10.000 TL'ye Kadar Gaming Laptop Önerisi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

10.000 TL'ye Kadar Gaming Laptop Önerisi

Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var. Bu konularda biraz geri kaldım. 10.000 TL civarı bir game laptop lazım. Ne önerirsiniz, ha bire internet sitesi geziyorum kafam allak bullak oldu. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Acer Nitro 5 RGB klavyeli Intel i5 10300H 16GB 512GB SSD GTX1660Ti Freedos 15.6" FHD Bilgisayar​

2 sitede de indirimde.
kupon bulabilirsen n11 den daha uyguna gelebilir

i7 işlemcili istersen bu da güzel geldi.

10 bin TL harcama yapacaksan ( kullanım şartlarını bilmiyorum) masa üstü sistem toplamani tavsiye ederim. Ayrıca bilgisayar performans videolarına göz atmani tavsiye edeceğim. Şahsi fikir olarak laptoplar masa üstü sistemlere nazaran problem çıkarma konusunda sana sıkıntı yapabilir. Soruna cevab vermedim kusura bakma

Abra A5 V15.8.2 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook 1650Tİ 10k-

Casper Excalibur G900 | 240 Hz, 330 NIT Ekranı İle | Excalibur Dizüstü 2060 10 binden biraz fazla

Excalibur G780 | RGB Klavye İle Sınırsız Renk Deneyimi | Excalibur Dizüstü 1650Ti 10k-

https://www.itopya.com/msi-gf63-thi...650-gddr6-4gb-512gb-ssd-156-fhd-dos-notebook/ msi istersen bu var üsttekilerden biraz daha düşük ama marka olarak msi 11k

https://www.vatanbilgisayar.com/asu...-2-6ghz-8gb-512gb-15-6-gtx1660ti-6gb-w10.html asus'un üsttekilere benzer bir bilgisayarı tabi üsttekilerden 2k falan fazla oluyor asus ve msi fiyatları 12k

biraz daha düşük bir kaç özellikle almak istersen 10k civarı alabilirsin asus

genel olarak asus ve msi diğer türlerden daha tercih ediliyor çünkü daha güven veren firmalar önceki serilerinden dolayı

ben şuan monster kullanıyorum 1 tane sorun yaşamıştım ekran ile ilgili teknik servise götürdüm 1 hafta içinde ekranı ücretsiz değiştirdiler başka bir sorun yaşamadım

sıralama olarak şöyle bir sıralama yapabilirim

MSİ=ASUS>Monster=casper diyebilirim başka marka bakmamı istersen onlara da bakabilirim.

1. sıradaki bilgisayardan yani monsterdan windows sürümünü çıkartıp free dos yapıp ekstra bir kaç özellik ekleyebilirsin monsterlarda ve casperlarda özelleştirme oluyor

Tartışma başlatmak gibi olmasın ama oyunlarda 10. Nesil intelin amd den iyi olduğunu okudum bir çok yerde. O yüzden intel işlemci önceliğim. Yanlışım varsa aydınlatırsanız sevinirim.

Masaüstü sürümlerde son 2-3 sürümdür amd intelden çok daha önde AMD 7 nanometreye inmişken işlemcide intel hala 14 nanometrede lakin tekel olduğu için hala % 80 intel %20 amd var piyasada bir kaç sene önce bu oran % 90 lardaydı

laptoplarda ise amd bulman zor %95 oranında intel oluyor

Islemci skorlarina bakabilirsiniz
4800h i7 10750ye multi core da baya fark atmis. Single core da performanslari ayni

Abra A5 V15.8.2 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook 1650Tİ 10k-

Casper Excalibur G900 | 240 Hz, 330 NIT Ekranı İle | Excalibur Dizüstü 2060 10 binden biraz fazla

Excalibur G780 | RGB Klavye İle Sınırsız Renk Deneyimi | Excalibur Dizüstü 1650Ti 10k-

https://www.itopya.com/msi-gf63-thi...650-gddr6-4gb-512gb-ssd-156-fhd-dos-notebook/ msi istersen bu var üsttekilerden biraz daha düşük ama marka olarak msi 11k

https://www.vatanbilgisayar.com/asu...-2-6ghz-8gb-512gb-15-6-gtx1660ti-6gb-w10.html asus'un üsttekilere benzer bir bilgisayarı tabi üsttekilerden 2k falan fazla oluyor asus ve msi fiyatları 12k

biraz daha düşük bir kaç özellikle almak istersen 10k civarı alabilirsin asus

genel olarak asus ve msi diğer türlerden daha tercih ediliyor çünkü daha güven veren firmalar önceki serilerinden dolayı

ben şuan monster kullanıyorum 1 tane sorun yaşamıştım ekran ile ilgili teknik servise götürdüm 1 hafta içinde ekranı ücretsiz değiştirdiler başka bir sorun yaşamadım

sıralama olarak şöyle bir sıralama yapabilirim

MSİ=ASUS>Monster=casper diyebilirim başka marka bakmamı istersen onlara da bakabilirim.

1. sıradaki bilgisayardan yani monsterdan windows sürümünü çıkartıp free dos yapıp ekstra bir kaç özellik ekleyebilirsin monsterlarda ve casperlarda özelleştirme oluyor
Çok teşekkür ederim...

Renktaşlar sürekli taşımak zorunda olduğu için laptop almak zorunda renktaşımız o yüzden masaüstü al demeyin zaten taşımak zorunda olmasa kendisi de masaüstü alır neden laptop alsın

beğendiğin bir model olursa internetten yorumlarına bakmanı tavsiye ederim tüketicilerinin yorumları değerli oluyor kronik sorun var mı yok mu diye araştırmalısın bu arada

Üst Alt