1. 01.11.2014, 15:36 Mesaj #46
    2015 Mayıs Ayında yapılacak seçimler için bir forum açılmalı diye düşünüyorum. Ya da en azından konunun tartışılacağı uygun bir başlık.
    Adaylar çıkmaya başladı. Adnan Öztürk peşin peşin ben adayım dedi. Yine Turgay Kıran bir diğer aday. Bana göre adaylığını ilan edenlerin bu süreç içerisindeki konuşmaları seçimler öncesinde forum üyelerine daha derin bir bakış açısı kazandıracaktır.

Misal üzerinden 1 sene geçmiş Fatih Terim konusunu ısıtııp ısıtıp medyaya sunan başkan adayları hakkında diyeceklerim var.
    Misal Galatasaray taraftarının başkan adaylarından beklentileri var. Bu konuların şimdiden derinlemesine konuşulabilmesi için Seçim 2014 gibi Seçim 2015 diye bir oda oluşturulabilir kanaatindeyim.
  2. 01.11.2014, 15:44 Mesaj #47

Jimmy Yorgancioglu Jables Nickli Üyeden Alıntı

2015 Mayıs Ayında yapılacak seçimler için bir forum açılmalı diye düşünüyorum. Ya da en azından konunun tartışılacağı uygun bir başlık.
    Adaylar çıkmaya başladı. Adnan Öztürk peşin peşin ben adayım dedi. Yine Turgay Kıran bir diğer aday. Bana göre adaylığını ilan edenlerin bu süreç içerisindeki konuşmaları seçimler öncesinde forum üyelerine daha derin bir bakış açısı kazandıracaktır.

Misal üzerinden 1 sene geçmiş Fatih Terim konusunu ısıtııp ısıtıp medyaya sunan başkan adayları hakkında diyeceklerim var.
    Misal Galatasaray taraftarının başkan adaylarından beklentileri var. Bu konuların şimdiden derinlemesine konuşulabilmesi için Seçim 2014 gibi Seçim 2015 diye bir oda oluşturulabilir kanaatindeyim.

Sen kimsin?
  3. 01.11.2014, 16:02 Mesaj #48

Değerlendirilecek.
  4. 03.11.2014, 03:00 Mesaj #49
  5. 03.11.2014, 16:50 Mesaj #50

Mert GÜLMEZ Nickli Üyeden Alıntı

Taptalktan like tuşu yok bu böle devam mı ? Edicek yoksa bunun sizle bir alakası yok mu?
    Saygılar.

Bu bizimle alakalı bir durum değil maalesef.Tapatalk yazılımı ile alakalı bir durum.
  6. 04.11.2014, 03:30 Mesaj #51
    Daha önce konu edilip edilmediğini ve mümkün olup olmadığını bilmiyorum, gereksiz görüleceği de muhtemeldir...Mesajların altında 'beğen' butonu gibi bir de 'beğenme' butonu olsa iyi olurdu;

Özellikle belli bazı üyeler, düşük entelektüel seviyelerinin yansıması olarak her başlık altında kimi zaman ciddi, kimi zaman sözümona espri yapmak adına, benzer absurd ifadeleri sürekli yazmayı marifet sanıyor olsalar gerek ki, giderek artan bir şekilde alışkanlık haline getirmiş durumdalar...Hem seviyeyi bozan hem de mesaj kirliliği oluşturan bu kişilerle polemiğe girmeyi göze alıp tepki gösterenler de oluyor ama ben dahil çoğunluk irrite olmalarına rağmen bulaşmamayı tercih ediyor, sonucunda da forumun kalitesi düşüyor...

Tabi burası herkese açık bir platform, çok farklı yaş ve kültür grubundan insanlar ve bunların farklı davranış şekilleri olması doğal ve hatta demokratik tavır adına gerekli bile, kimseye üstünlük taslamak niyetiyle de söylemiyorum bunları...Ancak böyle bir uygulama çok caydırıcı olamasa da, hiç olmazsa insanların yazdıkları ifadelerin başkaları tarafından pek de sevimli bulunmadığını görmeleriyle küçük de olsa katkı sağlayabilir diye düşündüğümü belirtmek istedim...
  7. 08.11.2014, 23:34 Mesaj #52
    Bu cunda rejimine dur demek icin modlar secimle gelsin secimle gitsin mod sureleri 3 ayla sinirlandirilsin. Bu foşik duzene paralel gscye dur demek istiyorsan, modumuseciyorum kampanyasina katil!
  8. 08.11.2014, 23:36 Mesaj #53

Metehan Turan Nickli Üyeden Alıntı

Bu cunda rejimine dur demek icin modlar secimle gelsin secimle gitsin mod sureleri 3 ayla sinirlandirilsin. Bu foşik duzene paralel gscye dur demek istiyorsan, modumuseciyorum kampanyasina katil!

Sen Cund'sun gibi geldi bana.
  9. 08.11.2014, 23:38 Mesaj #54

Uğur İz Nickli Üyeden Alıntı

Sen Cund'sun gibi geldi bana.

Tam tersi anticundum. O ve onun gibi gereksizlere tolerans tanimayacak tarihin tozlu sayfasina gomecek modlar istiyorum.
  10. 08.11.2014, 23:43 Mesaj #55
    Şikayetim Prandellinin kulubumuzden kovulmasini istiyorum ve yollanmasi icin elinizden gelen herseyi yapmanizi rica ediyorum saygilarimla.
  11. 09.11.2014, 14:15 Mesaj #56

Göreve talip arkadaşları görelim.
  12. 09.11.2014, 14:21 Mesaj #57

Tam tersi anticundum. O ve onun gibi gereksizlere tolerans tanimayacak tarihin tozlu sayfasina gomecek modlar istiyorum.

Kesin daha önce forumdan ihrac edilip 31 tane üyeligi olanlardansin.
  13. 09.11.2014, 15:00 Mesaj #58

Yok artik yine mi?! Bu adam yenilmeye doyamiyor anlasilan. Secilse de artik görsek bir neler yapiyor
  14. 02.12.2014, 02:39 Mesaj #59
    Adminlerden ricam;

1. Galatasaray'a emek vermiş başkan, hoca, oyuncu her kim varsa yapılan hakaretlere bir dur denmeli,

2. Forumda insanları Aysalcı, Terimci, sağcı, solcu, şucu bucu şeklindeki ayrıştırıcılar forumdan uzaklaştırılmalı,

3. Benzer temel konular varken 50 tane daha ekstra konu açılmasının önüne geçilmeli..

Bu forum fikirlerimizi özgürce ifade edebileceğimiz bir forum evet herkes biliyor ama
    "Bir insanın özgürlüğü başka bir insanın özgürlük alanında sona erer.."

Kaldı ki her platformun kendine özgü kural ve kaideleri vardır ve herkes bunlara uymak zorundadır,
    özgürlük bu kurallar çerçevesinde insana verilmiş hakları ifade eder, sınırsız bir özgürlük dünyada yoktur,
    denizlerin, okyanusların, gökyüzünün hatta kainatın bile bir sınırı vardır..

Herkesin bir kişisel ve özgürlük sınırı vardır ve kimse bu sınırı aşamaz ve başkasının alanına geçemez,
    toplumda sık sık kullanılan "Haddini bil.." sözü tam olarak bunu ifade etmektedir..

Herkesi haddini bilmeye davet ediyorum, ve bu sadece bu forumda değil toplumun her kesiminde, her platformda böyle olmalıdır..
  15. 05.02.2015, 22:47 Mesaj #60
    Forumda Kampanyalar diye bir bölüm açsak ? Oyuncularımıza ödül için oy verme başlığı , protestolar falan olsa. Bence çok gerekli. Şu an için bir kampanya da var Twitter'da #EuroleagueRefereeScandal diye. Bunu forumda da paylaşarak herkesin görmesini sağlayabilir onlar da twitter'da destekleyebilir.

Yukarı Git