#1 Faryd Mondragon - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Luce'nin 2. sezonundaki ŞL performansı bir Galatasaray kalecisinden gördüğüm zirve performans olabilir. Muslera-Tafo canımız ciğerimiz ama bir kalecinin tek başına takımı Avrupa kupasında taşıdığına tek Mondi'de şahit olmuştum. Kadıköy'de ekseriyetle elek olması dışında kusursuza yakın bir kalecimizdi. Beşiktaş'ta Cordoba'nın ayakla oyun başlatmasını görünce hafif kıskanırdım ama Mondi de öyle toplar çıkartırdı ki Kolombiyalının iyisini biz aldık dedirtirdi.

Birkaç derbi dışında (2005 kupa finali) iyi olduğu derbi hatırlamıyorum özellikle fb maçlarında önüne geleni yerdi. Balon bir kaleci olduğunu düşünüyorum.

Efsane kalecidir hatta uzun yıllar hiç frikik golü yemedi. ŞL maçlarında çok iyi maçları vardı.

En büyük eksisi zeki bir kaleci değildi; o yüzden Cordoba'nın hep gerisinde kaldı zatenç

Luce'nin 2. sezonundaki ŞL performansı bir Galatasaray kalecisinden gördüğüm zirve performans olabilir. Muslera-Tafo canımız ciğerimiz ama bir kalecinin tek başına takımı Avrupa kupasında taşıdığına tek Mondi'de şahit olmuştum. Kadıköy'de ekseriyetle elek olması dışında kusursuza yakın bir kalecimizdi. Beşiktaş'ta Cordoba'nın ayakla oyun başlatmasını görünce hafif kıskanırdım ama Mondi de öyle toplar çıkartırdı ki Kolombiyalının iyisini biz aldık dedirtirdi.
Aynen muhtesemdi o sezon. Tek hatasi vardi. Ali Sami Yendeki Roma macinda yedigi son dakika golu ile 2 puan gitmisti.

Üst Alt