#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anlamamana sasirmiyorum.

Olmadı,yanıldım,hata yaptım demek bir erdemdir.İnsandır bu beşer şaşar.Bu forumda bakılsa yüzlerce yanıldığım mesaj çıkar.Bundan doğal bir şey yok.35 bin mesajımın hepsi doğru olsa zaten o saçma olurdu.Yani haksız konuma düşmeyi Dünya Savaşı kaybetmeyle aynı kefeye koyan bu tutumunu bir türlü anlamıyorum.Buradaki insanları düşman olarak görüp devamlı zırhlarını kuşanmana gerek yok.Gerçi bunu defalarca söylemişimdir sana da bir daha söyleyelim bazı şeylerin değişeceği umuduyla.

Ligin ilk yarısında muazzam başarılı ekstra performans gösterdiği için teknik ekip tarafından ekstra izin ile ödüllendirilmiş olabilir!

Bu kadar sıkıntılı bir ortamda takımda resmen ne olacağı belli değilken takımın bayrak oyuncusu kaptanı Muslera neden hala dönmüyor ki ?

Hani bu adamın böyle sıkıntılı bir karakteri olmadığını gerçekten profesyonel bir adam olduğunu hepimiz de biliyoruz

Dön artık Muslera gel takım kampına katıl ŞL 'de ilk 3 maç sonrası bıraktığın o performansını yeniden yakalamak için çalış çabala yediğin gollerde laf edersem ne olayım

Ama sen her şey yolundaymış gibi takım kampa başlamış olmasına rağmen hala gelip kaptanı olduğun takıma katılmıyorsan bence burada büyük bir sıkıntı var demektir

Hani bu dediğim saçma gelebilir size ama bu adam gerçekten Galatasaray 'ın futbolcuları arasındaki en önemli marka en önemli değer, bayrak oyuncumuz diyoruz biz Muslera 'ya daha Galatasaray kariyeri bitmeden adını efsane yaptı adam "kaptanımız" bu adam bizim. Daha 2 sene önce Trabzon 'a gelen çok kısa süre önce kaptan olan Sosa daha 1.5 sakat olacağı halde takım kampına katılıyor Emre Akbaba Şubat hatta Mart ayında anca takıma katılacağı konuşuluyor adam kalktı kampa geldi kendini hazırlamak için

Gerçekten bu sana yakışmıyor Muslera ...

Galatasaray Futbol Takımı’nın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera, eşi Patricia Callero ile üçüncü evlilik yıldönümünü kutladı. Evlilik yıldönümü ve yılbaşı kutlaması için Uruguay’a giden Muslera, eşiyle çekildiği fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. Muslera, Uruguay’a gitmek için sarı kırmızılı takımın hocası Fatih Terim’den özel izin aldı.

1546804659646.png

resme 5 sn bakinca bulbul seslerini duyabilirsiniz

kampta ya.

DwUvHTVXgAEP2FJ.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt