#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sampiyon olmamiz icin ekstra performansina ihtiyacimiz var
Ilk devre Gs kariyerindeki en koto periyod olabilir.
Ts fener schalke maclarina denk geliyorum arada cildirmamak elde degil

Bu sene ve gecen sene cok spot hatalar yapti , cenk in onune biraktigi top 0-0 iken maci resmen tarihi farka goturecekti , keza bu sene 2-0 dan bitik fb yi o anlamsiz penalti ile canlandirdi , neyse ki fb yi yarista tutacak bir skor olmadi ama 2 puan gitti , schalke deplasmaninda bekledigimizden geride bir schalke bulmusken maci surekli maglup goturmemizin de sebebidir , istanbulda da ayni rakibe karsi penalti yapti fakat verilmedi

Yalniz iyileri de soyleyelim . Su an ozellikle bursa macinin son dakikalari , konya macinda en az 2-3 , fb macinda elif , rize macinda aminu ve hatta sivas maci 3-2 iken kurtardigi net kere net pozisyonlar var

Bunlarda basarisiz olsa ne ic saha namaglupluk kalirdi , belki de 5-6 puan daha gitmisti . Ama en onemlisi 2-0 dan 3-2 fb , lig sonuncusu rizeye evinde 3-2 veya sivas maci 3-3 gibi skorlar bizi cok dusururdu

Zaten hepi topu 29 puandayiz , bir mac aslinda toplam puanimizin 10-11% ine tekabul ediyor , lig basinda potansiyel 51 puan varken bu oran 6% nin altindaydi (ligin tumu icin ise lig basinda 3% un altindaydi , 102 puan var bildiginiz uzre)

O yuzden dusuk baremli puantajlarda , bir seyleri kaybettiren ya da kazandiran hata ya da katkilari degerlendirmek gerekir . Bu sene bize lig icin konusursam 2 puan zarar verdigini dusunsem de (aklima baska mac gelmedi) ozellikle ic saha beraberlikleri ve goztepe sivas gibi sayili galibiyetlerimizde daha fazlasinda katkisi oldu

Olayi boyle degerlendirin . Bir de adam artik imzasini atmis , bir kac sene parasini garantilemis , bugun ismail cipe oynayacak sen parani al git de desen gitmez ,ayrica yiprattigin adamdan performans da alamazsin , kale baska mevkiye benzemez

O yuzden bu bilgiler isiginda sebep olarak kredi mrediden degil , yukaridaki aciklamalarimla tekraren dusunun ve kaleciye destek olup baska mevkilere odaklanin derim

Fener maçının hakemle beraber ortak failidir farka gidecek maçta 1 puanı kurtardı diyorsun skoru 2-2 ye getirdikten sonra 1 puanı kurtarması + hanesine yazılmaz bence. Yine keza Rize maçında vasat golü yedi rakibi maça ortak etti sonra 1 puanı kurtarması da + hanesine yazılmaz. Bu sezon bize gerçek katkı verdiği aldığı maaşı hak ettiği maçlar olarak içerse oynadığımız k.paşa ve schalke maçlarını hatırlıyorum. Paşa da 3 puan schalke de 1 puanı kazandırdı derim net. Ama bu derece yüksek para ödediğimiz kalecimizin 20 maçta 5-6 maçı net kazandırmasını beklemek hakkımız.

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fener maçının hakemle beraber ortak failidir farka gidecek maçta 1 puanı kurtardı diyorsun skoru 2-2 ye getirdikten sonra 1 puanı kurtarması + hanesine yazılmaz bence. Yine keza Rize maçında vasat golü yedi rakibi maça ortak etti sonra 1 puanı kurtarması da + hanesine yazılmaz. Bu sezon bize gerçek katkı verdiği aldığı maaşı hak ettiği maçlar olarak içerse oynadığımız k.paşa ve schalke maçlarını hatırlıyorum. Paşa da 3 puan schalke de 1 puanı kazandırdı derim net. Ama bu derece yüksek para ödediğimiz kalecimizin 20 maçta 5-6 maçı net kazandırmasını beklemek hakkımız.

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Takımın içinden geçtiğine şüphe yok bu sene.

Fb macina kesin katiliyorum ama eksisini soylerken artisi da o elif sutuydu , ters tarafa geldi cikardi

Bursa maci unutulmasin , bu surecin ilk beraberligiydi , keza konya macinda toplar cikarmadi mi

Sivas maci hayati oneme sahipti 3-2 iken 3-3 e gelse ? Sure de azdi

Ben bunlara yani artilar eksilere takilmiyorum , adamin sozlesmesi uzatilmis , bu parayi da alacak , su an uzerine gitmek , itibarsizlastirmak , kale gibi kritik bir mevkide elimizi zayiflatir

Kazancimiz olmayan bir tartismayi acmak akil kari olmaz

Ama mesela son senesi olsaydi ve sozlesme uzatilsin uzatilmasin noktasinda olsak tamam konusalim tartisalim derdim

Yine de , karius , harun , mert , ya da volkan mi isterdiniz ? Muslera hepsinden iyidir . Gondersek bir sorun yasadik mi corap sokugu gibi gider

Mondi sonrasi hatirlayin leo lar , sanctisler , orkun , ufuk , aykut ve aklima gelmeyenler

Ondan mi her degajin taca gidiyor ha?

DwQDVaDXQAAGnRz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt