1. Lig 16/17 Playoff Finali | Eskişehirspor (2) 1-1 (3) Göztepe | MS | 4 Haziran | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1. Lig 16/17 Playoff Finali | Eskişehirspor (2) 1-1 (3) Göztepe | MS | 4 Haziran

463479.png

1301257.png
c80ecv.png
130338.png

500px-Yeni_Antalya_Stadyumu_-_23.6.15.JPG

TFF 1.Lig 16/17 Sezonu Playoff Finali
Eskişehirspor - Göztepe
Antalya Stadyumu, Antalya
4 Haziran 2017 Pazar
21.30

100px-TRT_Spor_kurumsal_logo.png

Son düzenleme:
Eskisehir takim olarak daha iyi gibi geliyor bana tüm sezona bakarsak.

Ama bir Izmir takiminin mutlaka ligde yer almasi lazim ve bu yüzden Göztepe ciksin diyorum.

Şike mevzusundan dolayı Göztepe alsın istiyorum ama Eskişehir favori bence. Gene de tek maç belli olmaz. Tarihinden taraftarından dolayı Gözgöz alsın diyorum ama onların da stadı yok malesef ...

İzmir'de doğdum, orada büyüdüm, İzmir takımları içinde Karşıyaka'ya sempatim vardır ama sadece basket maçlarına giderim. Futbol şubesi kendimi bildim bileli iğrenç yönetilir, futbol seyircisi de kötüdür açıkçası. Göztepe'ye de bir düşmanlığım olmadı hiç bir zaman. Yıllarca süper ligde boy göstermiş, Fuar Şehirleri kupasında çeyrek finale çıkmış, Atletico Madrid'e 3 gol atmış sonrasında amatöre kadar düşmüş bu kadar köklü bir camianın (her ne kadar amatörden 3. lige çıkışları Aliağa Petkim ile birleşerek olsa da) yaşadıkları sonrasında yazılan İsyan Marşı'nda da söylendiği gibi "Issız kuytu köşelerden, and olsun ki döneceğiz" deyip dönmesini isterim. Takımın tarihi, yaşadıkları, düştüğü durum düşünüldüğünde İsyan marşı en iyi, anlamlı taraftar marşıdır bu arada bence.

YouTube

Güzel eşleşme oldu. Kim çıkarsa çıksın üzülmem. Keşke Sivasspor ve Yeni Malatya yerine bu ikisi direk lige yükselseydi.

Üst Alt