1 Volkan'dır Fenerbahçe


AeoPktyCEAAKyjw.jpg
Eziklerin bugünkü eskişehir maçında açtıkları rezil pankart.:asd:

Biz "Türkiye'dir Galatasaray" derken onlar "Volkan'dır Fenerbahçe" diyorlar.İşte aramızdaki fark.

Ama dedikleri yalan da değil hani doğruyu söylemişler.Gerçekten Fenerbahçe=Volkan(Çirkeflik vs.)
 
Cevap: 1 Volkan'dır FenerbahçeŞikeci Başkan'ına,çirkef oyuncusuna bu kadar ahmakça destek çıkan başka bir taraftar grubu ne gördüm,ne duydum.
 
Cevap: 1 Volkan'dır FenerbahçeOradaki "1" ile de o küçük akıllarıyla forma numarasına vurgu yapmaya çalışmış ezikler.:asd:
 
Cevap: 1 Volkan'dır Fenerbahçedeminden dusunuyorum pankartin anlamini bir yere baglayamadim ;)yani patlariz anlamindami yazmislar ?
 
Cevap: 1 Volkan'dır Fenerbahçesizler forumlarda milli maçı sattınızvolkanda sahadatirübüler volkanı ıslıklasın sonra suçlu Galatasaray.şu yaşanılanlar ibretlik arkadaş ibretlik.
 
Cevap: 1 Volkan'dır FenerbahçeVolki Tolki volki tolki tolki da.(Dongi dongi masterpiece'i eşliğinde)Yakında bu besteyi de söyler bunlar.Ya da bu da benden gelsin o zaman; ''GÖNÜL işi ŞİKESİ bunu yapan iki kişi paraya ne gerek var BELEŞ galibiyet Fener'in işi''.Orada da Gökhan Gönül,Emre Belözoğlu'na refer edilmiş olur hem.İşi iyice ilk okul 1.sınıf seviyesine indirmişler.Ezikliğin son noktasında olmak demek herhalde bu demek oluyor tam manasıyla.
 
Üst Alt