1. GSCimbom Football Manager 2010 Turnuvası... | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1. GSCimbom Football Manager 2010 Turnuvası...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
vbulletin3_logo_white.gif

fm2010.png

Sahip Olunması Gerekenler :

- Football Manager 2010 :)

- Resmi Fm 10 Patch'i (*NEW Updated Patch - 10.1.1* - Sports Interactive Community )

- Hamachi bağlantısı

Turnuva içi görüntüler , transfer bilgileri , son haberler , hepsi burada :p

Katılımcılar tamamlanmışıtr.

Chelsea - Carlo A.

Liverpool - Meriç Babacan

Manchester City - Fatih Aybars Hakan

Arsenal - Arsene Wenger

Manchester United - Osman Korkmaz

Cevap: 1 GSCimbom Football Manager 2010 Turnuvası...

Manchester City'in yeni patronu olmaya hazırlanan Fatih Aybars Hakan'dan şok açıklamalar .

Bu hafta içinde Manchester City'in başına geçecek Fatih Aybars ;

- Ne Babacan Meriç , ne Sir Rasheed bana engel olamayacak.

- Biz parayı bastırır alırız onlar bir oyuncu için 5 sene bekler.

- Manchester City bana fazla alışmasın , Mars'tan teklifler var.

- Atakan Kenar adlı kişinin nasıl Arsenal gibi köklü bir takımın başına geçtiğini anlayamadım.

- L'pool yönetimini esefle kınıyorum . Dostum Rafa'yı kovup Babacan Meriç'i almaları yüz yılın hatası . Sportif dierktör olarakda Kalli'yi bekliyorum.

- Bana göre Arsenal kümede kalmaya oynar.

- Şampiyonluk favorisi biziz , süpriz ; Aston Villa...

Gibi ifadeler kullandı.

Cevap: 1. GSCimbom Football Manager 2010 Turnuvası...

- ne Sir Rasheed bana engel olamayacak.

- Biz parayı bastırır alırız onlar bir oyuncu için 5 sene bekler.

İlk Lafa sahada cevap vereceğiz . ;)

İkincisine geleceksek olursak 68 milyon bütçemiz var . Adam olun .

Gençlerimle yola koyulacam şampiyonluğun en büyük adayıyım birtek Chelsea den korkuyorum :D

Fatih Aybars Hakan görevi bırakıyor mu ?

City'nin başına sürpriz bir şekilde geçen Türk teknik adam Fatih Aybars Hakan dün gece apar topar neden Türkiye'ye döndü ?

Zotomaç ekibinin yaptığı araştırmaya göre Türk teknik adamın rahat çalışma ortamı bulamadığı için Arap başkanlarla tartıştığı öğrenildi.İşine çok karışılan teknik adam bu tartışmadan sonra hemen ülkesine dönüp yakın çevresine görevi bırakacağını söylediği ifade edildi

Öte yandan takımın yıldızı Adebayor ve Robinho'nun bu gelişme üzerine sevindiği ve kutlamaya çıktıkları öğrenildi

Savaş Çorlu & Erhan Telli ortak yapımıdır :)

Fatih Aybars Hakan görevi bırakıyor mu ?

City'nin başına sürpriz bir şekilde geçen Türk teknik adam Fatih Aybars Hakan dün gece apar topar neden Türkiye'ye döndü ?

Zotomaç ekibinin yaptığı araştırmaya göre Türk teknik adamın rahat çalışma ortamı bulamadığı için Arap başkanlarla tartıştığı öğrenildi.İşine çok karışılan teknik adam bu tartışmadan sonra hemen ülkesine dönüp yakın çevresine görevi bırakacağını söylediği ifade edildi

Öte yandan takımın yıldızı Adebayor ve Robinho'nun bu gelişme üzerine sevindiği ve kutlamaya çıktıkları öğrenildi

Savaş Çorlu & Erhan Telli ortak yapımıdır :)

Fatih Aybars Hakan'dan yıldırım hızında cevap.

Türkiye'de yayın yapan zotomaç adlı bir gazetenin haberine göre Türkiye'ye dönen Fatih Aybars Hakan kendini savundu !

- Türkiye'ye , son eşyalarımı toplamak için döndüm . Manchester City'den ayrılmıyorum.

- Zotomaç ekibini kutluyorum daha takımın başına geçmeden beni takımdan uzaklaştırmak çok büyük bir başarı .

- Adebayor ve Robinho ile hiç bir problemim yok . Hatta geçen Tisko'ya bilem gittik. Futbolcularla aramda hiçbir problem yok

- Bu Savaş Morlu kim la ? Erhan Zelliyi tanıyorum geçen şu Bursaspor başkanının dayak attırdığı adam ama . Savaş Morluyu hatırlayamadım gerçekten. Ama Manchester City'de çalışan bir insana saygı duymalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt