1. GSCimbom Football Manager 2010 Turnuvası... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1. GSCimbom Football Manager 2010 Turnuvası...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 1. GSCimbom Football Manager 2010 Turnuvası...

Yardımcı mı da belirledim arkadaşlar . Yeni asistanım Şebnem Başaran'dır . Kendisi Rus'tur . Abramovic Rusya'dan getirdi kendisini . Evlidir . Kocası Ünlü şarkıcı dima Bilandır .

Müthiş maç birazdan . Chelsea - Man.City tahminleri alalım . :D

Chelsea - Man.City maçı öncesi , Chelsea Teknik Direktörü Raşit Ünver yaptığı basın toplantısında :)asd:) Man.City 'e şans tanımadıklarını ve kazanan tarafın kendileri olacağına inandığını belirtmekle beraber , maçın Fair-Play çercevesinde geçmesi temennilerinde bulundu :)asd: )

:asd :asd:

İlk maçı evimizde kaybettik . Taktiğimiz takıma oturmadığı için . Birde Aybars nasıl bir taktikle çıktı anlamadım .Oyuncuların defa hareket ettiğini gördüm 2side gol oldu . :eek:

İlk maçı evimizde kaybettik . Taktiğimiz takıma oturmadığı için . Birde Aybars nasıl bir taktikle çıktı anlamadım .Oyuncuların defa hareket ettiğini gördüm 2side gol oldu . :eek:

Biten maçın ardından açıklama yapan Chelsea T.Direktörü M.Raşit Ünver ;

"-Maçta şike vardı. FIFA , UEFA hatta AIHM'e kadar gideceğiz. Peşini bırakmayı düşünmüyüruz.

-Oyuncularıma güveniyorum.

-Sistemim , takıma oturunca kimse önümüzde duramayacak " diyerek rakiplerine gözdağı verdi.

FC Chelsea Basın Departmanı :)asd: )

^^

Bu sene hedefleri büyük tutan Arsena F.C Spor Dünyasının tanınmış isimlerinden Okan DAMGACI ile sözleşme imzaladı.

Böylece Londra ekibindeki Türk sayısı 2 ye yükseldi.

Okan Damgacı ayrıca Arsenal Menejeri Atakan Kenarın yardımcılığınıda yapacak.

Kaynak: The Guardian

Bu sene hedefleri büyük tutan Arsena F.C Spor Dünyasının tanınmış isimlerinden Okan DAMGACI ile sözleşme imzaladı.

Böylece Londra ekibindeki Türk sayısı 2 ye yükseldi.

Okan Damgacı ayrıca Arsenal Menejeri Atakan Kenarın yardımcılığınıda yapacak.

Kaynak: The Guardian

Yılın transfer bombası patladı anasını satayım :2_thumbs_up_-_anima En çok şu Faybarsı ezmenin keyfini çıkarmak istiyorum :asd:

517_arsenal_logo.jpg

Stadımız: Emirates Arena

Arsenal--Emirates-Stadium-London-General_1055266.jpg

Kulüp hakkında bilgi

Arsenal Football Club (Arsenal, The Arsenal, The Gunners, The Red Army) İngiltere Premier Lig'de yer alan bir futbol kulübüdür. Kuzey Londra'daki Holloway semtinde kurulmuştur. İngiltere'nin en başarılı kulüplerinden biri olup, 13 Premier Lig şampiyonluğu ve 10 FA Kupası şampiyonluğu bulunmaktadır. Arsenal, Premier Lig'de en uzun süre lider kalma ve bir sezonda hiç yenilgi almadan şampiyon olma ünvanlarını elinde bulundurmaktadır.

Arsenal, 1886 yılında kuruldu ve 1893 yılında, Güney İngiltere'nin ilk takımı olarak Futbol Ligi'ne katıldı. 1930'larda ilk büyük turnuvasını kazanan takım, bu dönemde 5 lig şampiyonluğu ile 2 kupa şampiyonluğu elde etti. Verimsiz geçen savaş döneminden sonra, 1970-1971 sezonunda hem Premier League'i hem de FA Kupası'nı kazanarak 20. yüzyıl'da bunu başaran ikinci takım oldular. 20 yıl sonra başarılı bir seri daha yakalayıp, yine hem Premier Lig'i hem de FA Kupası'nı aynı sezonda kazanmışlardır. İleriki zamanlarda, bu başarıyı iki kere daha tekrarladılar ve Şampiyonlar Ligi'nde finale yükselen ilk Londra ekibi olmayı başardılar.

Kulübün renkleri, geleneksel olarak kırmızı ve beyaz olup, tarihi süreç boyunca değişmeden günümüze kadar gelmiştir. Ancak, kulübün yeri bazı dönemlerde değiştirilmiştir. Kurulduğunda Güneydoğu Londra'daki Woolwich semtinde bulunan kulüp, 1913'te şehrin kuzeyine, Arsenal Stadyumu'nun bulunduğu Highbury'e taşınmıştır. 2006 yılında ise Holloway yakınlarındaki yeni stadyumları olan, Emirates Stadyumu'na taşınmışlardır.

Arsenal, oldukça fazla taraftar kitlesine sahiptir. Diğer kulüplerle sürekli olarak rekabet halindedirler. En önemli rakipleri ise Kuzey Londra'dan komşuları olan Tottenham'dır. Aralarında büyük bir rekabet söz konusudur ve aralarındaki maçlara Kuzey Londra Derbisi denmektedir. Arsenal, ayrıca İngiltere'nin en zengin kulüplerinden birisidir (2008 bütçeleri £600m'dur). Bu zenginliği, bulundukları konuma ve İngiliz futbol kültüründe devamlı olarak anılmalarına borçludurlar. Kulübe bağlı olarak mücadele eden Arsenal Bayan Futbol Takımı, İngiltere'nin en başarılı bayan futbol ekibidir.

Kaptanımız

cesc_fabregas_victory_650949.jpg

Tam isim: Arsenal Football Club

Takma isim(ler) The Gunners, The Red Army Renkler Kırmızı-Beyaz Kuruluş:1886 Stad :Emirates Stadium, Londra Kapasite 60.355 [1] Başkan Peter Hill-Wood Teknik direktör Atakan Kenar

İnternet adresi Resmi Site Lig Premier League 2008-2009 Premier League 4.

Peeeh hepiniz balonsunuz lan.

Rasheed ile iki maç yaptım . Neler olduğunu o anlatsın.

Raşit'i evinde 2-0 yendim peki bu olur .

Peki kendi evimde kaç kaç yenmişimdir ?

Ne diyorsunuz lan :asd:

Ben City , Rasit Chelsea.

İlk maç ( Londrada ) : Chelsea 0 - 2 Manchester City

İkinci maç ( Manchesterde ) : City 6 - 2 Chelsea.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt