grubu

  1. Alper Altun

    B Grubu M:3 | Slovakya 0-0 İngiltere | M.S | 20 Haziran | TRT 1

    EURO 2016 B Grubu 3. Maç Slovakya - İngiltere Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne 20 Haziran, 22:00
  2. Alper Altun

    B Grubu M:3 | Rusya 0-3 Galler | M.S | 20 Haziran | TRT Spor

    EURO 2016 B Grubu 3. Maç Rusya - Galler Stade de Toulouse 20 Haziran 2016, 22:00
  3. Alper Altun

    A Grubu M:3 | Romanya 0-1 Arnavutluk | M.S | 19 Haziran | TRT Spor

    EURO 2016 A Grubu 3. Maç Romanya - Arnavutluk Parc Olympique Lyonnais, Lyon 19 Haziran 2016, 22:00
  4. Alper Altun

    A Grubu M:3 | İsviçre 0-0 Fransa | M.S | 19 Haziran | TRT 1

    EURO 2016 A Grubu 3. Maç İsviçre - Fransa Stade Pierre Mauroy, Lille 19 Haziran 2016, 22:00
  5. Alper Altun

    D Grubu M:3 | Hırvatistan 2-1 İspanya | M.S | 21 Haziran

    EURO 2016 D Grubu 3. Maç Hırvatistan - İspanya Matmut Atlantique, Bordeaux 21 Haziran 2016, 22:00
  6. Murat Saylak

    D Grubu M:3 | Çek Cumhuriyeti 0-2 Türkiye | M.S | 21 Haziran

    EURO 2016 D Grubu 3. Maç Çek Cumhuriyeti - Türkiye Stade Bollaert-Delelis, Lens 21 Haziran 2016, 22:00
  7. Alper Altun

    F Grubu M:2 | İzlanda 1-1 Macaristan | M.S | 18 Haziran

    EURO 2016 F Grubu 2. Maç İzlanda - Macaristan Stade Velodrome, Marsilya 18 Haziran 2016, 19:00
  8. Alper Altun

    F Grubu M:2 | Portekiz 0-0 Avusturya | M.S | 18 Haziran

    EURO 2016 F Grubu 2. Maç Portekiz - Avusturya Parc des Princes, Paris 18 Haziran 2016, 22:00
  9. Alper Altun

    E Grubu M:2 | Belçika 3-0 İrlanda Cumhuriyeti | M.S | 18 Haziran

    EURO 2016 E Grubu 2. Maç Belçika - İrlanda Cumhuriyeti Stade de Bordeaux 18 Haziran 2016, 16:00
  10. Alper Altun

    E Grubu M:2 | İtalya 1-0 İsveç | M.S | 17 Haziran

    EURO 2016 E Grubu 2. Maç İtalya - İsveç Stadium de Toulouse 17 Haziran 2016, 16:00
  11. Uğur İz

    C Grubu M:2 | Ukrayna 0-2 Kuzey İrlanda | M.S | 16 Haziran | TRT Spor

    Euro 2016 C Grubu 2. Maç Ukrayna - Kuzey İrlanda Stade des Lumieres, Lyon 16 Haziran Perşembe 19:00
  12. Uğur İz

    C Grubu M:2 | Almanya 0-0 Polonya | M.S | 16 Haziran | TRT 1

    Euro 2016 C Grubu 2. Maç Almanya - Polonya Stade de France, St. Denis 16 Haziran Perşembe 22:00
  13. Uğur İz

    D Grubu M:2 | Çek Cumhuriyeti 2-2 Hırvatistan | M.S | 17 Haziran

    EURO 2016 D Grubu 2. Maç Çek Cumhuriyeti - Hırvatistan Stade Geoffroy Guichard, Saint Etienne 17 Haziran Cuma 19.00
  14. Yasin Yıldırım

    D Grubu M:2 | İspanya 3-0 Türkiye | M.S | 17 Haziran

    EURO 2016 D Grubu 2. Maç Türkiye - İspanya Allianz Riviera, Nice 17 Haziran 2016, Cuma 22:00
  15. Uğur İz

    A Grubu M:2 | Romanya 1-1 İsviçre | M.S | 15 Haziran | TRT Spor

    EURO 2016 A Grubu 2. Maç Romanya - İsviçre Parc des Princes, Paris 15 Haziran Çarşamba 19.00
Üst Alt