#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 279 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ah ne nando en vasat sezonunda bile (2017-2018) son 10 haftada panterleşirdin. Sakatlıktan döndün 2-3 hafta inanılmazdın. Geriye kalan tüm maçlarda ekstra bir kurtarisini bile hatırlamıyorum. Son haftalarda çok vasat kaldın. Bazı maçlarda kaleye gelen her top gol oldu ( Rize) Alışık oldugumuz modu acabilsen su an en az +5 averajimiz olurdu

Okan Kocuk kaleye monte edilmeli.
Güncel kur ile Muslera seviyesi veya üstü 3 tane kaleci önerir misiniz :)
Şampiyonluğu averajla kaybetmek çok acı farkındayım bütün galatasaraylılar sizin gibi üzgün ama bunu kullanarak sağa sola nefret kusmakla ne geçiyor elinize anlamadım.Bir de iki senelik düşmanmışsınız(?) bravo.Muslerayı gönderelim de lige ambargo koyalım rahat edin.
Eleştirmek başka nefret saçmak başka sizin bu mesajlarınızın amacı GS menfaati değil, haklı çıkmak öyle ki Muslera'ya bile iki senelik düşmanlık beslemişsiniz en ufak hatasında "Ben demiştim" diyebilmek için.
Buralarda eleştirinin sınırı yok mu ya?Kovalera yazanlar olmuş bu nasıl bir şey ben anlamıyorum bu insan bizim neredeyse 10 senelik oyuncumuz, lakap takılmayacak kadar saygıyı hak ettiğini düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt