#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 184 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fernando Muslera: “Galatasaray'a 2011-12 sezonunda geldim ve her şey yolundaydı. İlk kez Şampiyonlar Ligi'nde oynama fırsatını Galatasaray'da yakaladım. Old Trafford'daki başlangıcım mükemmeldi. Nani'nin penaltısını kurtarmıştım. Unutulmaz bir anıydı.”
— “Fatih Terim'den sonra çalıştığın en iyi teknik direktör kimdi?”

Fernando Muslera: “Kesinlike Hamza Hamzaoğlu İnanılmaz taktiksel bir hocaydı.” — “En kötü kimdi?”

Fernando Muslera: “Prandelli.”

Fernando Muslera: “3-2 yendiğimiz Real Madrid maçı bizim için özel bir maçtı. İlk maçta 2-0 veya 3-0 yenilmiştik ve eşleşmede geri düştüğümüz için ikinci maçta işlerin daha da zorlaşacağını hissettik çünkü Real Madrid'e karşı 4 gol atmak hiçbir zaman kolay değildir.”

Fernando Muslera: “Galatasaray'a 2011-12 sezonunda geldim ve her şey yolundaydı. İlk kez Şampiyonlar Ligi'nde oynama fırsatını Galatasaray'da yakaladım. Old Trafford'daki başlangıcım mükemmeldi. Nani'nin penaltısını kurtarmıştım. Unutulmaz bir anıydı.”

Fernando Muslera: “Kesinlike Hamza Hamzaoğlu İnanılmaz taktiksel bir hocaydı.” — “En kötü kimdi?”

Fernando Muslera: “3-2 yendiğimiz Real Madrid maçı bizim için özel bir maçtı. İlk maçta 2-0 veya 3-0 yenilmiştik ve eşleşmede geri düştüğümüz için ikinci maçta işlerin daha da zorlaşacağını hissettik çünkü Real Madrid'e karşı 4 gol atmak hiçbir zaman kolay değildir.”

@Uğur İz

Algı mı yaratılmaya çalışılıyor ?

İlla küfür mü edelim?

Terim'in yerine mi getirmeye calisiyorlar diyorsun?Onu bilmiyorum da Hamza'nin performansi Terim'in 4. doneminden iyi bence imkan,kadro ve sonuclara bakarsak.

Sneijder'in açıklamaları diye paylaşılmıştı şimdi de bazı hesaplar Muslera'nın açıklamaları diye paylaşmış :asd:

1,5 sene de 2 şampiyonluğun neresini beğenmiyon haa?

Bir de yarıda aldığı takımla son maç rölantide geçtiği halde 77 aldı.Sezonbaşı başlasa 81-82 toplayabilirmiş.

Deplasmandaki musabakalarimizi boyle izliyorum.

mustafa-denizli-ye-uzuldum-8210135_x_o.jpg

Hamza dönemi harbi iyiymişiz yav deplasmanda,boşuna linç etmişiz adamcağızı.Kendisinden özür dilemek istiyorum şahsen.Vizyoncuların kayığıyla bir yere gidilmeyeceğini o zaman anladım zaten

hamza hocayı yiyen laf " umut bulut yuruyene kadar oynayacak" olmuştu.Bence fena hoca değildir ama kendisine tıpkı şenol gibi sadece kadro emanet etmeniz gerekir.

Muslera röportajında kişisel nedenlerden dolayı Türkçe öğrenemedim diyor ya ne demek istiyor anlayan var mı ?

8-9 senedir burada çocuk doğumundan da gördüğümüz üzere dili yatkın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt