#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çİzgi Metin'den sonra; Çizgi Muslera!

Bunun çizgi olayı farklı tabii. Ayağından zincirlesek o kale çizgisine bu kadar olur.

Onun dışında severim.

Yalan Yok kapakları taktı bana. Helal olsun. Çok uzun zaman sonra bu kadar güvenli ve yan toplarda sezgileri açık gördüm.

TEBRİKLER ASLAN!

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gerçekten bazı oyuncularımıza ciddi haksızlık yapılıyor. Bunlara Muslera da dahil, tamam formsuz olduğu dönemler oldu ve olacaktırda ama çok ağır ithamlarda bulunmak insanlık açısından düşündürücü. Yıllarca hizmet etmiş hemde çok iyi sezonlar geçirmiş, şampiyonluklar da ciddi katkısı olmuş oyuncu/larına bir anlık sinirle (Bazıları kin kusuyor resmen) ağır hakaretler etmenin insafsızca olduğunu düşünüyorum.

Eleştiri yapılmasına karşı değilim formsuz olduğunda söylersin ama hakaret etmenin bir anlamı yok. Böyle değerlerimizi itibarsızlaştırmamak lazım. Güzel veda etmesini bilmek lazım.

Kendi adıma Muslera'nın bizim takımda forma giymesi ve kaptan olması gurur verici. Böyle karakterli bir oyuncuya sahip olduğumuz için ben mutluyum. Umut ediyorum ki bu seneki şampiyonluk kupasının bir ucu senin ellerinde havaya kalkacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt