1. Geleneksel Gscimbom Bisiklet Turu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1. Geleneksel Gscimbom Bisiklet Turu

5 dakikalık yol yapma sonunda birisinin zinciri atacak - ters çevrilip çocuklukta yapılan tamir uygulanacak - eller batacak . bütün bunlar olurken Hayri başkan kaldırımın karşısındaki karadeniz pidecisinde yerini almış olacak bile.

böyle bir şeyler geliyor gözümün önüne.
Eğer uzun süreli kullanım olmamışsa büyük ihtimal fren ve zincir tellerinin gerginliğinde sıkıntı çıkar. Böyle bir durumda önceden bisikletçiye götürüp bir sorun varmı baktırılabilir. Onun dışında düzenli kullanım ve bakım yapıldığı sürece zincir kolay kolay atmaz.

Eğer uzun süreli kullanım olmamışsa büyük ihtimal fren ve zincir tellerinin gerginliğinde sıkıntı çıkar. Böyle bir durumda önceden bisikletçiye götürüp bir sorun varmı baktırılabilir. Onun dışında düzenli kullanım ve bakım yapıldığı sürece zincir kolay kolay atmaz.
benim bisikletin zincir attı otobanda mahsur kaldım yol yardımı aradım gelmediler üstad. bu durumda ne yapmam gerekirdi en yakın hastane 100 km ötemdeydi

Üst Alt