatırlatayım bundan önce.

Bu ortamın sanal bir ortam olduğunu, dolayısıyla edilen sözlerin gerçek hayatla çok da bağdaştırılamayacağını da dikkate almanız gerekmekte. Sürekli ettiğiniz hakaretleri kişilerin şahsına etmeye geldiğinde edemeyeceğinizi unutmayın. Dolayısıyla eğer kişisel değerlere bu kadar saygılıysanız önce mesajlarınızdaki hakaretleri düzeltmeye çalışın. Sayısız kişi ne laflar etti yönetime ve teknik heyete sayısız beğeni mesajı atıldı. Bahsettiğiniz değerlere orada neden sahip çıkmadığınızı bana anlatırsanız Arda'ya verilecek cezayı kendim arttıracağım. Bunu açıklamayacaksanız boşuna kimseyi bu konuda rahatsız etmeyin.

Eleştiriden önce empati yapmayı öğrenmek gerek.

Bu bilgilendirme mesajı gelen özel mesajlara toplu cevap vermek amacı ile yapılmıştır.
  5. 25.09.2017, 11:20 Mesaj #560
    Değerli Üyelerimiz,

Forum üyelerinin birbirlerine başka takımı tutuyorsun iması, tartışmaları başka bir boyuta getiren bir hal aldı. Forumda şüphelendiğiniz üyeler varsa raporla butonunu kullanarak bize bildirmeniz en doğrusudur. H
    esaplar incelendikten sonra onay verilmektedir ancak yeni gelen her üyeye kuş, tinerci, karga gibi sözler söyleyerek içlerindeki gerçek Galatasaraylılara'da hakaret edilmektedir. Yönetim olarak gerekli kontrolleri bize bırakın, biz yapalım.

Forum kurallarımızca
    provokasyon amaçlı bu tip gönderilerde bulunmak ve kasıtlı olarak huzursuzluk çıkarmaya çalışmak yasaktır. Bu söylemlere devam eden üyelerimiz çeşitli cezalar alabilir.

GSCimbom Yönetimi

6. 03.10.2017, 16:49 Mesaj #561
    Moderatörlerimizden Anıl Bunarcı, Levent Akgün ve Hayri P. Cund, özel hayatlarındaki yoğunluk nedeniyle görevlerinden ayrılmıştır. Kendilerine bugüne kadar olan hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

GSCimbom Yönetimi

7. 05.10.2017, 13:45 Mesaj #562
    Yönetim olarak alınan karar gereği cezası 1 ay altında olan üyelerimizin cezası silinmiştir.

Geçmişte süresiz olarak uzaklaştırılmış Aydın Aslan ise affedilmiş ve cezası kaldırılmıştır. Bilginize.
  8. 05.10.2017, 22:10 Mesaj #563
    Üyelerimizden @Aslan Karadağ @Batuhan Aydemir @Kubilay Dincel @Hidayet Sarıdağ @Serkan Sabri, Moderatör rütbesine getirilmiştir.

Kendilerine yeni görevlerinde başarılar dileriz.

GSCimbom Yönetimi

9. 09.10.2017, 21:21 Mesaj #564
    Değerli Üyelerimiz,

09.10.2017 13.00 itibariyle sunucumuzda hdd ve anakart bozulması sebebiyle veri kaybı yaşanmıştır. Verilerin bir kısmı kurtarıldı, fakat bir kısmını geri dönüşümsüz kaybettik. Yeni bir makinaya geçiş sağlandı. Bu süreçte zaman zaman hatalar alabilir sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Yaşanan kesintiler için üyelerimizden özür diler bilgilerinize sunarız.

GSCimbom Yönetimi

10. 03.11.2017, 00:03 Mesaj #565
    Değerli Üyelerimiz,

Forumda rütbelerde değişikliğe gidilmiştir. "Engelsiz Aslan" ve ​"Ölümsüz Aslan" olmak üzere 2 adet yeni üye rütbesi eklenmiştir. Buna istinaden vefat eden üyelerimizden @Hakan Yılmaz 'a Ölümsüz Aslan rütbesi, yaşadığı zorluklara rağmen bizi ve Galatasaray'ı takip etmekten vazgeçmeyen @Gurbet Yeli 'ne Engelsiz Aslan rütbesi verilmiştir.

İyi kötü günde hep bir arada olmak dileğiyle, İyi ki varsınız!

GSCimbom Yönetimi

11. 05.11.2017, 17:55 Mesaj #566
    Değerli Üyelerimiz,

Forum üyelerinin birbirlerine alıntı yaparak yada alıntı yapmadan laf sokma olayı çözülemez bir hal aldı. Forumda neredeyse her konuda alışılagelmiş kişiler aynı konuları defalarca tartışıyor ve bunun bir çözümü yok. Gerekli uyarıları ilgili kişilere yaptık ancak genel duyuru yaparak tüm üyelerimizin bu konu hakkında bilgili olması, ileri de cezai işlem gerektirecek bir olay için önceden uyarıdır. Lütfen bu konuda hassas davranınız. Hele milli araya girilen şu dönemde bu tip olaylar artmaktadır.

Üst Yönetim olarak aldığımız karar doğrultusunda bu ve benzeri provokasyon amaçlı bu tip gönderilerde bulunan ve kasıtlı olarak huzursuzluk çıkarmaya çalışan üyelerimiz önce MYC, ardından forumdan kalıcı olarak uzaklaştırılacaktır.

GSCimbom Yönetimi

12. 06.11.2017, 12:00 Mesaj #567
    Üyelerimizden @Hamza Gölbaşı , Moderatör rütbesine getirilmiştir. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.

GSCimbom Yönetimi

Yukarı Git