#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben onu demiyorum bugünkü golde adam kalecinin çıkamayacağı yere orta yaptı zaten. Havadan değildi top üstüne bizim 2 oyuncu topu ıskaladı. Herifte penaltı noktasında topa vurdu. Burada millet yine Muslera yan top falan gibi aptalca şeyler yazdılar. Ben zaten formda demiyorum da her yediği gole alakasız şekilde eleştiri oluyor. Bugünkü golde hiçbir kaleci bişey yapamaz zaten. Serkan bence de fena oynamadı ama vuruş kalitemiz çok düşük bizim de. Kaleciler bizim maçlarda iyi oynayıp sezon genelinde batırıyorlar. Ayrıca orta sahadan aldığı 2 topu niye saymıyoruz ki? İlla artistlik çelince mi kaleci kurtarış yapmış sayılıyor.

çok iyi cevap.bugün serkanı kral yapan gomisin ve feghoulinin şansızlıgıydı.

DYB6zYsW4AUrexU.jpg

Mac esnasinda golü yiyince bazi arkadaslar yine ileri geri konustu ama golde zerre hatasi yok adamin. Hem Selcuk hem Donk topu iskaliyorlar, sanki birbirlerini bozuyorlar gibi de geldi bana.

Yillardir klasiklesen "nasil olsa arkamda adam var o müdahele eder" duygusunu yasadilar ikisi de sanki.

Bu maç hatasızdı,Kadiköy'de en çok kendisine güveniyorum,eski panter güllerinden kesit sunarsa gönlümü alır bu sezon için

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Golde hatasi yoktu

Macin sonlarina dogru yerden gelen bir ortaya bu kez dogru cikti,bjk macinda topu tuttuktan sonra kalcayi yere vurdu ve topu sektirdi ama bunun normali bugun oldugu gibi ilk olarak kalcayi yere vurdu ardindan topu tuttu

Bu yasa gelmis bir kalecinin yapacagi bir hata degil aslinda

Bugün son kornerde arka direğe adam koyduğu an o topa çıkacağını hissetmiştim umarım bundan sonra ki tüm korner ve duran toplarda direklerden birine adam koyar, bugün ki performansıyla gayet başarılıydı hatta eski günlerini anımsattı

Golü tekrar izledim, öndeyken geri çıkmış, bunu da top havadan gelmediği için yapmış.

Buraya kadar doğru.

Hata top gelirken geri geri devam etmesi. Dolayısıyla ayakta kalamamış pozisyonda.

Orta sahanın yakınlarına kadar gelip topları çıkartması çok iyiydi çok işimize yaradı.Yediği golde yapacağı fazla bir şey yoktu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt