#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence kalmali ama bundan sonraki sozlesme bitiminde artik uzatilmasin ve bugunden baslayarak da arkasindan gelecek isim yavas yavas belirlensin

Yıllarca bu forumda yöneticilik yaptım, forum kurallarına hep uyulmasını istedim ancak herkesin bir sabrı var.

Muslera satılırsa, satan ve buna göz yuman herkes...

Galatasaray'ı izleyen ve destekleyenin de kendi payına alnına koyayım.

Muslera'yı satmak ne demek lan şerefsizler?

Bunun haber yapılmasına müsade edenler bile derhal istifa etmelidir.

Emre bir kactir sahsi yorumlarini yaparken yanina baska dusuncedekileri ekleyerek hakaretamiz cumleler kuruyorsun

Bu forumda iclerinden biri ben olmasam da , bir cok "artik vakti geldi , satilsin gitsin" diyen uye var

Bu goruslerden ben satilmasina karsi olanlar grubundayim fakat farketmez , uslubunu biraz frenlersen iyi olur cunku karsit fikirde olan da cok kisi var

Yıllarca bu forumda yöneticilik yaptım, forum kurallarına hep uyulmasını istedim ancak herkesin bir sabrı var.

Muslera satılırsa, satan ve buna göz yuman herkes...

Galatasaray'ı izleyen ve destekleyenin de kendi payına alnına koyayım.

Muslera'yı satmak ne demek lan şerefsizler?

Bunun haber yapılmasına müsade edenler bile derhal istifa etmelidir.

Muslera yoklara oynuyor 2 senedir, ayaklari kotu, cocugu oldu donem dususe dustu.

Gecen sene performans olarak Fabri, Musleradan iyidi ustune Fabri 1,3m aliyor ve muslera 4m aliyor.

eger 10m+ teklif gelirse pesin para, derhal satilmalidir.

Genc potansiyel yuksek kaleci almamiz lazim.

Muslera yoklara oynuyor 2 senedir, ayaklari kotu, cocugu oldu donem dususe dustu.

Gecen sene performans olarak Fabri, Musleradan iyidi ustune Fabri 1,3m aliyor ve muslera 4m aliyor.

eger 10m+ teklif gelirse pesin para, derhal satilmalidir.

Genc potansiyel yuksek kaleci almamiz lazim.

Sizin gibi hıyarlar olduğu sürece bu camiayı daha çok Dursun'lar, Mustafa'lar yönetir.

Bence sorun Muslera 'nın satılması değil sorun başımızdaki beceriksiz yöneticilerin Muslera 'nın yerini dolduramayacak olması

Mesela şöyle bir haber var Galatasaray'da bir dönem kapanıyor! Muslera... Muslera 'ya teklif var 10 mil.€ bonservis ile satılacak diyor tamam 33 yaşında performansı düşmüş bir kaleci için bu adamın adı Muslera olsa bile çok iyi ama yönetimin planı yerini Onur Kıvrak ile doldurmak ... :mad: haydi şimdi ne söylesen de burada ne kadar transfer nöbeti tutsan da boş Muslera performansı düştü diye satarak Trabzonun kadro dışı bırakdığı senelerdir doğru düzgün maç yapmayan Onur 'a talip olmak ? bu nasıl bir iş bilmezlik bu nasıl bir vizyonsuzluk ulan

Muslera kalsın veya Muslera 'nın satılması teklif dahi edilemez diyenlerin hiçbirisi Muslera 'nın performansı için kalsın demiyor, Muslera 'nın saha içinde çok iyi bir lider olduğu için söylemiyor bunu veya 33 yaşından sonra bir anda çok iyi günlerine döneceği için söylemiyorlar bunu eminim ki hemen hepsi Muslera 'nın geçmişi için ve Muslera 'yı çok sevdikleri için bunda bu kadar diretiyorlar. Haklılar bişey diyemem bu kadar sevdikleri adamın takımdan gitmesini istemez kimse ama senelik 4 mil.€ ücret alıyor bu adam, senelik 4 mil.€ para kazanan bir kaleci için biz senelerdir "yav önündeki defans kötü o yüzden" "yav Serdar 'ın sırtına çarptı top o yüzden" "yav adam o golü nasıl çıkarsın" "yav o golde Muslera 'nın ne suçu var" diye diye bekliyoruz. Ben Muslera 'nın 14/15 sezonunun ikinci yarısındaki efsane performansının dışında geçen seene şampiyonluk yolundaki rakiplerimizle yani toplam 3-4 maç çok iyiydi diyebiliyoruz başka ? vasat bile değildi geri kalan dönemde.

Maçlara başlıyoruz ilk 30 dakika bir şeyler oynamaya çalışıyoruz tak kalemize gelen ilk top gol oluyor kalemize 2 isabetli şut gelse kesinlikle 1 tanesi gol, ortada gol pozisyonu bile yokken. Tamam suçu tamamen Muslera 'ya atıyormuşum gibi görünüyor ama bu kadar güvendiğimiz toz bile konduramadığımız adamın performansı bu mu yani ? Valla ben bıktım artık tamam Muslera bizim canımız ciğerimiz de artık bildiğin Selçuk İnan 'da dönüştü senelerdir dönemsel parlamalar dışında vasat altında kalıyor. Takımı ipten almayı filan geçtim de zaten bu sene kritik maçlarda bir çok kez hata yaptı. Kaledeki adam İsmail Çipe olsa deriz ki ulan adam o golü nasıl çıkarsın veya bu defans hattıyla İsmail ne yapsın, ama Muslera ayarında bu geçmişte ve bu paraları kazanan adam için bunlar bana çok saçma geliyor

STSL 'de sürekli oynayan kaleciler arasında "ceza sahası içinden gelen toplarda" kurtarış yüzdesi en kötü 3 kaleci
Akhisarda oynayan Fatih
Kasımpaşa da oynayan Ramazan
Ve Galatasaray 'ın kalecisi Muslera

Ulan kolsuz diye dalga geçtiğimiz Karius 'in bile kurtarış yüzdesi daha yüksek, milletin kova ilan ettiği Harun bile Muslera 'nın önünde. Sıkıntı ne biliyor musunuz ? bu durum geçen sene de böyleydi ondan önceki sene de ondan önce sene de sürekli en kötü 10 içerisinde yer alıyordu STSL 'de benim çok zoruma gidiyor bu olay hani aldığı paraya göre kalitesine geçmişine göre sergilediği performans Selçuk İnan 'la kapışır yahu millet Buffon 'dan Casillas 'dan bile vazgeçebiliyor yeri geldiği zaman yollarını ayırması gerektiğini biliyor

Mesela Muslera 10 mil.€ bedelle transfer olsa yerini doldurabilecek bir sürü kaleci var. Walter Benítez, Jeroen Zoet, David Soria, Fernando Pacheco, Timo Horn, Pavlenka, Pau López, Casteels her biri Muslera 'nın şu anki halinden daha iyi performans gösteririler ama taraftar mutlu olmaz gözleri Muslera 'yı arar

Nasıl ki Sneijder sonrası gelen Belhanda bu kadar tepki görüp yeni yeni kabul edilmeye başlandıysa aynı şekilde Muslera sonrasında Walter Benítez gelse de çok tepki çekecek adım kadar eminim ama elbet bir süre sonra önemli olanın isimden ziyade takım olduğunu takım için en iyi performansı gösteren adamın oynaması gerektiği anlaşılır ...

Yok , benim gorusume gore muslera takimin cimentolarindan ama uslup hos degil

Herkes dusuncesinde ozgurdur , hakaret hakki yok kimsenin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt