1.GSCimbom Survivor Yarışması Sohbet Topiği | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1.GSCimbom Survivor Yarışması Sohbet Topiği

Evet,sevgili GSCimbomlular yepyeni bir yarışma ve format ile karşınızdayım.Yarışmamızın veya projemizin adı "GSC Survivor"

Daha önce Eurovision Şarkı Yarışması'nı forumlarımıza getirerek bir ilki gerçekleştirmiştik.Şimdi yine dünya forumlarında daha önce görülmeyen yepyeni bir yarışmayla karşınızdayız..

Şimdi bu Survivor'ı biz forumdan nasıl oynayacağız diyorsunuz.Açıklamalara ve kurallara başlayalım..

-Öncelikle katılacak kişiler lütfen aktif olsun ve güçlük çıkarmasınlar zira Eurovision'da bunun sıkıntısını yaşadık.

-Yarışmaya 20 kişi katılacaktır.

-Bu 20 kişi arasından "GSCimbom Adası"nda çeşitli yarışmalarla hergün 1'i elenecektir.

-Yarışmalar benim seçeceğim flash oyunlar olacaktır.(Her türlü flash oyunu seçebilirim) :asd:

-Bu flash oyunları yarışmacıların hepsi oynamak ve caps olarak puanlarını ilgili topice göndermek zorundadır.

-Yarışmalar Topiği'nde yarışmayı açıkladığımız andan saat 22.00'a kadar en yüksek puanı yapan kazanacaktır.

-Yarışmayı kazanan dokunulmaz olacak ve 2 oy hakkına sahip olacaktır.

-Her gün 1 yarışma olacak ve bunlar "Dokunulmazlık Yarışması" olacaktır.

-Flash oyunu diğer adıyla yarışmayı 22.00'a kadar istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.Puanlarınızı "caps" ile ispat edeceksiniz ve ilgili topiğe koyacaksınız.

-Konseydeki 20 yarışmacı kimi göndermek istiyorlarsa oylarını bana pm yoluyla o kişinin ismini yazarak atacaklardır.

-İstediğiniz kadar kulis yapın bu da oyunun bir kuralı sonuçta.

Evet,bu topic katılım ve sohbet topiği.Katılmak isteyenler "Katılıyorum" diye 1 mesaj bırakmaları yeterli.

KALAN YARIŞMACILAR

1- Mustafa Piliç

2- Sercan Horozcu

3- Atakan Kenar

4- Hasan Kaya

5- Tolga Akdağ

6- Caner Kaşıkçı

7- Umut Yaşar

8-Mert Keskek

9-Aydın Kay

10-Emre ATEŞ

11-İbrahim Erol

12-Emre Zeytun

13-Onur İnce

14-Burak İlhan Sözgen

15-M.Raşit Ünver

16-Sefa Can

Cevap: 1.GSCimbom Survivor Yarışması

Lütfen oyunu ciddiye almayan kişiler vede forumda 3 4 gun bboyunca aktif olup katılmıyanlar hiç zahmet edip gelmesin.

Bunun 2. yarışması yapılsın.

Çünkü yokum yarından sonra 1 hafta kadar.

Katılmayı çok isterdim.

Katılıyım ilk beni yollıyıcak 5 kişi gördüm orda :) Neyse önemli olan katılmak :p

Üst Alt