#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 394 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Terse atlasa iyi penaltı attı derdik. Adamın niyeti Muslera yı yatırmak dı Muslera yatmadı diğer köşeyi göstererek Adrıano yu şaşırttı. Bu tarz penaltı kullanan oyuncuların köşesını bulursan rahat kurtarış yaparsın. 2 sene önce Gulıano nun penaltisını da aynı şekilde kurtarmıştı.

Çok bekledi, beklemeseydi tutması daha zor olurdu. Jorginhoyu taklit edip batırdı

DK icin mi motive olmus, yaptigimiz transferlerle mi heveslenmis yoksa yeni yonetimin iletisim basarisi mi bilinmez ama asla boyle bir Muslera gormeyi beklemiyordum

Benim icin kagit ustunde takimin en zayif halkalarindan biriydi. Tam aksine kontratini fazlasiyla hak edecek bir noktaya bile gelebilir bu performansi surdururse

golde çıkmasa nelsson herifin açısını kapatabilirdi veya çapraz bir açıdan karşı karşıya pozisyon olacaktı. onda muslera'nın biraz daha şansı olurdu. 2. yarı yine bir pozisyonda açıldı nelsson'la çarpıştılar. şu çıkış işini azaltsın derim

Artık kalecilik kesmiyor herhalde libero olmaya çalışıyor paşam.

Şu kaleden çıkış işini düzeltmesi lazım. Geçen haftanın hatırına bir şey demiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt