1.GSCimbom Survivor Yarışması Sohbet Topiği - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1.GSCimbom Survivor Yarışması Sohbet Topiği

Teoman sen yazdın diye söylemiyorum ama şimdi açıklansa yine yeni bir yarışma bekleyişi sürecekti. Bu bir kısır döngü nihayetinde. Ne bir son ne de bir başlangıç. Arada 1 gün var. Anlıyorum ben sizi. Aslında konuyu açtığıma da pişman oldum. Sizleri bekletmek hiç içime sinmedi. Kaldı ki hepimizin bir özel hayatı var ve ben sırf sizler keyifli zaman geçiresiniz diye sıkışık zamanında yer açtım yarışma için. Ve benim imkanlarım bu şekilde. Çalışmadığım günlere denk getirerek bu konuda zamanımı bu işe ayırdım. Bugün çalıştığım için açıklama fırsatım olmayacaktı. Ha diyeceksinizki o zaman neden yönetici oldun ve neden yarışma düzenledin. Lâkin forumdaki her yöneticide yarışma konusu açmıyor. İstek ve gönül işi bu. Yani sonuç itibari ile benim şartlarım bunlar ve kimseyide üzmemek için bundan sonra bu şartların dışında imkanlar dışına çıkamayacağım için yarışma yapamam. Ne siz sıkılın ne de ben üzüleyim. Ama olsun biz 1 gün de fazla olsa bekleriz derse arkadaşlarım, yine ben özel hayatımdan çaldığım zamanımı sizlere harcamaya hazırım.

GT-I9300 Tapatalk

Ağabey forumda 2010 yılındaki yarışmaların hortladığını görünce öyle bir yorum yaptım. Maksadını aşan bir yorum olmuş galiba. Seninle alakası yoktu samimiyetimle söylüyorum tespit yapmaya çalıştım sadece. Yoksa tabi ki bekleriz. Sonuç olarak seni kırmış isem kusura bakma ağabey.

ulan koca koca adamlar gs forumuna üye olup oyun oynuyo
gs konuşmya kahvehanelere gidcrz yine bu iş böle yürümez

Sorun zaten yeteri kadar konuşamamaktan.

Uzun yazarsın okumadım imkanım yoktu yorumunu alırsın.

Güzelce açıklamaya çalışırsın fikrini altına ya ''tarator'' ya ''botokslu'' diye cevap verirler.

Dinlemiyoruz ki birbirimizi. Dinlesek ve kaliteli muhabbet dönse her tarafı futbol konuşulan bir ortam olsa zaten sorun olmayacaktı.

Ağabey forumda 2010 yılındaki yarışmaların hortladığını görünce öyle bir yorum yaptım. Maksadını aşan bir yorum olmuş galiba. Seninle alakası yoktu samimiyetimle söylüyorum tespit yapmaya çalıştım sadece. Yoksa tabi ki bekleriz. Sonuç olarak seni kırmış isem kusura bakma ağabey.
Estağfurullah Teoman, ben kırılmadım, diğer herkes gibi senide asla kırmak niyetinde olmadım. Sadece şartlarımı söylemek istedim. Haklısınız sizlerde, ben sadece durumu özetledim. Yapabileceğimin en iyisini vermek için uğraşıyorum. Kırmak, kırılmak ne demek, yok öyle birşey.

GT-I9300 Tapatalk

Üst Alt