1. 20.07.2017, 16:23 Mesaj #286
  2. 20.07.2017, 16:27 Mesaj #287

Fatih Hacı Nickli Üyeden Alıntı

Cezaların veriliş tablosu nereden ulaşabiliriz? Şu bu eyleme bukadar ceza olur gibi yani?

@Emre Saykal @Talha Küllü ulaştırın arkadaşı
  3. 20.07.2017, 16:30 Mesaj #288

Fatih Hacı Nickli Üyeden Alıntı

Cezaların veriliş tablosu nereden ulaşabiliriz? Şu bu eyleme bukadar ceza olur gibi yani?

Yeni Ceza Kuralları
  4. 21.07.2017, 15:01 Mesaj #289
  5. 21.07.2017, 15:05 Mesaj #290
  6. 21.07.2017, 15:45 Mesaj #291
  7. 21.07.2017, 15:51 Mesaj #292
  8. 21.07.2017, 15:54 Mesaj #293

Fuat Ekinci Nickli Üyeden Alıntı

+
    19.287 üyenin 11.561 tanesinin 0 postu varmış.

enteresan

Forum taşımaları sırasında postlar sıfırlandı iki defa.

Dolayısı ile özellikle artık girmeyen üyeler de sıfır gözüküyor. Mesela benim 70 bindi bir ara
  9. 21.07.2017, 15:56 Mesaj #294

Fuat Ekinci Nickli Üyeden Alıntı

+
    19.287 üyenin 11.561 tanesinin 0 postu varmış.

enteresan

Bize cezanı açtırıp sonra kafana göre forumu mu bırakıyon hayırdır

Yoksa Rahmi ile baş başa vakit mi geçiriyorsunuz
  10. 22.07.2017, 22:00 Mesaj #295
    Forumda son dönemde özellikle futbolla ilgilenen bu konuda ciddi görüş belirten üyelerin birer birer eksildiğini görüyoruz. Bu dönemde iyice zirve yaptı bu. Biraz önce eskielri düşünürken farkettim böyle isimlerin çokça eksildiğini. Forumun reytingi de düşmüştür gibi geliyor bana. Elinizde bu konuda bir veri var mı? Eğer benim tahmini doğruysa özellikle eski kıymetli üyelere mailler atıalrak tekrar davet gibi, forumu yeniden hatırlatma gibi birşeyler düşünülür mü? Yani bu kadar emek verilen yılların forumunun bu kadar gerilemesi üzücü.

Bir ara üye sayısın artması için nitelik kıtaslarının gevşediği görülüyordu ama sonunda sanki hem nitelik hem nicelik geriye gitti gibi. Tabi yukarıda da dediğim gibi elimde veri yok ama böyle bir durum var gibi geliyor bana. Bir gayret gösterilse keşke canlanması için. Zira forum benim için her zaman iş ve diğer hayat sıkıntıları arasında hobi olarak en çok sevdiğim şey olan futbol ve Galatasaray'a kaçış yoluydu. Böyle kalması üzücü olur.
  11. Dün, 20:07 Mesaj #296
    Forumda tapatalk ile çoğu başlıkta şu hatayı alıyorum varmı başka böyle sıkıntı yaşayan
    Konu Melih Açıkgöz tarafından (Bugün Saat 02:44 ) değiştirilmiştir.
  12. Dün, 20:11 Mesaj #297

Ömer Tuğrul Yılmazer Nickli Üyeden Alıntı

Forumda son dönemde özellikle futbolla ilgilenen bu konuda ciddi görüş belirten üyelerin birer birer eksildiğini görüyoruz. Bu dönemde iyice zirve yaptı bu. Biraz önce eskielri düşünürken farkettim böyle isimlerin çokça eksildiğini. Forumun reytingi de düşmüştür gibi geliyor bana. Elinizde bu konuda bir veri var mı? Eğer benim tahmini doğruysa özellikle eski kıymetli üyelere mailler atıalrak tekrar davet gibi, forumu yeniden hatırlatma gibi birşeyler düşünülür mü? Yani bu kadar emek verilen yılların forumunun bu kadar gerilemesi üzücü.

Bir ara üye sayısın artması için nitelik kıtaslarının gevşediği görülüyordu ama sonunda sanki hem nitelik hem nicelik geriye gitti gibi. Tabi yukarıda da dediğim gibi elimde veri yok ama böyle bir durum var gibi geliyor bana. Bir gayret gösterilse keşke canlanması için. Zira forum benim için her zaman iş ve diğer hayat sıkıntıları arasında hobi olarak en çok sevdiğim şey olan futbol ve Galatasaray'a kaçış yoluydu. Böyle kalması üzücü olur.

Dursun gitmeden kaliteli üyeler de geri dönmez.

Kısaca Dursun varken GS adı ile anılan her yer kalitesizlikte dip yaptı, bunun çaresi belli ama elden tek başına bir şey gelmez.
  13. Bugün, 02:44 Mesaj #298

Oğuzhan Özmen Nickli Üyeden Alıntı

Forumda tapatalk ile çoğu başlıkta şu hatayı alıyorum varmı başka böyle sıkıntı yaşayan

Ayarlardan önbelleği temizleyin, düzelir.
  14. Bugün, 19:41 Mesaj #299

Bu Konu için Etiketler

Etiket Bulutu.

Yukarı Git