#0 Olivia Époupa - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#0 Olivia Époupa

Quiıgley,Epoupa ve Işıl ne kadar alıyordu ki?
Quigley 500.000 istemişti azizden vermeyince bize daha ucuza geldi 400.000 olsa epoupa da 120.000 euroya imzalamıştı geçen seneki kur daha düşüktü tabii ki...Işıl da geçen seneki maaşına %80 zam isteyip 1300 istemişti galiba indirim yaptı 1 trilyon yahut 900 milyar gibi bir şeye imzaladıysa zaten bütçesi 1 milyon dolar olan kadın takımının bütçesinin yarısını bitirmiş oluyorsun üçünü de tutarak ışıl ile anlaşılıp ertesi gün de epoupa ayrılıyorsa böyle bir çıkarım yapmak normal...

Quigley 500.000 istemişti azizden vermeyince bize daha ucuza geldi 400.000 olsa epoupa da 120.000 euroya imzalamıştı geçen seneki kur daha düşüktü tabii ki...Işıl da geçen seneki maaşına %80 zam isteyip 1300 istemişti galiba indirim yaptı 1 trilyon yahut 900 milyar gibi bir şeye imzaladıysa zaten bütçesi 1 milyon dolar olan kadın takımının bütçesinin yarısını bitirmiş oluyorsun üçünü de tutarak ışıl ile anlaşılıp ertesi gün de epoupa ayrılıyorsa böyle bir çıkarım yapmak normal...

Işıl tl yerine dolar mı alıyor?Doğruysa yuh harbiden.

Işıl da üçkağıtçılık var biraz günahına girmeyeyim de kulüple anlaşınca tekrar sarı-kırmızı paylaşımlara başlaması bana pek yüksek aidiyet sahibi imajı bırakmadı. Zaten daha önce de garip şekilde kursk'a filan gitmişti. Neyse ezeli rakiplere kaçmadığı sürece çok sorun etmem. Işıl olmadan bu şubenin çok da anlamı kalmaz.

Yok tl üstat trilyon dedim ya quigley de tl almıştı ama epoupa euro idi ancak galiba yönetim değişince tlye çevirtmişler epoupa da kabul etmişti imza attığı tarihte kuru

Quigley ile Epoupa'nın TL ile maaş almasının imkansız olduğunu düşünüyorum.Dolayısıyla Işıl TL ile para alıyorsa bu ikisinden az para kazanıyordur ve senin dediğin gibi ikisinin parası Işıl'a gitmemiştir.

Quigley niye sürekli düşen TL ile maaş almayı kabul etsin ki?
Azizden tl ile alıyordu son anda anlaşamayaıp boşa düştü wnba için chicago sky'dayken bakındı takım bulamadı moriah jefferson sakatlandı o sırada kendisiyle temas edip sözleşme imzalayınca fenerdeki kazancını az da olsun arttırdığı için geçen sezonu boş geçirmemek adına kabul etti ama çok çok iyi sözleşme imzaladı...

Şöyle ki istanbul dışı mahalli deplasmanlara gitmeme şartı koydu ve gitmedi

Noel ve paskalya tatillerini yaptı

İstanbul dışı sadece avrupa maçlarına gitti

tüm uçak, barınma, aidat, fatura ve araba masrafları karşılandı v.s...

Üst Alt