#1 Dwight Hardy | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Dwight Hardy

3b798fd7f6ac4f7eb6fde27de52be6f7.jpeg

DWIGHT HARDY

Ülke: ABD
Oynadığı Pozisyon: Şutör Gard
Boyu: 1.88
Geldiği Takım: Trabzonspor​

Son düzenleme:
İzmir Bostanlı potalarında 3'e 3 oynayan gençlerin içinden Hardy'den daha iyi çocuklar bulurdum aylık 5.000 liraya oynarladı.

Reis bu herif o kadar kötü mü yaw?Bana Eurocup'ta ve ligdeki düşük-orta düzeydeki maçlarda katkı verir gibi geliyor.

Dümdüz bir adam. İzlerken ulan bu adamı iyiki almışız demezsin. Çok iyi yaptığı bir şeyi sayalım desem yok dediğim gibi. Şutu çok iyi değil, deliciliği yok. 2/7 üçlük falan atar. 10 maçta 1 belki 4/8 falan.

Katkı vereceği maçlar illaki olacaktır da Ponitka'yı veya Orelik'i tercih ederdim.

Dümdüz bir adam. İzlerken ulan bu adamı iyiki almışız demezsin. Çok iyi yaptığı bir şeyi sayalım desem yok dediğim gibi. Şutu çok iyi değil, deliciliği yok. 2/7 üçlük falan atar. 10 maçta 1 belki 4/8 falan.

Katkı vereceği maçlar illaki olacaktır da Ponitka'yı veya Orelik'i tercih ederdim.

Orelik harbiden iyiydi.Geçen sezonki 3 maçta da içimizden geçti uyuz herif.

İzmir Bostanlı potalarında 3'e 3 oynayan gençlerin içinden Hardy'den daha iyi çocuklar bulurdum aylık 5.000 liraya oynarladı.
.
.

.

Üst Alt