1 Milyon Forma Kampanyası!


Galatasaray sözlük tarafından ortaya atılan bir fikir. 2012-2013 sezonu için. Galatasaray yönetimine çağrıda bulunmuşlar. Bence gayet güzel kampanyadır. Kulübü ihya eder. Her platformda dillendirirsek yönetimin de kulağına gider. Bu taraftar rahat şekilde 1 milyon forma satın alabilir. Galatasaray'ın taraftar potansiyeli inanılmaz boyutlarda çünkü.
 
Cevap: 1 Milyon Forma Kampanyası!120 lira olacakmış formaların fiyatları.1 milyon değil 100 bin satılırsa dua etsinler.Daha 2-3 yıl önce 65 liraya alıyorduk yahu formaları.
 
Cevap: 1 Milyon Forma Kampanyası!ben zaten bu sene bir forma alıcam ama 1 milyon biraz uçuk bi rakam real bile yanlış bilmiyorsam 600 bin forma satıyor 1 milyon barajını geçen ender kulüp var manu gibi 100 - 250 bin daha gerçekçi hedefler olur
 
Cevap: 1 Milyon Forma Kampanyası!bizim forumda forma alan cok az kisi var, son aldigim bilgilere görebundan sonr aher sene bir baslik acip, yeni formsiyla cektigi fotoyu koymali bence forumdaki forumdaslarimiz, sanal kardeslerimiz
 
Cevap: 1 Milyon Forma Kampanyası!Replika forma çıksın satışa. 50 TL mesela. 1 milyonu buluruz o zaman. Maç formaları ayrı satılır zaten. Bir de kaleci kazaklarının normal formalar gibi satılması gerekli. Böyle sipariş ver 1 ay bekle, 30 lira fazla öde olmuyor.
 
Üst Alt